📢 З 1 вересня українські студенти проходитимуть базову військову підготовку.
У рамках нових змін у законодавстві, студентів почнуть залучати до підготовки до оборони країни. Програма включатиме як теорію, так і практичні заняття.
🔹 Хто проходитиме навчання:
— Хлопці від 18 років, придатні за станом здоров’я;
— Студенти денної або дуальної форми навчання;
— Дівчата — лише теорія, практика за бажанням.
🔹 Що включає програма:
— 90 годин теоретичних занять: лекції, семінари, залік;
— 210 годин практичної підготовки на базі навчальних центрів ЗСУ (під час канікул з травня по жовтень).
🔹 Що потрібно знати:
— Після завершення курсу — обов’язкова присяга;
— Присвоюється статус військовозобов’язаного;
— Призов відкладається до 25 років (або можна йти добровільно);
— Відмова або невиконання програми — підстава для відрахування;
— Під час практики студенти підпорядковуються статутам ЗСУ.
Взялись за студентів і студенток, хочуть зробити всіх військовозобов´язаними.
🔹 Хто проходитиме навчання:
🔹 Що включає програма:
🔹 Що потрібно знати:
Касабланка8888• 28 июня 2025
Ответ дляTeonaa
Стають!
Необов‘зкове - лише вивчення практики для дівчат.
Нет.
Krasotka-d9fd• 28 июня 2025
Ответ дляТуся Муся
Мне все больше нравится обязательная военная подготовка в Израиле. Учитывая придурка-соседа, и у нас так должно быть.
Тетя, то есть вы хотите чтобы вся наша страна стала защищать интересы омерики?
Вы уже воюете?
Ответ дляТуся Муся
Аргументируйте.
Да будь ласка. У них є все: союзник, зброя, авіація і внша в.техніка. І вони просто підготовлюють людей. Яким у разі чого дадуть зброю, і люди відстоять своє право на існування, а разом із ними і союзник іхній. І чинуші даже. І їх, можновладців, діти.
А у нас буде так завжди: донатьте, купіть самі собі берці і туалетний папір, стєлькі гріючі, авто і танк. А вражати «цілі» буде «а чим пропонуєте обстрілювати, у нас нічим, а такі сякі «союзники» ти ба, не дають, уроди»
І на який чорт туди ходить, на ту війну? І в цілому перебувати і будувати тут. Щось. Щоб пенсію 2т може в 100р мати? Тобто ніколи.
Ответ дляКарамелінка
В смысле кому? Вы забыли с кем мы воюем?По-вашему нужно сдаться путину,, я правильно вас поняла?
Вы не ответили: как нужно было поступить? Чего петляете, скажите свое мнение, наконец: Зеленский- тварь, нужно было... Как?
Нужно было подписывать весной 22 года перемирие.
Карамелінка• 28 июня 2025
Ответ дляsky-labs
Пздц. С оккупантами и убийцами? На каких условиях??
Карамелінка• 28 июня 2025
Ответ дляtala-li
мобилизировать детей -не убийство?
в то время как военные обученные пенсионеры 45+ гуляют
Не перекручивайе. Мы сейчас про ’перемирие весной 22 года’
Карамелінка• 28 июня 2025
Ответ дляsky-labs
Именно так, с ними самыми.
А вы хотели с лучшими друзьями мирный договор подписывать?
На каких условиях не написали
Ответ дляtala-li
мобилизировать детей -не убийство?
А отправлять детей в учебные центры ЗСУ - не попытка их подставить под удар очередным кинжалом-искандером, как например в Полтаве было.
До сих пор точно никто не знает количество убитых в тот прилет....
Ответ дляsky-labs
суки, пусть своих детей отправят в учебные центры
Гончаренко сыночка, Порошенко, Гетьманцев...