Угги в горошек• 29 июня в 20:52

Люди, хто тікав від абʼюзера, накидайте ідей для втечі

Він контролює всі мої фінанси, друзів чи родичів у мене немає взагалі. Колег по роботі, які можуть допомогти, теж, оскільки працюю з дому на одній роботі з абʼюзером (колеги не мої союзники в даному випадку). Як з його рахунків забрати мої гроші, щоб не попасти під підозру? Я постійно під наглядом. З дому можу вийти без додаткових питань на години дві-три в день. Хочу тікати не в трусах і капцях вночі внікуди, а все спланувати, щоб було хоч щось на перші дні. Думаю, що в мене є три місяці на вирішення питання.
Ms. Скромность• 29 июня в 20:53
С билетами на поезд сейчас плохо
Оченьценная• 29 июня в 20:54
Ну в вас же є своя з/п. Він що її відбирає? Якщо не віддасте, то поб´є чи що?
Поддакиваю иногДА• 29 июня в 20:54
Ви в якій країні? Чого це на його рахунок ваша зарплата.
Кава з адреналіном• 29 июня в 20:54
Скучная троляка
Моська-слон• 29 июня в 20:54
Не верю!
Поддакиваю иногДА• 29 июня в 20:55
Дуже, суто гроші і сиротінушка без минулого. Навіть не б´є її хахаль. І про бронь ні слова
КонхфЭдкаТузик• 29 июня в 20:55
Найти другую работу, найти квартиру в аренду, одномоментно снять максимально возможную сумму и сказать чао.
мегамоСГ• 29 июня в 20:55
Каким образом ваша зп сразу поступает на его счёт?
Искать роботу, деньги от которой будут на вашей карточке. И после этого двигаться дальше.
Ещё есть вариант обратиться туда, где с таким помогают. Знаю, что в областных центрах есть такие ’сервисы’. Они предоставляют помощь и жилье на первое время. Странно, что вы не загуглили до сих пор
КонхфЭдкаТузик• 29 июня в 20:56
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ща Автор напишет, что она в Неукраине
КаваЗМолоком• 29 июня в 20:56
А где все родственники и как он контролирует все деньги? И как Вы за него замуж вышли?
КонхфЭдкаТузик• 29 июня в 20:56
Ответ длямегамоСГ
Автору не разрешают Гуглом пользоваться
Мerida• 29 июня в 20:57
В любой стране мира есть службы помощи женщинам, попавших в беду. Идите туда
Там есть юристы помогут забрать ваши деньги, плюс приютят на первое время.
Мама Чели• 29 июня в 20:57
Ви в мусульманській країні?
мегамоСГ• 29 июня в 20:57
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Автору не разрешают Гуглом пользоваться
На самом деле, эт не смешно, если автор реально а такой ситуации. Но да, странно, чтоине загуглила
автор Угги в горошек • 29 июня в 20:57
Ответ дляОченьценная
Я її навіть не бачу. Вона приходить йому на карту, як керівнику відділку, а він вже має роздавати підлеглим. Мені не віддає. Побити може. Руку піднімав неодноразово
автор Угги в горошек • 29 июня в 20:58
Ответ дляПоддакиваю иногДА
В Україні
Мама Чели• 29 июня в 20:58
Ответ дляУгги в горошек
Напишіть скаргу вищому керівництву.Або занесіть дані в бухгалтерію про зміну рахунку.
Мульйонерша• 29 июня в 20:58
Ответ дляУгги в горошек
А ви можете мати доступ до його карти, пін коди знаєте? В день втечі цапнули картку й зняли всі кошти, поки він не заблокує
автор Угги в горошек • 29 июня в 20:58
Ответ дляМоська-слон
Не верю!
Ну не вірте, вам пощастило, що ви не знаєте про існування таких експонатів.
ничевока• 29 июня в 20:59
Моей бабушке в телефон поставил шпион
Поддакиваю иногДА• 29 июня в 20:59
Ответ дляУгги в горошек
Він не чоловік вам? Нащо розписуєтесь в отриманні коштів? Чи неофіційно працюєте
Пузата Хата• 29 июня в 20:59
если знаете пароль от карты его, то по тихому снять в самый последний момент и свалить. Но если там много ваших денег то тогда полицию вызывать.
автор Угги в горошек • 29 июня в 21:00
Ответ длямегамоСГ
Він спалить, якщо знайду іншу роботу. Будуть питання…
Ниф_ниф• 29 июня в 21:00
Ответ дляУгги в горошек
Не може ваша зп приходити на його рахунок. Що за маячня?
Поддакиваю иногДА• 29 июня в 21:01
Ответ дляУгги в горошек
Так а як? Ви чудні. Ви тільки через гроші з ним?
автор Угги в горошек • 29 июня в 21:01
Ответ длямегамоСГ
Я загуглила, у нас є один такий. Але ж не можна тікати наобум, тому і питаю про досвід і чужі ідеї
Оченьценная• 29 июня в 21:01
Ответ дляУгги в горошек
Что-то я как-то этого не представляю. Мы с мужем работаем на одной работе, но свою з/п я получаю на свою з/п карту
Перемелица• 29 июня в 21:01
Що це за шарага, в якій гроші всього відділку поступають на рахунок керівника? Офіс чи брачка?
Моська-слон• 29 июня в 21:01
Ответ дляУгги в горошек
Не верю, потому что не понимаю как можно быть слепым и не видеть с кем ты связываешь жизнь
Подтяжка• 29 июня в 21:01
Ответ дляУгги в горошек
Що значить спалить якщо знайдете іншу роботу?
Ви плануєте залишитись працювати під його керівництвом, але піти від нього?