Фиктивная• 30 июня в 00:03
Хто зі Львова, підкажіть, будь ласка, яка ситуація з ТЦК у місті?
На вокзалах забирають чоловіків?
Фиктивная
• 30 июня в 00:04
Ответ дляКараПузовна
Прям на вокзалі -ні
Перевіряють чоловіків на вокзалі?
я Кукарача• 30 июня в 00:05
В области живу, езжу между городами , постоянно кругом эти людоловы... На дороге, на парковке встречаются, каждый день по 1-2 раза встречаю в разных местах
Все до блиску• 30 июня в 00:12
Ответ дляя Кукарача
Жодного разу не зупиняли.
По Львову їздимо і в сусідні області
В Закарпатті тільки на КПП на перевалі але там вони давно стоять.
По Львову їздимо і в сусідні області
Фиктивная
• 30 июня в 00:14
Ответ дляВсе до блиску
Жодного разу не зупиняли.
По Львову їздимо і в сусідні області
А саме на вокзалі як ситуація?
Все до блиску• 30 июня в 00:16
Ответ дляФиктивная
А саме на вокзалі як ситуація?
Сьогодні син поїхав з вокзалу в Мукачеве, ніхто не зупиняв
Ваш що без броні чи відстрочки ?
Бойцовская• 30 июня в 00:16
В товаришки чоловіка забрали на автовокзалі на Стрийській. Мав з кимось зустрітись там. Товаришка сиділа в авто, він пішов і більше не повернувся. Навіть не дали йому подзвонити
Янка-угомонись• 30 июня в 00:17
Ответ дляВсе до блиску
Ваш що без броні чи відстрочки ?
Таке враження що всі повинні мати бронь і відстрочку 😂
Балаболка• 30 июня в 00:21
Ответ дляВсе до блиску
Ваш що без броні чи відстрочки ?
Удалено администрацией...
Все до блиску• 30 июня в 00:22
Ответ дляЯнка-угомонись
Повинні думати чи варто їм ризикувати і їхати в інше місто
Янка-угомонись• 30 июня в 00:22
Ответ дляВсе до блиску
Ааааа, ну тепер все ясно.
Все до блиску• 30 июня в 00:23
Ответ дляЯнка-угомонись
Ааааа, ну тепер все ясно.
Це Ясно вже давно
спальное место• 30 июня в 00:23
Ответ дляФиктивная
А саме на вокзалі як ситуація?
Сегодня была на вокзале во Львове - никого не проверяют. Вообще нет никаких контролей, нигде. Всё тихо - спокойно, как будто до войны.
Все до блиску• 30 июня в 00:24
Ответ дляБалаболка
Удалено администрацией...
Видно що вас ніхто давно не тр.хав
Оябунчик• 30 июня в 00:24
За 3 роки бачила разів 5 ТЦК на вокзалі. Їду кожен робочий день.
Все до блиску• 30 июня в 00:26
Ответ дляОябунчик
Був період, що вони були
Зараз немає на вокзалі
Бамбарбия! Кергуду.• 30 июня в 00:31
Ответ дляВсе до блиску
Був період, що вони були
Зараз немає на вокзалі
А вы можете гарантировать что завтра их не будет? Это лоторея( нет отсрочки - сиди дома. Сколько случаев, потерял мужчина бдительность и спустился в магазин в своем доме/мусор вынес/ возле подъезда курил и загребли( а тут вокзал - всегда много полиции, а с ними сейчас и тцк. На вокзалах особенно нужно быть осторожным
Все до блиску• 30 июня в 00:38
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Так ви автору це напишіть
Без броні чи відстрочки взагалі не розумно шастати будь де
Все до блиску• 30 июня в 00:39
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А автор що хоче, щоб ми їй гарантували? До чого тема?
Фиктивная
• 30 июня в 00:42
Ответ дляВсе до блиску
Тема до того щоб переїхати на захід , але в нас маленька дитина то я сама не впораюсь, ось вагаюсь...що роботи.
Винник• 30 июня в 00:43
А я в кінці травня їхала, мала необхідність пересадки, то при мені двоє в зеленому на залізничному вокзалі біля кас трясли чоловіка за шкірки. У колеги чоловік з київською пропискою живе у Львові, то навіть не відсвічує по вулицях, кажуть, що часто навіть в парку з´являються, тому автор тут як пощастить.
Все до блиску• 30 июня в 00:44
Ответ дляФиктивная
Так ваш чоловік не тільки на вокзалі буде. Який може бути Львів без гарантії що його не заберуть?
Винник• 30 июня в 00:44
Ответ дляФиктивная
Ну ви в курсі, що якщо переїхав, то по закону має стати на облік протягом якось часу за місцем проживання. Якщо матиме роботу з бронюванням, то можна спокійно переїздити.
Патриоточка• 30 июня в 00:47
Ответ дляФиктивная
Як це не впораєтеся ?
Жінки , чиї чоловіки на війні , якось справляються. От і ви зможете .
Акукарача• 30 июня в 00:49
Ответ дляФиктивная
Я не знаю есть ли во Львове комендантский час. То ехала бы насколько возможно раньше. Сейчас светлеет очень рано. В 4 светло
Кусман Сиру• 30 июня в 00:56
Ответ дляФиктивная
Перевіряють чоловіків на вокзалі?
А Вам куди і звідки? Можливо на іншому вокзалі його і перевірять
Кусман Сиру• 30 июня в 00:57
Ответ дляЯнка-угомонись
Ну при такій ситуації в країні дуже бажано мати бронь або відстрочку. Або сидіти вдома. Або піти добровольцем і більше не нервуватися.
Кусман Сиру• 30 июня в 01:00
Ответ дляФиктивная
Тут безвихідь. Навіть якщо не на вокзалі, то по дорозі туди можуть запакувати.