НаБалКоніХодять• 30 июня 2025
Хто зараз чи був цього року у Чорноморську?
Як ваші враження: варто чи ні їхати, чи вистачає укриттів?
Як взагалі реальна ситуація там?
Я попрошу тільки реальні свої враження від тих, хто зараз там чи був вже цього літа.
Я була минулого серпня 3 дні. То так попало, дякувати Богу,що була тільки одна тривога коротка. А в нас вдома часто літало всяке гімно(
Як взагалі реальна ситуація там?
Ответ дляУжеВотДа
Ми були. Повернулися 5 днів тому. Ми з Черкас, тому нічого страшнішого, чим в Че, ми не побачили. Відпочили чудово. Укриттів там кожні 10 метрів. Але, коли гепало, ми просто заходили в ванну. Квартиру знімали на першому поверсі, вікнами ВІД моря (типу ’нешахедна’ сторона). В дворі був підземнй паркінг. Відпочили просто суперово.
Поділіться в особисті контактами житла, будь ласка.