Намазюкана нішою• 30 июня 2025

Худну вдома. Засмучена.

Помітила, що останнім часом вага росте, вирішила худнути.
41 рік, 164 см. Зайвих 8-10 кг.
Спочатку тиждень рахувала калорії. Норма 1300-1350, споживаю 1300-1700.
Тому, щоб скинути вагу, вважала, що потрібно витрачати додатково від 350 калорій щодня.
Додала тренування з аеробіки, програма рахує активність та калорії, тиждень щодня витрачала 300 калорій за 40 хв активних тренувань.
Ще рахую кроки, 11 тис виходить.
Заняття йогою 1 година щодня, сюди входять силові вправи на прес 10 хвилин через день, це мінус 350 калорій.
Я реально була навантажена фізично, втомлювалася дуже, до цього займалась тільки йогою і то не щодня.
В результаті за тиждень +0,5 кг. Що не так?
Вага сьогодні 64,5 кг
автор Намазюкана нішою • 30 июня 2025
Ответ дляЛукава Кішка
От як ви вираховуєте калорійність борщу, що знаєте скільки калорій на день споживаєте? Цукерки це залежність, перестаєте їсти і хотіться не буде. В мене саме так і було, але чи спрацює у вас не знаю. Мені вони стали такі солодкі і тошнотні, що й дивитись не хочеться. Але я й раніше не дуже була по цукерках, краще шматок ковбаски. До речі ковбасу теж більше не їм. Та, що раніше подобалась тепер приторна і хімозна.
Додаю у програму борщ та його вагу, якось вона рахує.
А мені ковбаса не заходить, а цукерки - слабкість з дитинства.
Пьяная вишня• 30 июня 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Норму калорій мені програмка нарахувала, що у спокійному стані 1350 (сьогодні), 1300 минулого тижня. Я проценти не рахувала, порахувала, що якщо у спокійному стані 1300, тоді 600-800 тих, що спалюється при заняттях та активності буде достатньо при моєму раціоні, але десь прорахувалась видно.
Как-то мало вам насчитали, если отнять 15%, будет базовый обмен веществ, даже если вы малышка 155 см)
Я худела на 1600-1400-1350кал, это уже дефицит, каждый месяц пересчитывала, тк вес уходил. Но я и 163 см.
автор Намазюкана нішою • 30 июня 2025
Ответ дляПьяная вишня
Ціла наука те все рахувати) Це добре, що зараз хоч час є, а буває, що й годину неможливо виділити на тренування.
У мене рахує фітнес годинник. Можливо, мало. Він і кроків менше рахує, порівняно з реальним підрахунком, та я не зважала, ходила вже трохи більше.
Girly_girl• 30 июня 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Ну от наприклад, вчора. Зранку кава з вершками та цукром, в обід борщ та 1 тост, на вечерю мʼясо по французьки 1 шматок та рису 2 ложки, овочі (огірок, перець). Перекуси протягом дня - чай з баунті, персик, морозиво.
Цей раціон найкалорійніший за тиждень, у звичайні дні замість борщу щось легше, яєшня чи що вигадаю, щоб швидко.
А кбжу вы считаете? У вас явно перебор по жирам и скорее всего недобор белка и клетчатки
Воды достаточно пьёте?
Федорино Горе• 30 июня 2025
Автор погуглите калорийность Баунти, мороженого и кофе со сливками и вы офигеете 😆. Очень важно ещё норму белка набирать. Тренировки ваши такое, на них сильно не рассчитывайте. В зале не худеют, худеют на кухне. Спорт просто чтобы тело подтянуть.
Україна наше все• 30 июня 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Хотіла без дієт, але якщо не вдасться, доведеться. Я реально не багато їм, може, цукру забагато
блін, яка різниця багато чи не багато ви їсте, шо за підхід такий
головне- скільки калорій
взагалі, людина яка рахує калорії не мислить категоріями-’багато’ чи ’не багато’ їсти, така людина думає про їжу в калоріях, а не в об´ємах, як ви., бо знає, що на мінімум калорій можна з´їсти велику миску чогось, а можна на 500 калорій бахнуть малесеньку шоколадку типу батончик баунті і бідкатись -ой, я так мало їм і не худну. От як ви зараз.
автор Намазюкана нішою • 30 июня 2025
Ответ дляGirly_girl
Воды достаточно пьёте?
Все так, жирів більше норми, білки треба регулювати, бо не вистачає, якщо не слідкувати за цим. Води у нормі 3-4 склянки по 330 мл, більше не можу.
Україна наше все• 30 июня 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
триндєц, ви шо на пріколі?
баунті, морозиво, борщ, ой дєвачькі. шото я не худну, мабуть гармони))))
автор Намазюкана нішою • 30 июня 2025
Ответ дляУкраїна наше все
головне- скільки калорій
Я не про порції, а саме про калорії писала, що не багато. Максимально було 1700 у день перед початком циклу, коли хотілося дуже їсти.
Я мислю так, що скільки б не зʼїла калорій, я можу їх спалити тренуванням або іншою активністю, але цього разу не спрацювало, побачимо, що буде далі.
автор Намазюкана нішою • 30 июня 2025
Ответ дляУкраїна наше все
триндєц, ви шо на пріколі?
До чого тут гормони, я про них не писала. Просто багато хто мислить саме так, що активність спалює калорії, у мене це більше експеримент.
Україна наше все• 30 июня 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
як можна вкладатися в написані вами 1300, якщо їсти в один день баунті, морозиво, борщ, але винуватий у всьому то канєшно тост, треба замінити його на хлібець і схуднення почнеться, але це не точно)
баунті 2 штучки в упаковці це приблизно 300 калорій, тобто ви десь 1/4 калорійності в день вже бахнули в баунті, а ще ж морозиво, цукор, вершки, борщ, мясо по французські (мабуть з сиром він теж калорійний), от і рахуйте, ви так не те шо не схуднете, а ще й наберете, шо і сталося.
Girly_girl• 30 июня 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Так скорректируйте жиры, на ужин только белок и клетчатка за три часа до сна
Углеводы правильные набирайте на завтрак и обед, тогда будет меньше хотеться сладкого. Ешьте меньше добавленного сахара, замените конфеты на черный шоколад, курагу, финики
На перекусы добавьте фрукты, орехи, творог и воды должно быть 30-40 мл на 1 кг (постепенно увеличиваете воду)
Все взвешивайте и вносите в таблицу

Это то, что сработало у меня, хотя раньше я ела почти как вы - два раза в день на 1200 ккал и думала, что интервальное питание и мало калорий решат вопрос
автор Намазюкана нішою • 30 июня 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Це ж не щодня таке меню. Вчорашній приклад якраз найситнішого. Цукерки щодня, це так. Морозиво теж не завжди хочеться.
Моя програма видає, що кава з цукром та вершками 180 мл - 50 калорій
Баунті - 266, морозиво - 240.
Я розумію, що забагато, але все це разом менше тих калорій, що втрачено під час тренувань. А ще ж є ті, що самі по собі втрачаються.
Навіть, якщо так само, то я б не мала набрати, хоча б залишилось, як було.
автор Намазюкана нішою • 30 июня 2025
Ответ дляGirly_girl
Все взвешивайте и вносите в таблицу

Мабуть так. Я не можу собі відмовити у смачненькому. Ще тиждень спробую, якщо доведеться, буду щось вирішувати.
Мені взагалі перекуси не потрібні, я їм те все, бо хочеться смачного, цукерок. Якби мені дали фініки або нічого, я б нічого не їла.
Girly_girl• 30 июня 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
А для вас вкусненькое - это обязательно конфеты?
автор Намазюкана нішою • 30 июня 2025
Ответ дляGirly_girl
Ще тортики)) Але їх треба пекти, в магазині не купую, тому не часто бувають.
ротцвеники• 30 июня 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Яка ви розумниця. Тільки я з такою вагою і зростом, як у автора, мала такі набряки, що взуття треба було купувати на два розміри більше, або на липучках. І на 3й поверх насилу заходила. А зараз ніяких набряків і задишки. І це я лише схудла, без ніякого спорту. То ж не треба мені розказувати про модельєрів і здоровʼя.
Ви просто змінили харчування. Л - логіка.
Україна наше все• 30 июня 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Баунті - 266, морозиво - 240.
Бо не так багато калорій витрачається на спорт, як ви собі фантазіруєте.
Наприклад:
1) 10 000 кроків це приблизно 300 калорій, баунті приблизно 300 калорій.
2) От ви зїли баунті, пройшли 10 000 і вийшли в нуль. Але в нуль ви вийшли тільки по баунті.
3) Вся інша їжа залишилась і її сумарна калорійність перевищує 1300 калорій.
4)Отож ви не маєте дефіциту калорій.
5) Отож ви не худнете, хоч фізично і замахались ходити.

А от якби ви не їли баунті, то ці 300 калорій витрачені на походеньки, відмінусувались би від сумарної маси з´їдених за день калорій і виник би дефіцит.
От з цієї точки і починається схуднення.
Лукава Кішка• 30 июня 2025
Ответ дляротцвеники
Логіка в тому, що я не лише змінила харчування, а й зменшила кількість калорій. Вже два роки їм що хочу, але їм, а не жеру. Вага не повертається, набряки теж. То ж з логікою у вас біда. Набирати вагу можна і на правильному харчуванні, якщо їсти відрами.
автор Намазюкана нішою • 08 июля 2025
Відзвітую. Минуло 2 тижні тренувань. Раціон не змінювала, трохи зменшила кількість тренувань, бо тілу складно було адаптуватися. Якщо відчувала, що не можу, переносила на наступний день.
Вага стала 63,5, наче не багато скинула, але процес пішов) І особливо помітно по замірам, порівняно з минулим тижнем, в обʼємі стало менше на 1-2 см