Сама вумна тутички• 30 июня в 14:04

Сьогодні в багатьох безсоння?

До чоторьох годин не могла заснути , далі задрімала на годинку. Сиджу на роботі ,як зомбі . Від багатьох чую ,що вони теж цієї ночі не спали, хоча в нас тривоги цієї ночі не було. Як ви сьогодні спали ?
Намазюкана нішою• 30 июня в 14:04
О, это про меня, не могла уснуть до 4х
АнтиТроль• 30 июня в 14:08
допомогла собі заснути,зняла напряг руками
Замулена ріка• 30 июня в 14:08
У меня давно сон нарушен
Фея_3уровень• 30 июня в 14:09
плохо спала, после субботней бомбежки отойти не могу
Ниф_ниф• 30 июня в 14:09
З чим, чим, а з сном в мене проблем немає
Сплю всі ночі міцно
Эт вернячОк• 30 июня в 14:15
Вообще не спала эту ночь, у нас обстрел шахедами был с 2х до 5 утра.
Астоновитесь!• 30 июня в 14:16
Нормально спала. Но состояние сегодня какое-то давящие, странное. Или может то пмс так влияет на меня...
Не зацілована• 30 июня в 14:20
зовсім не спала сьогодні, хоча було тихо..
Кондуктор трамвая• 30 июня в 14:35
Теж не спала до 3 ночі, хоч останнім часом засинаю норм і обстрвлу вчора не було. Хз що це було. Теж як зомбі сьогодні, ще й якась тривога всередині, випила заспокійливе
Галя із Дарниці• 30 июня в 14:39
Ответ дляАнтиТроль
Підходить фраза))згадалась)
How to be a good lover?A lot of practice for me self)))
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 30 июня в 14:40
Так.
Я теж до третьої години.
Зараз ,як п*яна
ПрипоРошенная• 30 июня в 14:43
Да, до трех не могла уснуть, уснула и проснулась в 6, что мне в принципе не свойственно. Пролежала час и только потом уснула нормально
На циголках• 30 июня в 14:51
Жахливо сплю з п´ятниці, але думала, що це побочка від операції та ліків.
Лікарка сьогодні сказала, що багато її пацієнтів жаліється на це, виписала магній, гліцисед
Муркамурковна• 30 июня в 15:01
Заснула ок, в час прокинулась і до 5 не спала, заснула і о 6 вставать пора
Нічний дожор• 30 июня в 15:42
безсонница с начала войны.С начала войны в Николаев прилетало и обстреливали каждую ночь 8 месяцев.Уночі, 29 червня, близько 01:28 рашисти атакували Миколаїв балістичними ракетами. Як повідомив моніторинговий телеграм-канал “Миколаївський Ваньок”, пов’язаний з розвідкою, ворог не пожалів ракет цієї ночі – було три з фугасною боєголовкою та три з касетною. Містяни прокинулися від потужних вибухів. Після ракетної атаки приблизно через годину розпочалася атака “шахедами” – декілька груп дронів-камікадзе типу «Shahed 131/136» заходили на спляче місто з різних боків.бомбоубежища рядом нет,в блиижайшее пол часа идти.откуда сон возьмется с таким ночами?!
Поліпривіт всім• 30 июня в 15:48
Кстати да🙁