Я не чарівниця вам• 30 июня в 15:33

Не впевнена, що любить мене

Живу з чоловіком більше року .Він розлучений і я також. Є по дитині .Після розлучення у нього були відносини і він кохав ту жінку .В нас все починалось добре ,він допомагає мені ,дарує квіти ,але з часом все меньше слів кохання. І коли ми заговорили про минуле ,він говорить сталось як сталось.Але душа моя відчуває щось тут не так ,можливо йому зі мною приємно ,але чи є кохання. Він іноді по хорошому говорить, що я трішки покругліла ,але йому і не потрібна модель ,головне щоб людина була гарна .Але насправді я гарна ,бо знаю як на мене завжди дивляться чоловіки .Можливо я не його ідеал ....чи кохає іншу
viter33• 30 июня в 15:35
’... іноді по хорошому говорить, що я трішки покругліла ,але йому і не потрібна модель ,головне щоб людина була гарна...’ - піз...ец комплімент((((
Свисток ля-минор• 30 июня в 15:37
Ну такое...Зеваю🥱🥱🥱
So_so• 30 июня в 15:37
Интересно, а безотносительно этого мужчины, Вы когда-то могли спокойно наслаждаться отношениями, без поиска, а любит ли он меня, а может он любит Машу, может я не его идеал?
автор Я не чарівниця вам • 30 июня в 15:37
Ответ дляSo_so
Можливо проблема в мені
Файна_зупка• 30 июня в 15:38
не накручуйте себе.
людей зближує спільна діяльність, спільні досягнення, спільна мета.
якщо у вас такого проєкту, такого виклику немає, придумайте його.
і він полюбить вас. бо чоловіки так влаштовані.
So_so• 30 июня в 15:38
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Можливо проблема в мені
Так вот я и пытаюсь понять.
к.Буланова• 30 июня в 15:38
Хто в кого живе?
І нащо вам цей клопіт.
автор Я не чарівниця вам • 30 июня в 15:39
Ответ дляк.Буланова
Хто в кого живе?
І нащо вам цей клопіт.
Я в нього
дама_из_декрета• 30 июня в 15:42
Ответ дляSo_so
Мне не совсем понятно что имеется ввиду.
Вы об отношениях без обязательств?
к.Буланова• 30 июня в 15:46
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Я в нього
Ну от і живіть собі спокійно. Дивіться на вчинки. А слова то таке, другорядне. Мало лі як вам на вуха присядуть , аби переспати. В людей є очі, вони ними дивляться. Не лише на вас. Всі, хто дивився, пропонували піклуватися про вас і дитину? Не думаю.
Тому ваше ’гарна’ до певного часу. І нічого кардинально не вирішує. Зрештою, є молодші, гарніші і без дітей
автор Я не чарівниця вам • 30 июня в 15:47
Ответ дляк.Буланова
Чому він тоді зі мною ?
So_so• 30 июня в 15:57
Ответ длядама_из_декрета
Вы об отношениях без обязательств?
Почему без обязательств?
автор Я не чарівниця вам • 30 июня в 15:58
Ответ длядама_из_декрета
Вы об отношениях без обязательств?
Це мається на увазі ,що в минулому не було нормальних відносин
Рубаю олівлє• 30 июня в 16:04
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Чому він тоді зі мною ?
Потому что удобнее с Вами
Рубаю олівлє• 30 июня в 16:09
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Я в нього
А как Вы к нему попали? Он предложил, чтоб Вы к нему переехали и стали жить с ним у него? Или как это было?
У меня есть 2 примера: первый, когда женщина сама приехала и попросилась временно пожить у мужчины и осталась у него навсегда, а он сначала хотел ее выгнать, а она ему и уборка, и готовка, и секс, и сказала - так хорошо ж мол я все для тебя, что тебе не так? И он такой - действительно, и оставил ее, она забеременела и он вообще погруз.
Второй вариант, когда он пригласил к себе жить сам потому что не было других вариантов, и позвал вместе жить, чтоб она вела у него быт - готовила, убирала, я чет спросила на эту тему, а он мне - так она не работает, я один работаю, деньги приношу, она пусть хоть быт ведет и так нихрена не делает.
Так что там оба варианта не по любви, живут мужики потому что им так удобно.
автор Я не чарівниця вам • 30 июня в 16:10
Ответ дляРубаю олівлє
Його ініціатива
к.Буланова• 30 июня в 16:11
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Чому він тоді зі мною ?
Бо він вас любить.
А цими коливаннями ви все зіпсуєте.
Хіба що ви з тих жінок, яким в нормальних стосунках скучно і хочеться емоційних гойдалок з аб´юзерами
к.Буланова• 30 июня в 16:14
Чому з батьком дитини розлучились?
Зрадорозганячка• 30 июня в 17:15
Так сама його запитайте, чи він вас кохає і планує одружитися с вами. От і дізнаєтеся
Накладні мюслі• 30 июня в 17:19
Это тот, у бывшей которой силиконовые сиськи?)
автор Я не чарівниця вам • 01 июля в 10:58
Ответ дляк.Буланова
Бо він вас любить.
А цими коливаннями ви все зіпсуєте.
Я сказала йому ,що відчуваю ,що я в його серці не на першому місці та він сказав ,що я вигадую.Але не сказав люблю тебе і того плану
к.Буланова• 01 июля в 12:13
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ви коли таке питаєте, маєте бути готові до будь-якої відповіді. Він міг би сказати: так, ти права, але давай жити далі як жили. І що тоді з цією інформацією будете робити? Зберете речі? Ви можете їх і зараз зібрати, не чекаючи вказівки.
Краще жахливий кінець, ніж жах без кінця. Цими накручуваннями ви сама собі створюєте пекло і чоловіка туди втягуєте. Він може і не сумнівався, і жити почав , бо почуття. А ви йому щодня по краплі: я не така, я не гідна, чому ти зі мною? І замість радості від спільного життя обоє отримуєте підозри, сумніви і розчарування.
Все в вашій голові. Ви створюєте вашу реальність. Почніть думати про щось хороше
автор Я не чарівниця вам • 01 июля в 12:55
Ответ дляк.Буланова
А якщо так чому живе зі мною ?Що такі за дивні почуття. бо знаю тією бути не може
к.Буланова• 01 июля в 13:05
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Питання неправильне.
Переведіть фокус уваги на себе.

Чому ви живете з ним і які є інші варіанти? Не потрібно аналізувати смаки і відтінки того, що вам не підходить. Не підходить - дійте. Ви можете змінити лише себе, своє сприйняття, ставлення, емоції та думки.
автор Я не чарівниця вам • 01 июля в 15:24
Ответ дляк.Буланова
Питання неправильне.
Переведіть фокус уваги на себе.

Що порадите ?
к.Буланова• 01 июля в 16:57
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Що порадите ?
Бути чесною з собою і дивитися з позиції ’я’. Які для вас ++ жити з ним? Практичних. Без додумування за нього.
Слова і любов-морков, єдина на віки - це все лірика. Підліткова. Ваш може бути мовчазний, але робити ваше життя комфортним і приємним. Ви поміняєте це на ненадійного балабола? Звісно, можно шукати все в одному. Але ж пора бути реалісткою.
автор Я не чарівниця вам • 02 июля в 01:28
Ответ дляк.Буланова
Дякую вам велике за приділену увагу