осень харашо• 02 июля в 11:00

ЗП копейки и никто не справляется, какой вывод?

Есть вакансия, кто не прийдёт не тянет, просто физически не тянет выполнять эту работу.
Даже кто берется через время психует и уходит. ЗП копейки такие люди и приходят. Оставшимся людям не добавляют зп в пытаются раскидать работу.

У кого-то похожее на работах есть, сколько это безобразие продолжается.
Престидижитатор• 02 июля в 13:22
Ответ дляЮпитерная
брать чаще больничный и ходить в отпуска
а як його брати? спеціально хворіти? відпустка 24 дні у всіх і все
Юпитерная• 02 июля в 13:24
Ответ дляПрестидижитатор
я беру стабільно 2р на рік,навіть якщо не хворію.ви що?кінь?у вас не буває нежитю,кашлю?
Престидижитатор• 02 июля в 13:24
Ответ дляосень харашо
У меня за счёт стажа больше 10, рядом живу , своя работа налажена , а вот ещё брать не хочется.
нашо там сидіти...
ГороховаЯ• 02 июля в 13:26
Ответ дляосень харашо
Ви мабудь мені поради не зможете дати, вибачаюсь..
Ви дивна. Я вже вище Вам дала ефективні поради. Але вони Вам чомусь не сподобались.
ГороховаЯ• 02 июля в 13:27
Ответ дляосень харашо
Використання часу окрім роботи на розвиток. Час є.
Який сенс від розвитку, якщо Ви не збираєтесь міняти роботу?
Престидижитатор• 02 июля в 13:28
Ответ дляЮпитерная
Тю, аж 2 рази на рік...
Юпитерная• 02 июля в 13:29
Ответ дляПрестидижитатор
Тю, аж 2 рази на рік...
не 2. 2 по липі,а так 4-5. горло заболіло іна лікарнняий
автор осень харашо • 02 июля в 13:29
Ответ дляПрестидижитатор
нашо там сидіти...
Пост 60
автор осень харашо • 02 июля в 13:30
Ответ дляГороховаЯ
Може і зміню як побачу на що змінити
автор осень харашо • 02 июля в 13:31
Ответ дляГороховаЯ
Окрім роботи також є розвиток хоббі і т.д. на них теж треба час
Престидижитатор• 02 июля в 13:32
Ответ дляосень харашо
Пост 60
я не буду шукать
автор осень харашо • 02 июля в 13:32
Ответ дляЮпитерная
Роботу теж треба виконувати , якщо кожен буде ходити як ви пишете то інші взагалі заваляться
Юпитерная• 02 июля в 13:33
Ответ дляосень харашо
тоді пантруйте інших)))і не плачте. кожен сам за себе ,бо вам псигол.здоров8я і фізичне ніхто не подарує. використають і викинуть як відпрац.матеріал
ГороховаЯ• 02 июля в 13:42
Ответ дляосень харашо
Може і зміню як побачу на що змінити
Не зміните. Міняти треба вже зараз, а Ви вросли в систему і свою зону комфорту і чекаєте доки хтось влаштується на роботу і забере у Вас частину обов’язків.
автор осень харашо • 02 июля в 13:46
Ответ дляГороховаЯ
Зараз як раз не треба бо можна залишитися без нічого взагалі, вже проходили. Треба знайти де влаштуватися, вивчитися і тоді змінювати.
автор осень харашо • 02 июля в 13:49
Ответ дляГороховаЯ
Сенс життя не тільки в роботі.
автор осень харашо • 02 июля в 13:50
Ответ дляПрестидижитатор
я не буду шукать
Є час на розвиток. В´язання - 1 година в день це не про що хоча б 4
автор осень харашо • 02 июля в 13:51
Ответ дляЮпитерная
Ніхто нас не викине бо людей дефіцит
автор осень харашо • 02 июля в 14:10
Ответ дляГороховаЯ
Ще подушка фінансова повинна більш бути чим ж зараз , ваші поради не для мене я так не ризикую.
В кредит не живу для мене це стресово.
Юпитерная• 02 июля в 14:19
Ответ дляосень харашо
Ніхто нас не викине бо людей дефіцит
ну то жебракуйте на копійки і харчуйтеся макаронами. і гордіться цим.
автор осень харашо • 02 июля в 14:54
Ответ дляЮпитерная
Поки що не жебракуємо але хочеться щоб було вдосталь людей
ГороховаЯ• 02 июля в 17:56
Ответ дляосень харашо
Їх не буде вдосталь, як би Вам не хотілось.
ГороховаЯ• 02 июля в 17:56
Ответ дляосень харашо
В кредит не живу для мене це стресово.
Чому Ви вважаєте, що не знайдете роботу на ту ж ЗП, якщо що?
ВсеПроВсехЗнаю• 02 июля в 19:22
Ответ дляосень харашо
А яке місто, автор?
автор осень харашо • 04 июля в 18:32
Ответ дляГороховаЯ
За ту зп знайду але графік буде інший і жалко від дому проміняю шило на мило ще і гроші втрачу поки шукати буду
автор осень харашо • 04 июля в 18:34
Ответ дляГороховаЯ
Я вже проходила подібний шлях дуже швидко закінчується заначка і починається стрес. А ще потім на роботі починається зняття розових окулярів і я розуміла що заробляю теж саме а втомлююсь більше і так по колу , то фірма переїжджає в інший район і я тільки навчилася працювати , ідуть гроші на проїзд знову адаптація і гроші теж втрачаються. Роботі змінюєш а дохід не росте з різних обставин які не завжди залежать від мене. То фірма обанкрочується, то переїжджає, то скорочення і таке всяке. Таке починається десь через 1.5 року роботи. В результаті ще рік я витримує і ухожу. Зібрати заначку на півроку дуже складно бо ти не знаєш які перешкоди тебе чекатимуть в ці півроку. Можуть захворіти батьки вмерти бабусі і ти віддаєш гроші(
автор осень харашо • 04 июля в 18:43
Подібне я чула від колеги. Вона каже скільки не працювала ніколи багато грошей нема , коли війна почала вона вимушена була жити за гроші бабусі пенсію. Каже що у неї пороблено.