krinox• 02 июля в 13:05

Мобілізаційне розпорядження

Підкажіть, чи є на практиці такі випадки, що мобілізаційне розпорядження приходить поштою?
ВЛК пройдено. Людина визнана придатною.
Чи мобілізаційне розпорядження мають вручати особисто?
автор krinox • 02 июля в 13:06
І якщо особисто, то яка тоді процедура?
младокошкина• 02 июля в 13:08
Послухаю, теж цікаво.
З п-ва зняли критичність і бронь працівників, і буквально через пару днів нібито було моб.розпорядження, якого ніхто не бачив. І тепер у всіх працівників в резерві статус ’в розшуку’.
автор krinox • 02 июля в 13:09
Ответ длямладокошкина
Послухаю, теж цікаво.
А ВЛК пройдено?
младокошкина• 02 июля в 13:11
Ответ дляkrinox
А ВЛК пройдено?
Думаю, пройдено. Але не можу стверджувати, це декілька співробітників.
І головне- критичність на днях повернули, а забронювати тепер нікого не можуть((
Лама_мама• 02 июля в 13:13
Бойова повістка / мобілізаційне розпорядження - тільки особисто, поштою лише в ТЦК викликають.
МамОмужа• 02 июля в 13:14
Ответ длямладокошкина
То есть на ровном месте как минимум теперь 17 000 штрафа?
ЯблокоРаздора• 02 июля в 13:14
Укрпошта ставит- доставлено.
И похер- забали вы его или нет
младокошкина• 02 июля в 13:15
Ответ дляЯблокоРаздора
Укрпошта ставит- доставлено.
И похер- забали вы его или нет
Капець, а хоча б сповістити про цей лист не обов´язково??? Чи людина має бути вангою?
ЯблокоРаздора• 02 июля в 13:17
Ответ длямладокошкина
Представляете, сколько людей живут не по прописке?
Пришли, уведомление кинули, галочку поставили и все
ЯблокоРаздора• 02 июля в 13:18
Если штраф влепят, то только, если поймают.
младокошкина• 02 июля в 13:19
Ответ дляЯблокоРаздора
Так тут вже кримінальна відповідальність світить.
Лама_мама• 02 июля в 13:19
Ответ длямладокошкина
Урпошта приносит на дом. Не застали - бросают в почтовый ящик уведомление. Или сразу в ящик, если поленились подниматься в квартиру. Если был указан номер телефона, то могут сообщение в вайбере еще кинуть.
ЯблокоРаздора• 02 июля в 13:20
Ответ длямладокошкина
Не светит)
Они на штрафах бабки рубят
НетЕщеНаверное• 02 июля в 13:21
Ответ дляЯблокоРаздора
Если поймают, то поедет в учебку.
автор krinox • 02 июля в 13:23
Ответ дляЛама_мама
А яка може бути причина виклику в ТЦК, коли оновленні дані і пройдена ВЛК? Який це вид повістки?
младокошкина• 02 июля в 13:25
Ответ дляЛама_мама
Отже, моб.розпорядження- тільки особисто в руки? Чи на п-во в руки керівника?
ЯблокоРаздора• 02 июля в 13:28
Ответ дляНетЕщеНаверное
Если поймают, то поедет в учебку.
Конечно+ штраф заплатит
ЯблокоРаздора• 02 июля в 13:28
Ответ дляkrinox
При пройдённом ВЛК_- повестка на отправку
ПесиКот• 02 июля в 13:34
Так сейчас только по почте и приходит.
kpss2017• 02 июля в 13:34
Ответ дляЯблокоРаздора
Не светит)
Они на штрафах бабки рубят
Одно другого не отменяет
Лама_мама• 02 июля в 13:34
Ответ дляkrinox
Да что попало могут написать: уточнення даних, например.
Лама_мама• 02 июля в 13:35
Ответ длямладокошкина
Нет, боевую не вручают через предприятие.
Начальник Анонимов• 02 июля в 13:36
Ответ дляЯблокоРаздора
Так при оновленні даних військовозобовʼязані мали повідомити реальну адресу проживання, а не адресу прописки. При зміні адреси проживання мають повідомляти ТЦК. Зрозуміло, що так ніхто не робить
автор krinox • 02 июля в 13:40
Ответ дляЯблокоРаздора
От запитаю, чи надсилають її поштою
автор krinox • 02 июля в 13:40
Ответ дляПесиКот
Так сейчас только по почте и приходит.
Саме мобілізаційне?
автор krinox • 02 июля в 13:41
Ответ дляЛама_мама
Ну так дані уточнені і пройдено ВЛК 2 тижні тому.
Лама_мама• 02 июля в 13:43
Ответ дляkrinox
Это абсолютно не освобождает от явки в ТЦК, если его захотят вызвать. Могут написать что угодно (для уточнення даних, для отримання розпорядження на воєнний час и т.д.).
ЯблокоРаздора• 02 июля в 14:04
Ответ дляkrinox
От запитаю, чи надсилають її поштою
да
Дона Ко Ко• 02 июля в 14:11
Ответ дляЛама_мама
Почему?
Лама_мама• 02 июля в 15:47
Ответ дляДона Ко Ко
Почему?
Смотрите п. 88 Постанови 560:

88. На основі результатів проведення медичного огляду та професійно-психологічного відбору резервістам та військовозобов’язаним, які підлягають призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (Центральному управлінні або регіональних органах СБУ чи відповідному підрозділі розвідувальних органів) під особистий підпис вручається повістка щодо призову на військову службу під час мобілізації та відправлення до місць проходження військової служби.

Т.е. такую повестку вручают в ТЦК, а не почтой или через предприятие. И сразу об уголовной ответственности предупреждают.