БоВжеВільна• 03 июля в 09:09
Экономия на продуктах. Ваш опыт.
Вчера опять была тема про дикие цены на продукты. Как и почти каждый день.
В ней некоторые обвиняли автора в троллизме. Мне это странно т к нужно не ходить в магазин, чтобы не ощущать поднятие каждый день.
Но тема не об этом. Тема о том, как выживать в предлагаемых обстоятельствах. Хочу услышать опыт других.
Я для себя пока нашла такие варианты экономии:
Во-первых консервация. Те же самые огурцы на винегрет намного выгоднее закрыть летом, а не зимой по 150 грн за кг квашеные покупать. Поэтому буду консервировать.
Во-вторых заморозка и сушка. Это на компоты и рагу. Т к свежие овощи зимой просто космос. Сейчас брокколи можно по 80 грн взять. Зимой - 180. Перец сладкий туда же. Цветная, кабачки.
Думаю сахар взять мешком после массового сбора буряка. Думаю, что цена будет ниже, чем позднее. Но не уверена.
Так же и растительное масло. Но нужно смотреть цену. На этой неделе оно уже было по 75 грн за литр. А еще месяц назад я брала по 60.
А ваши способы экономии? Хочу найти для себя что-то новое. Спасибо
Самая СоветЧиваЯ• 03 июля в 22:14
Такие интересные, кто то интересуется как сэкономить на 4х, а тут заходят в тему, вот я одна и трачу мало, я молодец
БоВжеВільна
• 03 июля в 22:18
Ответ длялаМпочка
Есть сахар? Потом на лекарства больше потратиться, где тут экономия.
Вы можете не есть.
Янка-угомонись• 03 июля в 22:21
Складати меню на тиждень - дуже класно економить і час і продукти, купувати по акціях, консервувати і заморожувати овочі/фрукти в сезон. Ну звичайно є продукти, на яких не наекономишся, от як мʼясо наприклад чи молочка, бо треба свіже завжди. Але от сьогодні була на ринку, броколі наприклад вже 40 грн кг, чому не купити пару кілограм і не заморозити? Зимою вона по 200 грн. Чи трохи смородини, порічок, вишень? Зимою пиріг спекти можна.
Самая СоветЧиваЯ• 03 июля в 22:29
Ответ дляЯнка-угомонись
Якщо мені зараз потрібна туш, то мені потрібно на ті 400 грн купить брокколі чи вишні бо це вигідно? Про броколі це не економія. І що за цінність ті порічки
Ви реально зараз думаєте про те з чого будете пекти пироги взимку
Янка-угомонись• 03 июля в 22:38
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Так я реально думаю з чого буду пекти пироги зимою, а консервація це хіба теж не думки за їжу зимою? І що за дурна звичка користувачів Кідстафу знецінювати чужі думки і спосіб життя? До чого цей ваш коментар про туш? Що ви робите в цій темі, де люди діляться порадами економії?
Мама Никитки-2• 03 июля в 22:46
Ответ дляПасхальний тролік
Я спокійна
’Бланшувати треба, як і баклажани. Ну і готувати відразу, без розморожування. Перець можна і не запікати. Нічого з ним не стається.’ Ось пропонують
Ви розумієте, що обговорюють в цій темі?
Нашо писати «Кабачки морожені ще та гидота» ?
Вам гидота, іншим ні. Хіба вас питали особливості харчування вашої родини?
Пасхальний тролік• 03 июля в 22:49
Ответ дляМама Никитки-2
Так, вони гидота і не варті витраченого ресурсу.
І точно не вам дивуватися ’Чи вас питали?’
Мама Никитки-2• 03 июля в 22:50
Ответ длябибизяна
Сколько там наэкономит она на огурцах? Зимой на ту окрошку нужно будет пару огурцов . Можно и купить.
Скільки б не на економила, а всі в її гаманці залишились.
Тут ще тиждень тому стогнали про великі ціни на огірки.
Мама Никитки-2• 03 июля в 22:51
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А вообще думаю перейти на 2х разовое питание
И для економии,и для фигуры и меньше готовить а то уже надоело чтоб такое придумать
Понеділок і пʼятниця?
Мама Никитки-2• 03 июля в 22:52
Ответ дляПасхальний тролік
А яка економія в мороженому кабачку
?
Витратити ресурси і час на продукт який немає ні вигляду,ні поживних речовин ні смаку після розморозки.
Ваше мекання теж недоречне і ще й щось зелене з вас виходить
невже кабачок
Така сама як і в мороженому перці. І Шо ви там ще заморожуєте?
Свіжі перці не в дефіциті взимку
Будьте так ласкаві• 03 июля в 22:52
Цукор практично не їмо.
Олію теж.
Ми перевагу надамо смальцю.
Що своє- консервую, морозу.
Німа- ок. Я і взимку куплю той один гігірок .
Мясоїди ми.
І картоплеїди.
Яйця в придачу
Олію теж.
Ми перевагу надамо смальцю.
Що своє- консервую, морозу.
Мясоїди ми.
І картоплеїди.
Яйця в придачу
Пасхальний тролік• 03 июля в 22:54
Ответ дляМама Никитки-2
Свіжі перці не в дефіциті взимку
То морозьте воду
Шо ви пристали? Економте без мене
Пугачиха• 03 июля в 22:56
Ответ дляПасхальний тролік
То морозьте воду
Шо ви пристали? Економте без мене
Настравді я ткт колись прочитала, що кабачок треба морозить тертим. Спробуіала, таки да, він при розморозкі не стає кашею. На млинці, зто любить кабачкові, то вогонь
Самая СоветЧиваЯ• 03 июля в 22:56
Ответ дляЯнка-угомонись
Тому що броколі ваші це не основний прдукт харчування, у тих хто дійсно економить)
Мама Никитки-2• 03 июля в 22:57
Ответ дляПасхальний тролік
То морозьте воду
Шо ви пристали? Економте без мене
Без вашої експерДноі думки ніяк.
Пасхальний тролік• 03 июля в 22:57
Ответ дляПугачиха
Якщо ви їсте то морозьте, я такої страви не готую навіть в сезон, не те щоб з морожених
Пасхальний тролік• 03 июля в 22:58
Ответ дляМама Никитки-2
Без вашої експерДноі думки ніяк.
Ну бачу ви з політичного експерДа перекваліфікувалися в експерДа по морожених кабачках
Полюю на дрони• 03 июля в 23:01
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Зачем?))) Я покупаю сахарную белую капусту. Она сладкая. Плюс я квашу со сладкими яблоками. Она сладкая.ароматная.и нафига мне сахвр?
Я тоже так думала, но свекровь угощала квашеної капустой, в которую добавила чуть сахара, как посолить, только сахаром. С тех пор только так делаю. Плюс много зелёного лука, плюс нерафинированное подсолнечное масло. Это очень и очень.
Кринжова баба• 03 июля в 23:02
Ответ дляПасхальний тролік
Перець можна запекти, зняти шкіру і заморозити.
Зимою олія оливкова, фета і горіхи, часник і дуже смачно
я просто такий перець кладу на хліб з вершковим сиром, або роблю асорті з вяленими помідорами
Мама Никитки-2• 03 июля в 23:02
Ответ дляПасхальний тролік
Ну хтось має широкий кругозір, а хтось як ви.
Не цілуюсь з бодуна• 03 июля в 23:03
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ну я перешла на 2х разовое, сейчас овощи мне ок, типа на диете. А есть сын взрослый и муж, им точно не подходит мой режим. Мне значит не покупать на них прдукты?
Ну я за себя написала..
Я с сыном
Ему 3раза
А если б был муж то это была б его забота базовый набор продуктов на семью
Я с сыном
Ему 3раза
Пасхальний тролік• 03 июля в 23:13
Ответ дляМама Никитки-2
Хтось але не ви, що сидите в темі про економію продуктів і розказуєте як морозте огірки
Цвіпканя• 03 июля в 23:24
Ответ дляКоко На Страже
Мне негде хранить в таких обьемах. Значит не такой вы и бедный человек.
Авторка багата, бо в неї вдома є кладовка? Чи що по-вашому?)))
Цвіпканя• 03 июля в 23:25
Ответ дляРадість моя
Вас сильно спасет это всё? Если мне дорого, то я обхожусь без этого продукта
Хіба це правильно? Точно ні.
Коко На Страже• 03 июля в 23:25
Ответ дляЦвіпканя
Как минимум. И морозильная камера, есть где поставить.
Радість моя• 03 июля в 23:28
Ответ дляЦвіпканя
Хіба це правильно? Точно ні.
Я їм щоб жити, а живу заради поїсти. Для цього не обов´язково витрачати десятки тисяч на їжу
ПриснитсяЖЕ• 03 июля в 23:29
Ответ дляМама Никитки-2
Скажіть,будь ласка, що ви робите в темі про економію в Україні?
Не цілуюсь з бодуна• 03 июля в 23:32
А взагалі якісь протиріччя..
Той хто може дозволити собі сир філадельфію,вялені томати невже перець взимку не купить щоб ото не морозити
Ці продукти не про економію як про мене
Будьте так ласкаві• 03 июля в 23:41
5 кг свинини-1000гривень.
То є мякоть .
Тиждень кайфу для сім´ї
То є мякоть .
Тиждень кайфу для сім´ї
Цвіпканя• 04 июля в 00:45
Ответ дляМовчу, але хочу
Уже писали, что без сахара , муки, подсолнечного и сливочного масла можно обойтись?
Ашож