ЯспАкойнаЯ• 03 июля в 18:15

Варианты максимально бюджетного отдыха на море в Европе

Часто читаю здесь советы, что если самому планировать отдых, не пакетным туром, то можно хорошо сэкономить. Ну вот смотрю например Грецию, на сентябрь тот отель что здесь советовали 30 евро в день с человека, то есть на троих это 900 евро 10 дней только проживание, плюс дорога самые дешёвые билеты Варшава- Салоники 300 евро на троих. Покушать там наверное тоже выйдет 50 евро в день минимум. Получается те же 2000 т евро, что и пакетом в Турцию. И там же ещё машину надо арендовать, чтобы куда то доехать.. Может я не там смотрю?
Сливочная пенка• 03 июля в 19:55
Ответ дляСорока-ворона
https://t.me/alanya_arenda_posutochno/1208
а как вы там живете вчетвером, если там только одна двухспальная кровать и в объявлении написано, что они предназначены для проживания двоих людей?
Сорока-ворона• 03 июля в 19:55
Ответ дляСливочная пенка
спасибо! но даже в вашей ссылке написано 400 м до пляжа, а не 150, а в таких объявлениях всегда приукрашивают, так что по факту еще больше )
Это до городского пляжа? много народу сейчас?
Ті 400м взагалі не відчуваються, тому так і написала)) там велика Берегова лінія і великий вибір пляжів, вони усі безкоштовні. Але є багато від готелів, чи ЖК (там лежаки тільки за гроші, або для жителів тих конкретних готолів)
Сорока-ворона• 03 июля в 19:56
Ответ дляСливочная пенка
Прекрасно живемо)) ми з чоловіком в спальні, а діти на дивані, він розкладається
Болтушка Му• 03 июля в 20:15
Ответ дляСливочная пенка
куда можно поехать на месяц в Турции? жить в палатке? Апарты на месяц 1,5-2 тыс, плюс питание и проезд
Не смешите,квартира 1+1 от 600€
Болтушка Му• 03 июля в 20:18
Ответ дляСорока-ворона
Конкретно ми знаходимось в Аланії. Це новобудова з однією спальнею і вітальня - кухня. Повністю нафарширована технікою і усілякими побутовими дрібницями (посуд, постіль ітд.) Знаходиться в 150 метрах від моря. Заплатили ми 750є за квартиру і 150є рієлтору (але можна і без рієлтора, нам так надійніше). Харчування як вдома, готуємо самі, ціни як в Україні. Проїзд вже писала вище (дивилась ціну на серпень з Варшави за 2х дорослих і 2х дітей -650є +-)
Цены в канале конские,реально от 600€ старт
Сорока-ворона• 03 июля в 20:22
Ответ дляБолтушка Му
так і я ж за це... вже 3й рік за цією схемою відпочиваємо
автор ЯспАкойнаЯ • 03 июля в 21:20
Ответ дляСижуревувшоке
Авторе, якщо хочете бюджетно то це лише автобус. До авіа ще добратися треба а з це мінімум тис 3/людина.
Ще з бюджетного- Краків -Ріміні. Тут звісно, засрали Ріміні, але ж бюджетно
Авіа є дуже бюджетно 50 євроз людини. Автобусом навіть не розглядаю, вже був досвід, тому навіть безкоштовно не поїхала б.
Тримбулька• 03 июля в 21:30
Ответ длядамаАмстердама
Додам вам фото свої
З Греції 💕
Краса! Ви молодець
Болтушка Му• 03 июля в 21:31
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Есть и ниже,я по 35$ поймала
Стервочка• 03 июля в 21:41
Ответ длядамаАмстердама
Додам вам фото свої
З Греції 💕
Це ж ви в минулому році писали, що відпочивали у Хорватії з Річ Туром? Я кщо ви, то завдяки вам з´їздила з ними до Іспанії, була дуже задоволена. Греція у вас з ними ж? Ви дали три фірми, яка вам більше подобається? Дякую.
автор ЯспАкойнаЯ • 03 июля в 22:14
Ответ дляБолтушка Му
Есть и ниже,я по 35$ поймала
Куда именно и откуда?
автор ЯспАкойнаЯ • 03 июля в 22:16
Ответ дляСтервочка
Скільки ви їхали до Іспанії? Це ж яке здоров´я треба мати, щиро заздрю що люди так можуть подорожувати, для мене це пекло.
Стервочка• 03 июля в 22:54
Ответ дляЯспАкойнаЯ
В 9 ранку десь сіли в автобус в Ужгороді і на наступний день біля 11-12 були у Італії. Там був тур Італія, Франція і Іспанія. Нудно в дорозі, але більш -менш нормально. А далі такі красиві види - гори, тунелі... Ех...
Христя в тiстi• 03 июля в 22:56
Ответ дляСливочная пенка
вы давно смотрели цены в Турции?
Да вот недавно, и Турция по моим требованиям, дешевле чем Греция и Хорватия с отелями даже проще.
дамаАмстердама• 04 июля в 17:59
Ответ дляСтервочка
Так
Це я ))

Мені більше санні планет зайшла
дамаАмстердама• 04 июля в 20:17
Ответ дляХристя в тiстi
По моїм вимогам дешеві Греція та Хорватія
Що цей червень
Що той в 24 році
Христя в тiстi• 04 июля в 22:30
Ответ длядамаАмстердама
Що цей червень
Що той в 24 році
Не знаю как так.
Стервочка• 05 июля в 08:00
Ответ длядамаАмстердама
Так
Це я ))

Мені більше санні планет зайшла
Домовенок Кузя• 14 июля в 15:48
Ответ длядамаАмстердама
Відпочивала біля Салонік на початку червня
За 10 тисяч грн, Київ Салоніки Київ автобус з проживанням
Їжа з Лідл - зкинулись по 2 тис грн на тиждень чудово
Брали язик по островам , скіатос відвідали, 65 євро, жили біля Олімпу , місцеві ресторанчики близько 50 євро витратила
На оливи додому інші подарунки ще 50
От рахуйте
Шара я вважаю
У вересні поїду ще
Скажіть будь ласка а де саме ви жили? Як там море було, чисте тепле?