Спішу - перекидаюсь• 07 июня в 15:28

бюджет

Представте, що заробляєте біля 50-55 тис грн. + аліменти до 5 тис.
Житло орендоване. Залишається бл. 35 тис. на двох з дитиною.
Допомоги нема.
В основному в місяць стільки і витрачаєте (не відкладаєте). Іноді витрачаєте більше, з запасів, коли якісь особливі ситуації.
Собі з одягу майже нічого не купуєте, манікюр-педикюр-перукар - цього нема.
Іноді їздимо по справах у більше місто і там готель на ніч (це буває раз в пару міс.).
За умови, що у вас є запаси (біля 200 тис грн), їхали б на відпочинок?
Життя коротке і не можна весь час сухо жити, в дитини дитинство таке собі. Але і коли сама то хочеться мати "подушку", коли нема кому помогти
Апрель Ивановна• 07 июня в 15:28
А на что можно спустить 35000 на двоих в месяц?
П.с. езжу каждый год на море в разные страны. Сейчас бюджет почти такой же. Ну без аренды.
Дитятке 14+
Да_Я_ТакаЯ_• 07 июня в 15:29
Ви винаймаєте житло за 20 000?
Скільки років дитині?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 июня в 15:29
а почему нет парикмахера и маникюра-педикюра? жизнь-то короткая, по вашим словам
Акукарача• 07 июня в 15:29
Ехала бы , обязательно. Жить нужно здесь и сейчас.
Пошаманю• 07 июня в 15:29
Дуже дивні витрати
автор Спішу - перекидаюсь • 07 июня в 15:30
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ви винаймаєте житло за 20 000?
Скільки років дитині?
з комунальними так виходить
Да_Я_ТакаЯ_• 07 июня в 15:31
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
з комунальними так виходить
Цікаво глянути на ваші апартаменти….
автор Спішу - перекидаюсь • 07 июня в 15:32
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Цікаво глянути на ваші апартаменти….
можна мимо з коментарями не по темі?
Акукарача• 07 июня в 15:33
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Цікаво глянути на ваші апартаменти….
А что там смотреть. Обычная квартира в Киеве 15 плюс коммуналка.
Да_Я_ТакаЯ_• 07 июня в 15:34
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
можна мимо з коментарями не по темі?
Чому не по темі? З теми вашої взагалі нічого не зрозуміло? На що ви витрачаєте, якщо ні одягу не купуєте, ні перукаря з манікюром дозволити собі не можете? У вас якісь борги, кредити, лікування, не дай Боже? То, звідси й треба починати планування відпочинку.
КарамбОлька• 07 июня в 15:35
Яка ви молодець, так гарно заробляєте, це моя мрія! Звичайно їдьте на відпочинок, тим паче, що дитина одна
Да_Я_ТакаЯ_• 07 июня в 15:35
Ответ дляАкукарача
Київ великий. Дивлячись де. Якщо така скрута з грошима, є варіанти подешевше.
Играю_на_кларнете• 07 июня в 15:37
Ответ дляАкукарача
можно снять вполовину дешевле
автор Спішу - перекидаюсь • 07 июня в 15:37
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
харчування виходить досить багато, хоча їмо звичайні блюда,
витрати на дитину: одяг, взуття, школа, всякі канцелярські речі, 2 гуртки, книжки.
підписка нетфлікс.
ліки. в аптеку зайти навіть щось мінімальне - вже рахунок великий.
їздили у Львів на 2 дні (готель і т.п.).
автор Спішу - перекидаюсь • 07 июня в 15:38
Ответ дляКарамбОлька
це гарно? це дуже мало
Ответ дляИграю_на_кларнете
можно снять вполовину дешевле
а навіщо?
Акукарача• 07 июня в 15:39
Ответ дляИграю_на_кларнете
можно снять вполовину дешевле
Та в селе можно и практически бесплатно жить. Причем здесь это? Автору хватает на аренду квартиры
Да_Я_ТакаЯ_• 07 июня в 15:39
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
підписка нетфлікс.
Тоді, не морочте голову і їдьте відпочивати) У вас нормальний дохід. За умови, що він стабільний.
Играю_на_кларнете• 07 июня в 15:39
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
підписка нетфлікс.
каждый месяц? одежда, обувь?
канцелярия? он у вас есть карандаши?
в аптеку сходить - это 300 гривен, если минимальный
и если нет никаких болезней, которые нужно лечить все время

поэтому да, не ясно, как у вас этот самый бюджет построен
но при желании, я бы по два раза в год отдыхала с такими исходными данными
КарамбОлька• 07 июня в 15:40
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
це гарно? це дуже мало
Для жінки - чудово, ну можливо для Києва і мало, але, все одно, досить гарно.
Играю_на_кларнете• 07 июня в 15:40
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
це гарно? це дуже мало
мало, да
но при желании, их можно более рационально тратить
bespe4na_mavpa• 07 июня в 15:40
Я б не тратила 60шт на 2х в месяц, имея запас 200т. Не люблю пустое просирание денег. А вот в отпуск конечно бы поехала
бибизяна• 07 июня в 15:40
Ответ дляАпрель Ивановна
Дитятке 14+
Дитятке 14+, так на эту дитятку много уходит, на одежду дофига, а еще всякие репетиторы и тп.
Что такое 35 тысяч на сегодняшний день?
Играю_на_кларнете• 07 июня в 15:40
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
а навіщо?
чтобы траты соответствовали заработку
автор Спішу - перекидаюсь • 07 июня в 15:40
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
стабільності в житті нема
автор Спішу - перекидаюсь • 07 июня в 15:41
Ответ дляИграю_на_кларнете
каждый месяц? одежда, обувь?
канцелярия? он у вас есть карандаши?

взимку на ліки, аналізи і лікарів потратила дуже багато..
а як відпочивати двічі в рік? тиждень на морі це 70-80 тис гнр
Ответ дляbespe4na_mavpa
а як тратити? не їсти?
Акукарача• 07 июня в 15:41
Ответ дляИграю_на_кларнете
каждый месяц? одежда, обувь?
канцелярия? он у вас есть карандаши?

Вам так кажется, такого дохода даже на один раз в год отдохнуть не хватит, не то что два.
бибизяна• 07 июня в 15:41
Ответ дляИграю_на_кларнете
каждый месяц? одежда, обувь?
канцелярия? он у вас есть карандаши?

А у нас на питание больше уходит и что теперь?
За эти уж деньги точно не попушествуешь.
Бриджит_Фрикандо• 07 июня в 15:42
Ответ дляАпрель Ивановна
Дитятке 14+
Ключове - без оренди