Кумедний ґудзик• 03 июля 2025
Який побутовий прилад виявився для вас найкориснішим придбанням останнього року?
Можна і про неочевидні речі, які реально полегшили вам життя.
Регионщица• 04 июля 2025
Ответ дляЗвездолётчица
напишите плиз модель и может есть с чем сравнить? я думала брать бош, Филипс купила и сразу сдала, там вообще не было мощности
у меня с этими характеристиками, но покупала я не в комфи. а на оф. сайте
Новорічна пальма• 04 июля 2025
Ответ дляСірничок
Дівчатка, а порадьте будь ласка мультипіч та безпровідний пилосмокт
Вже два дні обираю ці девайси і голова пухне
Квартира 63 кВ м
Мультипіч на 6 літрів і більше
Завчасно дякую!!!
Квартира 63 кВ м
Мультипіч на 6 літрів і більше
Завчасно дякую!!!
аерогриль тефаль. беріть на 2 чаші, якщо дозволяє бюджет.
у мене така
сяомі не рекомендую - низ не пече.
у мене така
сяомі не рекомендую - низ не пече.
Звездолётчица• 04 июля 2025
Ответ дляРегионщица
спасибо, а как вам влажная уборка? делаете им?