Баба Йога• 04 июля 2025
Это ППЦ. Когда это закончится...
annakomasha• 04 июля 2025
какая нищая россия при таких ресурсах.могли бы жить как арабские шейхи.но терпилы бараны боягузы
annakomasha• 04 июля 2025
путин для китайцев расчищает земли свои.часть сибири уже под китаем.
Ответ дляannakomasha
как всегда шоколадо мертветчуковская ботня трудится.угораем с них
Видимо, я недооценивала присутствие проплаченных ботов на женских форумах.
Вчера в поисках информации о Житомире прошлась по маленьким группам местным. И там кишит мусора с аквафрешами и V, Z эмблемами, беснуются в комментариях.
Так это маленькие группы,и периодически украиноязычных.
Какой рандомный рассиянин будет там сидеть и написывать?
Сколько здесь этих убожеств и представить страшно.
Ответ дляsky-labs
Мы чем думали?!
Это люди должны сами себе выбивать организацию укрытий?!
Серьезно?!
Я вам больше скажу, у нас сегодня был ад, повыюивало стекла (у меня тоже). Нигде про это не пишут, никакой помощи, никаких волонтеров, да нет даже комунальщиков это все убрать, так и валяется в подъезде и на улице, невозможно ходить.
Magnifique_• 04 июля 2025
Ответ дляИрина Веселуха
А де можна почитати той меморандум. Навряд чи він в вільному доступі. у травні якого року?
А де це ви знаходитесь, що такі події проходять повз вас і вас не цікавлять? В травні цього року.
Я для вас заморочилась і знайшла, ну це якщо інтернет видає тільки порадницю в когось.
Magnifique_• 04 июля 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Повно укриттів обладнано по школах-лікарнях. Якщо у вас поруч реально ніц немає - звертайтеся в мерію, збирайте підписи.
Чим ви думали стільки років війни?
Це ви недавно створювали тему про свою систему донатів?
Не чіпай - вб ю• 04 июля 2025
Ответ дляИрина Веселуха
Він у вільному доступі і по суті то план капітуляції України, на який др@чать кацапи, спонукаючи нас його підписати. Такі наївні.
Графиня Шезвездицкая• 04 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Особо впечатляет фраза ’ украинский кризис’
Ответ дляkpss2017
Вы из Киева? Очень сочувствую!
Очевидно что такая массовая атака как была сегодня ночью, не последняя...
И у нас нет ничего чтобы защититься, и не предвидится. Одни только жалкие потуги....
Не чіпай - вб ю• 04 июля 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Без поняття.Я тільки знаю,що війна у нас не на всій території країни,а закони не діють на всій
Ну от коли знайдете альтернативний приклад, тоді і обговоримо.
Війна - це апріорі порушення будь яких систем та законодавств заради виживання держави. Так трапляється абсолютно у всіх війнах.
Тому головна задача зараз - прибрати причину війну, а не її наслідки.
Magnifique_• 04 июля 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ви маєте повноваження щось підписувати?
Не згодні, треба продовження бійні вам, то ідіть і воюйте, вас особисто ніхто не відмовляє.
Заході вже так примітивно маніпулювати тим словом капітуляція.
Не чіпай - вб ю• 04 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Мы чем думали?!
Серьезно?!
Звісно, а як ви думалди це працює??
Хто замість вас ще має знати чи є у вас укриття під боком?
Вчасно сповіщати про це мерію - саме задача населення.
Magnifique_• 04 июля 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Да , это сейчас самый важный момент, что там кого впечатляет где-то на форуме.
Графиня Шезвездицкая• 04 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Не более, чем Ваши комментарии.
Ответ дляsky-labs
Вы из Киева? Очень сочувствую!
Да, более того, живу возле Жулян со стороны Борщаговки, за пол месяца второй дикий обстрел. Но сегодня было вдвойне, так как ещё были цели на ЖД возле меня.
Не чіпай - вб ю• 04 июля 2025
Ответ дляJul-Ap
Жесть. Прямо з емблемами кацапів сидять і ніхто їх не блокує??
Magnifique_• 04 июля 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Заради виживання юридичного статусу держави, у власних інтересів перших осадових осіб, але ж не її населення. А населення то і є передусім держава, а не держава -територія, яка без людей ніколи державою не буде. Статус той абсолютно нічого, поряд з трагедією втрати близької людини. Хто не згоден, хай не витрачає час на порадницю, коли людей не вистачає на фронті.
Можна дізнатися скільки війн і у скількох державах ви пережили, що така обізнана про обмеження прав?
Magnifique_• 04 июля 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Не более, чем Ваши комментарии.
Я не о своих впечатлениях писала и не придиралась к словам, а дала человеку то, что он просил. Так что мои комментарии более всё-таки.
Не чіпай - вб ю• 04 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Ви маєте повноваження щось підписувати?
Навчиться називати речі своїми іменами і тоді вам не потрібна буде думка Заходу для того, щоб второпати, що будь який план путіна - це капітуляція України.
Жодного разу ними не було запропоновано адекватних умов.
Не чіпай - вб ю• 04 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Достатньо цікавитися темою бодай трохи, а не сидіти собі спокійно в тилу, чекаючи поки вже набридла вам країна нарешті капітулює.
Magnifique_• 04 июля 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Я цікавлюся темою, а не альтернативним поглядом на події , і заїждженими кричалками окремих елементів.
Ответ дляannakomasha
В рф такой же капитализм как и у нас. Но!!!! Но!!! Но!!! Как не крути, а свое вооружение, техника, авиация имеются. Странно да? С протянутой рукой по миру не ходят, мужиков в бусы не грузят. За буграми полными семьями отдыхают .
Magnifique_• 04 июля 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Люди в адекваті розуміють, що ніхто не буде для нас вишукувати умови які нас влаштують 100%. І ми зовсім не в тому становищі, щоб їх вимагати.
Сидять десь у тилу, переважно у нетрях інтернету, ждуть, поки їм запропонують те що їм підійде
Хто ці теми читає, той в цирку не сміється.