Cаванна• 04 июля в 02:58

У кого рідні йшли добровольцями скільки у них тривала підготовка?

Та і взагалі чому до підписання контракту обіцяли навчати цілий рік, бо не служив і пішов добровольцем, а коли підписав і пройшов комісію навчання обіцяють лише 30 днів? Мама сходить з розуму, одного мого брата вже вбили, тепер другий пішов. Обіцяли рік підготовки, а відправили в учебку, наче на 30 днів. Служившого брата тоді відправляли на 60 днів на підготовку.

Поясніть, будь ласка, як це відбувається? Є різниця служив чи ні? Є різниця доброволець чи мобілізований? Кинуть у піхоту? Зараз у нього навчання, каже, що під час підготовки вирішать, куди саме відправляти…
Оранжевая зебра• 04 июля в 03:00
30 десна
І ще 15
Оранжевая зебра• 04 июля в 03:01
Якщо вбили брата, його не мають права мобілізувати
freedom_2015• 04 июля в 03:01
Ответ дляОранжевая зебра
Доброволець же
автор Cаванна • 04 июля в 03:01
Ответ дляОранжевая зебра
Він пішов добровольцем, вже все підписав
Оранжевая зебра• 04 июля в 03:02
Ответ дляCаванна
Шукайте адвоката
Чи він хоче воювати ще? Після того як його обманули?
freedom_2015• 04 июля в 03:03
Рік нікого не вчать
Prervana• 04 июля в 03:05
Ну так и есть. Он не знал когда туда шел? Ну какой год... И да, отправят в пехоту, если только он не не пипец какой ценный кадр, который пригодится кому-то из нанимателей в части, к примеру
автор Cаванна • 04 июля в 03:05
Ответ дляfreedom_2015
Рік нікого не вчать
Точно знаєте? Чомусь обіцяли рік бо не служив і т.д.
автор Cаванна • 04 июля в 03:11
Ответ дляPrervana
Официант по профессии, работал диджеем в клубах, ну и официантом проработал четыре года. Он на емоциях пошел..
автор Cаванна • 04 июля в 03:16
29 червня були обстріли, повилітали вікна, вот і пішов на емоціях захищати, вперше вікна повилітали в нього в дома за весь час війни, зранку всі думали на роботу пішов, в обід подзвонив сказав на учебку везуть..
mymoly• 04 июля в 03:17
Ответ дляCаванна
Шо тепер шкодує? А скільки йому років?
автор Cаванна • 04 июля в 03:19
Ответ дляmymoly
Шо тепер шкодує? А скільки йому років?
35 в червні було, він не шкодує думає своїх дітей захистить, а мама мене добиває
Ol-a• 04 июля в 03:20
Год не учат уже давно, не зависимо служил или нет. 30 -50 в лучшем случае.
Молодой? Штурмовик в боевую, там сейчас постоянный недобор(
mymoly• 04 июля в 03:21
Ответ дляCаванна
Ну то й добре що не шкодує. Погано що років багато. Знаю тих кому 20, якось бережуть. Хоча мабуть від командира залежить
А дружина його, що каже?
Алена_Алексеевна• 04 июля в 03:23
Рік ніколи не готували
Навіть не зустрічала ніде щоб таке обіцяли
Чоловіка місяць готували
Великий шанс не потрапити в ДШВ це самому відсилати анкету та гарно показати себе коли приїжджають покупці
автор Cаванна • 04 июля в 03:25
Ответ дляmymoly
А дружина його, що каже?
Плаче, в шоці.. Навіть її не сказав..
Може то він брехав, щоб не переживали говорив за учебку річну
freedom_2015• 04 июля в 03:25
Ответ дляCаванна
Плаче, в шоці.. Навіть її не сказав..
Скоріше за все (бо таке і обіцяти не можуть
автор Cаванна • 04 июля в 03:37
Ответ дляfreedom_2015
Дякую за інформацію, впевнена була що правда, є тепер над чим подумати..
vladuchka• 04 июля в 03:42
Ответ дляCаванна
Мій брат два роки назад пішов добровольцем, йому було менше 25 років. Ніхто рік не навчав, може місяць-два, точно не памʼятаю. Він прикордонник швидкого реагування.
vladuchka• 04 июля в 03:43
Ответ дляfreedom_2015
Погоджуюсь. Вони часто не все кажуть, щоб рідні менше хвилювались за них(
Елена1265• 04 июля в 03:44
Коллега пошел добровольцем, учили месяц, сказали самому часть искать, кто его возьмет, если не хочет идти куда пошлют
Нашел сам, с дронами работает
Но он и до войны с ними работал
автор Cаванна • 04 июля в 03:45
Всім дякую за інформацію, тепер зрозуміло.. В мене, ще одне питання, навчання зараз 30 чи 60 днів триває?
Алена_Алексеевна• 04 июля в 03:49
Ответ дляCаванна
автор Cаванна • 04 июля в 03:50
Дякую всім, відкрили очі.. Довго думала чи тут питати, але вирішила в ночі коли меньше людей. Дуже дякую всім
автор Cаванна • 04 июля в 03:51
Ответ дляАлена_Алексеевна
Дякую, жаль.. Колись було 60
автор Cаванна • 04 июля в 03:53
Ответ дляOl-a
Ппц.
Дякую за інформацію
Алена_Алексеевна• 04 июля в 03:55
Ответ дляCаванна
Дякую, жаль.. Колись було 60
На початку, та й то не всі
Чоловік пішов добровольцем півтора роки тому то вже 60 днів не було
Just a crow• 04 июля в 04:35
Брат месяц был в учебке, добровольцем пошёл.
BigSize_• 04 июля в 05:18
Сейчас учебка 51 день. До этого было 45 дней. Про год впервые слышу, это даже нелогично так долго держать в учебке.
hrystia• 04 июля в 06:56
Ответ дляCаванна
Плаче, в шоці.. Навіть її не сказав..
Рік нікого не вчать.