Послушная• 04 июля 2025

Знову сезон "що робити з кабачками"

Поділіться цікавими і смачними рецептами страв з кабачків. Наростають щоденно. Стандартні страви вже робили. Щось новеньке і цікаве хочеться приготувати.
Прилипало• 04 июля 2025
Найчастіше готую типу «лапшу» с фаршем, це не особливе, а так, чисто повсякденне.
Та прям багіня• 04 июля 2025
я сьогодні вафлі кабачкові робила
Така бойова Я• 04 июля 2025
Ответ дляБелая котичка
В мене теж. Дякую за ідею, будемо пробувати кабачки
Да, пробуйте 🙏☺️. Мои прямо набрасываются с огромным удовольствием
автор Послушная • 04 июля 2025
Смажені кружальця і полоски робили. Чоловік оладки любе, а я торт.Ще овочевий суп робила, то додавала трохи. Остання страва , це вчора рагу овочеве.
Мені нікому роздавати. Тут в селі в кожного свої на городі ростуть.
А я навесні багато насадила. Тепер викинути шкода. Да і кущі гарні.
Винник• 04 июля 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Ви не знаєте?
Сідайте, я вам розкажу.
Дістаєте кабачки з холодильника
Розморажуєте
Дивитесь на цю медузу
Викидуєте.
Все!
Прекрасний план.
Надійний, як швейцарський годинник!
Прилипало• 04 июля 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
а режим гриль + конвекція у духовці?
Смешнюча• 04 июля 2025
Ответ дляЯк міряти?
ой-напишите как делали
два кабачка на терку, 10-15 мин. постояли, стекла жидкость, хорошо отжали, посолить, поперчить или приправы, 2 яйца, перемишать, пару ложек муки, тесто +- как на оладьи, может чуть жиже, жарить блинами.
лук+морковь пассировать, до прозрачности, не зажаривать. Блин с кабачков смазать майонез+чеснок+укроп+пассировка+помидоры полукольцами тоненькими, так каждый слой..дать пропитаться..
Ламборджини• 04 июля 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Ви не знаєте?
Сідайте, я вам розкажу.
Дістаєте кабачки з холодильника
Розморажуєте
Дивитесь на цю медузу
Викидуєте.
Все!
Я готую рагу постійно. Щільні кубики, як і до заморозки. Ви їх неправильно морозите.
автор Послушная • 04 июля 2025
А ще забула 1 рецепт. Кабачки терті, фарш( в мене свинина не жирна ), цибуля трохи смажена, яйце, сметана і трохи манки. На великому вогні, щоб підрум’янилися, а тоді 4хв в мультиврці-скороварці притушила. Такі типу котлетки готувала.
Ламборджини• 04 июля 2025
Автор я консервую аджику з часником і овочами. Можна ікру закрити.
Туфли в чешуе• 04 июля 2025
Ответ дляПрилипало
а режим гриль + конвекція у духовці?
О, точно!
Отэто я задуренная!
Спасибо вам, добрая советчица!
Мию чакри щоденно• 04 июля 2025
Я в тому році запікала ’човниками’, тут радили.
Ще готую типу ’деруни’ - картопля, цибулина, яйце, морквина, трішки борошна, фаршу, яйце і кабачки на тертку для моркви (віджати). Смажити, як деруни.
На тертку для моркви тільки кабачки і моркву, все інше на ту, що деруни
автор Послушная • 04 июля 2025
Ответ дляЛамборджини
Це ще попереду. Жду свої помідорки. Через 2-3 тижні будуть. Бо не хочу магазинну томатну пасту використовувати.
Туфли в чешуе• 04 июля 2025
Ответ дляСмешнюча
Нужно, чтобы добавили смайлик, истекающий слюной.
Смешнюча• 04 июля 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
БоВжеВільна• 04 июля 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
І що з ними робити?
Вони ніякі після заморозки
Да нормальні, якщо сирими не морозити, погрилити і в заморозку, грильовані після заморозки абсолютно нормальні.
Та прям багіня• 04 июля 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Ви не знаєте?
Сідайте, я вам розкажу.
Дістаєте кабачки з холодильника
Розморажуєте
Дивитесь на цю медузу
Викидуєте.
Все!
розморозка зайва - одразу на сковорідку до смаженої цибулі і моркви
Пуки-куки• 04 июля 2025
Ответ дляБелая котичка
Вчора в темі про економію радили активно морозити
Стратегічний запас
Кабачки никто не морозить ,так как это вода,при разморозке будет месиво противное на вкус
В рот не ложи• 04 июля 2025
Ответ дляБелая котичка
Підтримую вашу думку і розділяю.
Достатньо в сезон поїсти
І бажано не смаженим, це з точки зору корисності.
автор Послушная • 04 июля 2025
Доречі, я не люблю традиційні ніжно зелені кабачки. Мені за смаком жовті подобаються. То вони не такі водянисті.
БоВжеВільна• 04 июля 2025
Ответ дляБелая котичка
Підтримую вашу думку і розділяю.
Достатньо в сезон поїсти
Як в сезон?)) А кабачкова ікра? Це ж святе діло накатать півкомори кабачкової ікри.
Ламборджини• 04 июля 2025
Ответ дляПуки-куки
Це неправда. Я їх морожу років 20. Жодного разу не було мєсіва
Мєсіво буде якщо ви їх не бланшируєте і нарізаєте дуже тонко. Аналогічно баклажани, тільки там ще має бути солона вода. Вони після приготування як гриби
Стигла полуниця• 04 июля 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Таке. Ні вітамінів, ні клітковини. Одна користь робить об´єм в шлунку
З якого переляку? Доволі високий вміст вітамінів, мінералів та клітковини. Ще й сечогінний ефект гарний
Стигла полуниця• 04 июля 2025
Ответ дляБелая котичка
Я їм поки можу, потім роздаю всім кого знаю включаючи працівників укрпошти і нової пошти
Як в тому анекдоті: за один сезон кабачок може змінити до 10 хазяїв
Мию чакри щоденно• 04 июля 2025
Ответ дляЛамборджини
Заморозили ви їх, а далі, що з ними робите?
Мозговая пилочка• 04 июля 2025
Рататуй можно сделать
Можно вдоль нарезать завернуть в фарш и т.д. запекать.
Можно драники.
Ламборджини• 04 июля 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Далі взимку готую рагу з купою різних овочів. Капуста різних видів, морква, цибуля, перець, баклажани, що завгодно можна додавати. Можна з картоплею тушити, як подобається.
Не кую, не мелю• 04 июля 2025
Напомнило
Ламборджини• 04 июля 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Напомнило
leonid4d• 04 июля 2025
Маринованные в уксусе. Каждый год делаем - вкусно и низкокалорийно