Послушная• 04 июля 2025

Знову сезон "що робити з кабачками"

Поділіться цікавими і смачними рецептами страв з кабачків. Наростають щоденно. Стандартні страви вже робили. Щось новеньке і цікаве хочеться приготувати.
Лорка-хлорка• 04 июля 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Це мої ’подруги’, які мають дачі, розказують мені, як викидають кабачки, знаючи, що я купую.
Вже купити пропонувала - морозяться.
Я висновки зробила
а в мене так, що не хочуть брати, правда треба поїхати та нарвати , бо мені тяжко на всіх нести, що душа бажає, хв 2 0 їхати по місту...ан нє...
західний_діалект• 04 июля 2025
кабачки навпіл, вибираємо середину, туди сирий фарш перемішаний зі смаженою морквою та цибулею, сіль, спеції, кожен ’човник’ заготаємо у фольгу і запікаємо.

закрити можна пальчиками в томаті або у власному соку, рецепти є в інтернеті, і так і так смачно.

Насмажити кубиками з цибулею, морквою, перцем, часником.

ну і традиційно кабачки смажені та кабачкові оладки
Стигла полуниця• 04 июля 2025
Авторе, рецепт дуже простий
Один невеличкий кабачок натерти та віджати
100 гр борошна
100 мл молока
3 яйця
Посолити поперчити
Кріп та петрушку дрібненько
Смажити як звичайні млинці з обох сторін

Поки смажать я зробіть до них соус
Натуральний й йогурт або сметана
Часник та солоний або мало сольний огірок на дрібну тертушку.
Виходить щось типу тартару. Як на мене, то гарна ідея для сніданку
БоВжеВільна• 04 июля 2025
Ответ дляleonid4d
Маринованные в уксусе. Каждый год делаем - вкусно и низкокалорийно
Ви кубіками чи кружечками готуєте?
leonid4d• 04 июля 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Ви кубіками чи кружечками готуєте?
Кубиками
Наверняка• 04 июля 2025
делитесь кабачками )) а мы - вам рецепты )))

делаю пасту цуккини, классика - блинчики, моно и с картошкой напополам, типа деруны, но уже не не совсем, кабачковые сырные пальчики, рагу, на гриль, запекаю с грибами, в минестроне кладу
что еще? икру, конечно же
Ламборджини• 04 июля 2025
Така смачна тема, автор. Треба і собі подивитись. В нас ще тільки в´яжуться
БоВжеВільна• 04 июля 2025
Ответ дляleonid4d
Кубиками
Ми теж)) Півлітрушка взимку до картоплі яка смакота.
Наверняка• 04 июля 2025
Ответ дляБелая котичка
Вчора в темі про економію радили активно морозити
Стратегічний запас
а вот мороженные - они отвратные
Їжак в панчохах• 04 июля 2025
Суп пюре, лазанья, ( можна як начинку, а можна замість листів ), спагеті з кабачків з соусом ,овочевий торт, рулет, маленькі рулетики оладки. Ну і смажені з часником та ікра
Ну ще фаршировані
КАПСЛОЧНИЦА• 04 июля 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
І що з ними робити?
Вони ніякі після заморозки
Крем-суп варити.
Наверняка• 04 июля 2025
Ответ дляПослушная
А ще забула 1 рецепт. Кабачки терті, фарш( в мене свинина не жирна ), цибуля трохи смажена, яйце, сметана і трохи манки. На великому вогні, щоб підрум’янилися, а тоді 4хв в мультиврці-скороварці притушила. Такі типу котлетки готувала.
о, вспомнила еще - фаршированные кабачки
запеченные лодочки из кабачков
Стигла полуниця• 04 июля 2025
Ответ дляПослушная
Смажені кружальця і полоски робили. Чоловік оладки любе, а я торт.Ще овочевий суп робила, то додавала трохи. Остання страва , це вчора рагу овочеве.
Мені нікому роздавати. Тут в селі в кожного свої на городі ростуть.
А я навесні багато насадила. Тепер викинути шкода. Да і кущі гарні.
Човники з фаршем або з червоною рибкою зробіть

Ще готую таке:
Кабачок та моркву соломкою, трохи обсмажити, додати куряче філе теж соломкою і на швидкому вогні. Далі можна додати сметани і пару хвилин під кришкою або просто посипати кунжутом

Іноді смажу з помідорами і посипаю свіжим базиліком

Запікаю кружечками кабачок/баклажан/помідор. Викладаю не шарами, а ковбаскою, в кінці посипаю пармезаном. Або можно з соусом і буде рататуй
https://klopotenko.com/ratatuj/
автор Послушная • 04 июля 2025
Ответ дляНаверняка

что еще? икру, конечно же
Та без питань.Можу поділитися. Новою поштою .
Але вам доставка вийде золота
Наверняка• 04 июля 2025
Ответ дляПослушная
Доречі, я не люблю традиційні ніжно зелені кабачки. Мені за смаком жовті подобаються. То вони не такі водянисті.
та, голден
Мию чакри щоденно• 04 июля 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Крем-суп варити.
Гарбузовий варю, вони якраз є
Зашла на 5минут• 04 июля 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
О, і в мене так родичі) Пропоную приїхати нарізати вишню, черешню, малину, смородину- ні. Дзвонять- привези дітям малини)А возити я не хочу нічого в цьому році, принципово
Намакушка• 04 июля 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Тю. А стейки з кабачків на грілі? 2 хвилини
Стейки... звучить... Але їх треба маринувати
dasha2212• 04 июля 2025
Ответ дляЛамборджини
Автор я консервую аджику з часником і овочами. Можна ікру закрити.
дайте рецепт будь ласка
Поросенка• 04 июля 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Вже купити пропонувала - морозяться.
Я висновки зробила
Я своей подруге пакетами, в свое время до войны, привозила овощи, фрукты и зелень с дачи. А как война началась и ее муж попал в ТРО им выдавали пайки, то она то, что они не ели раздавала более нужным людям чем я. Я случайно узнала, а мне и не предлагала, хотя знала, что я была на минимальной зарплате из-за временной приостановке предприятия.
Мию чакри щоденно• 04 июля 2025
Ответ дляПоросенка
Гнилі люди, що сказати :(.
Я вже просто зеркалю і намагаюся звести до 0 спілкування з такими людьми.
Чеширская кошечка• 04 июля 2025
Ответ дляПослушная
Консервуйте.
Romina83• 04 июля 2025
Хотела закрыть кабачки маринованные, рецепт тут нашла, там на дно банки кладется перекрученная смесь морковка+перец+чеснок и т.д., сверху кольцами кабачки и маринадом залить. Так блин криво рецепт записала, непонятно на что рассчитаны пропорции специй - на литр воды или литровую банку... Может, кто делает так, подскажите, пжл
КАПСЛОЧНИЦА• 04 июля 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Гарбузовий варю, вони якраз є
А можна гарбузово-кабачковий.
Або кабачковий з печерицями.
КАПСЛОЧНИЦА• 04 июля 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Що значить ’нарізати’? Гілки з дерев позрізати?
Мию чакри щоденно• 04 июля 2025
Ответ дляRomina83
Я мариную за рецептом на пачці гострого кетчупу ’Торчин’.
Огірки і кабачки.
Зашла на 5минут• 04 июля 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Нарізати) то телефон сам править)
Божий одуванчик• 04 июля 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Вже купити пропонувала - морозяться.
Я висновки зробила
Моя сестра активно хвалилася врожаєм і жалілася, як вона все роздає, як не знає, куди дівати. Я ввічливо угумкала. А потім почала розказувати, як мені приятелька присилає кабачки новою поштою, коробками. Після цього сестра замовкла і більше не звалилася. Між мною і сестрою 50 км, можна передать сумку з водієм за 20 грн. Між мною і приятелькою 500 км.