Задолбулька• 05 июля в 03:16
банк не зарахував поверненя коштів з магазину, в кого таке було?
Магазин відправив кошти . але на карті немає. терміни вже пройшли .
ось відповіді банку : ’Заявка на повернення коштів зафіксована. Впродовж трьох днів з вами з Вами зв’яжеться відповідальний співробітник для уточнення інформації та проінформує більш детально.’, ’Наші спеціалісти подадуть запит на оскарження операції через платіжну систему, регламент оскарження – 55 днів.
Це загальний термін, повернення може надійти раніше від сервісу’. в кого був такий досвід? очікувати кошти ? чи забити ?
Тріль підпільний• 05 июля в 03:24
А мене в приваті весь час одразу повертали, а один раз нарвалась на55 днів. Вернулися гроші, а реально 55 днів чекала
Тріль підпільний• 05 июля в 03:25
А от шафа, наї*ала. Всі строки пройшли, уже більше трьох місяців гроші не зарахували на карту через безпечну оплату. Безпечніше нема куди
Задолбулька
• 05 июля в 03:27
Ответ дляТріль підпільний
а робочих чи календарних ?
Тріль підпільний• 05 июля в 03:39
Ответ дляЗадолбулька
а робочих чи календарних ?
Наче робочих. Дуже довго чекала. Але то було років з 5-7 назад. Може зараз щось змінилося і буде швидше
Задолбулька
• 05 июля в 03:41
Ответ дляТріль підпільний
дякую . вперше таке . зазвичай швидко повертають ...
ДеньгиНеСдаю• 05 июля в 03:47
Ну так одно дело если магазин вернул деньги и банк обрабатывает возврат на вашу карту, и другое если вы оспаривали операцию в своем банке и они магазину выставляли спор через платежную систему. Это совершенно разные концы цепочки и разные сроки. Я как директор департамента карточного бизнеса банка пишу
ЛолитаНеРазлита• 05 июля в 04:09
Ответ дляТріль підпільний
Подруга их атаковала письмами и ей вернули через 3 месяца. Может Вам тоже активнее писать?
Задолбулька
• 05 июля в 04:11
Ответ дляДеньгиНеСдаю
магазин вернул , но зачисления нет . я написала в банк и вот их ответ - Наші спеціалісти подадуть запит на оскарження операції через платіжну систему, регламент оскарження – 55 днів.
Це загальний термін, повернення може надійти раніше від сервісу
ДеньгиНеСдаю• 05 июля в 06:02
Ответ дляЗадолбулька
Все правильно значит. Ждут возврата или через оспаривание, или добровольного от магазина. Карточные операции могут несколько дней обрабатываться самые простые, если спор то 45 дней
Задолбулька
• 05 июля в 06:05
Ответ дляДеньгиНеСдаю
спасибо
Пирожкиня• 05 июля в 09:31
Ответ дляТріль підпільний
Приват уже сгнил, как норм банк. Просто все чёкнулись на нём, и торчат...