Біле пальто• 05 июля 2025
Греция - Паралия Катерини, Фурка (Халкидики) или Метаморфоси (Ситония)?
Куда лучше ехать с подростками? Где более красивые виды, лучше инфраструктура? Где больше вариантов где-то походить, посмотреть, если не лежать сутками на пляже? Спасибо.
КликОЛЬКА• 05 июля 2025
Ответ дляБіле пальто
Було 2 ночі в дорозі, всі інші ночі у готелях. Нам було нормально, діти брали настільні ігри необ´ємні, грали. Я слухала аудіокниги. Нормально.
Зрозуміла.Я вже так хочу на море. 4 роки не була
Біле пальто
• 05 июля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Венеція була, Ніца та Монако. Не примушували, ми самі хотіли поїхати, тому брали по максимуму. Адріатик сподобався, 2 рази їздили з ним в тури.
Дякую. Якраз на цей тур дивилася. Якщо нічого не знайду, то візьмемо його в цьому році.
Іра Мельник• 06 июля 2025
Острів Тасос рекомендую і машиною близько, пляжі бірюзові, є що подивитися. Були того року.Цього року були в Хловатії теж повно всього дивитися.