Железобетон• Изменено 05 июля в 11:45
Чи прийняли б ви родичів і друзів в такій ситуації?
Прийняли в 2022 у себе родичку в Німеччині на два місяці, доки вона шукала квартиру. За ці два місяці стосунки зіпсувалися: все не так, не вмієш жити, обговорювала все це зі своїми родичами. Через рік поїхала в Київ, з таким підтекстом ’нафіга ти витягла мене в це болото?’, ти гівно і Німеччина твоя гівно. Зараз починаються розмови з натяками якби ото виїхаьи знову і щоб не через табір. Якщо що у неї є родичі в іншій країні, але там немає ніяких виплат. Працювати доведеться
Лепетун• 05 июля в 11:50
Не приняла бы, тем более намеки это не прямая просьба. А при прямой просьбе напомнила бы о прежних разговорах.
Нога на ногу• 05 июля в 11:50
Ну кто-то принял бы
Кто-то не принял
И что с того, вам как это поможет
Кто-то не принял
И что с того, вам как это поможет
Железобетон
• 05 июля в 11:51
Ответ дляНога на ногу
Ну кто-то принял бы
Кто-то не принял
И что с того, вам как это поможет
Кто-то не принял
И что с того, вам как это поможет
Цікаво просто. Дилема не моя, а сестри моєї. Я б теж не прийняла. Так само як і подругу, яка три роки розказувала що вона зрадниця яка поїхала на пасобія
Мейк-ап форева• 05 июля в 12:30
Автор щоб не сварились с родичами в дриск, як що до варіанту щоб ваша сестра виступила міні ріелтором і знайшла квартиру для родички, звісно за умови що вона вже довго живе в Німеччині і знає що там і як. Або просто посприяла родичці у пошуках оренди, підказала їй як правильно шукати квартиру, де саме і як домовлятись з власником та інші особлисовсті. Можливо це б швидше розвязало дилему з тим щоб родичка деякий час жила у вашої сестри. А якщо так не варіант і не прийняти не може - тоді домовлятись із вредною родичкою полюбовно і ще на березі, виставити умови за яких її пустят пожити і чітко проговорити їх.
Блондинка в Шоколаде• 05 июля в 12:57
Я бы и в первый раз не приняла и сама бы ни к кому не поехала
Сиреневенькая• 05 июля в 13:00
Дивно що сдосі спілкуєтесь. Як на мене: її в блок і забути цю людину назавжди