Малинка• 05 июля в 15:24

Як ви організували зберігання домашньої хімії так, щоб було безпечно для дітей і

і зручно для себе?
Пік Антна• 05 июля в 15:26
В кладовке, под ключ.
Знаю бакси• 05 июля в 15:34
Дуже висока полиця у ванній
Алина-1240• 05 июля в 15:37
Для мелких детей-шкафчик высокий и закрывать на ключик.с 3+обьяснять, в норме ребенок не захочет захавать доместос или порошок
ШобВам_КакНам• 05 июля в 15:37
в общем коридоре шкаф с замком построила
Нічний дожор• 05 июля в 15:41
Просто под раковинами, в ящиках, все стояло. Мои дети не проявляли интереса к ним, потому особо не пыталась прятать. Даже кошачий лоток не трогали))
Почемучка• 05 июля в 15:43
Тумба под умывальником, детский замок
Багиня• 05 июля в 15:46
Хімія зберігалась на кухі в шафці. На кухню без мене дитина не ходила. Свої дії завжди коментувала. Хіміей користувалась в рукавичках, казала щоб мені не було боляче, бо рідина може зробити боляче. Тобто пояснювала все на доступній мові для розуму 1-2 року Що роблю, чому так роблю.
На хімію титину не тягнуло. А земля, пісочок, глина от тут треба було пильнувати. Тільки відвернулась, вже рот чорний.
Панна Кота• 05 июля в 15:56
Дуже висока полиця. Мені не зручно, але нема іншого варіанту
Все знаю від і до• 05 июля в 15:58
Якісь такі обидва були, що не доводилося ховати.
Гарачий Чокалад• 05 июля в 16:56
До лет 5 шкаф был на замочке, потом в другой квартире просто шкафчик со всей химией есть, дочка знала, что ни открывать, ни трогать нельзя, показала ей фото и видео последствий.