ХикориДикори• Изменено 05 июля 2025
Чому в змі часто пишуть провокативні заголовки. Віктор завів собі нову партнерку
Всі знають,що він любить Катю,в них гарна родина. Плюс він майже ніщий,ну яка йому нова партнерка,молоденька. Виглядає зовсім дідусем,який на випускний до онучки прийшов.
Та_шо_ж_таке• 05 июля 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Хто кому сосе?
павлик козловскому? или там поза 66.
у нас же сейчас две звязды на форуме по темам ))
утром козловский
после обеда павлык
утром козловский
после обеда павлык
ШобВам_КакНам• 05 июля 2025
Ответ длягодовасик
Ого
Вот и получился очередной провокационный заголовок
ХикориДикори
• 05 июля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
хрыч улыбается неискренне
Ну давайте не називати його так. Але він дійсно нещиро тут посміхається. Наче щось погане задумав
ХикориДикори
• 05 июля 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Блин, кто скрин сделал с Сосу? )))
Добре,що ніхто.
. Хз чого так виправилося
Сиреневенькая• 05 июля 2025
Ответ дляХикориДикори
Господи, радикулит прихватил и все. Он же не злодей.
ХикориДикори
• 05 июля 2025
Ответ дляСиреневенькая
Отож. До чого тут заголовки про нову партнерку. Ну пісню він заспівав з нею,черговий раз Шикидим переспівів. В кліпі схожий на старого жидка-шинкаря...
Та_шо_ж_таке• 05 июля 2025
Ответ дляХикориДикори
Добре,що ніхто.
. Хз чого так виправилося
а шо за девочка на фото?
а то снова поток тем пойдёт, так хоть знать буду
ХикориДикори
• 05 июля 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
а шо за девочка на фото?
Да якась дівчинка нова капалай зіроч .вони Шикидим переспівали
Сиреневенькая• 05 июля 2025
Ответ дляХикориДикори
Ну так она его партнер. По пению. По вокальному дуэту. Это вы тут видите какой-то романтизм
ХикориДикори
• 05 июля 2025
Ответ дляСиреневенькая
Ну а заголовок типу натякає на шось. І нащо молодій дівчині спиратися так на дідульку
Швидкоруч• 05 июля 2025
Якби хотіли зробити справді провокативний заголовок, то було б «знайшов нового молодого партнера»))))
Доставучая• 05 июля 2025
Ответ дляХикориДикори
т.е. жидок - норм, хрыч - не
ХикориДикори
• 05 июля 2025
Ответ дляДоставучая
т.е. жидок - норм, хрыч - не
Ну,в Івана Франка таке зустрічається і в Шевченка. А так то євреїв я поважаю.
Доставучая• 05 июля 2025
Ответ дляХикориДикори
хрыч - тоже много где в литературе встречается
Швидкоруч• 05 июля 2025
Ответ дляХикориДикори
А в печерні часи в туалет ходити привселюдно можливо було нормальним
В сучасному світі подібні висловлювання є неприйнятними