lilul990• 06 июля в 16:44

Путіна або уб´ють, або він розв´яже 3тю світову

Коли в кінці наступальної кампанії кацапів буде очевидно шо вони жидко обісрались і дарма надіялись на значні прориви, падіння нашої оборони, якісь майдани, то шо ми приймем путінські дебільні ультиматуми

І ніякого іншого виходу у путіна не буде як розв´язати 3тю світову з європою

Надіюсь у росії знайдуться мудрі люди які грохнуть цю плєшиву бешану собаку
Леска• 06 июля в 17:21
Ответ дляШеллар
Я так розумію, успіх, що міністр єдності накрав за рік стільки, що 120 мільйонів застави - це пару монет, які завалялись в кишені - Вас не надихає?
Це взагалі тринцець.
gamachok• 06 июля в 17:50
Ответ дляalenka3108
Там треба ліквідувати весь той єбанаріум,
слухаєте Сказочніка?
Marinamariana• 06 июля в 17:54
А что ему даст развязывание 3 ьей мировой ? Хотя - хотелось бы чтобы развязал
Marinamariana• 06 июля в 17:54
Ответ дляdouble-mama
Смерть путина не решит ни одной проблемы
Решит многое
Без_паніки• 06 июля в 18:09
Я за перший варіант
IndividualForce• 06 июля в 18:20
Ответ дляdouble-mama
Автор,вы правда думаете,что один человек в состоянии развязать войну, не имея огромной поддержки?
Якби сша не дали ’добро’ на сво...
космея• 06 июля в 18:31
Ответ дляdouble-mama
Автор відробляє замовлення.
coch100• 06 июля в 18:31
Хоть у кого то все стабильно.
alenka3108• 06 июля в 18:50
Ответ дляgamachok
слухаєте Сказочніка?
А це хто?
Графиня Шезвездицкая• 06 июля в 21:22
Ответ дляЕленка14
Чокнутий кореєць, хто там ще? Індія? Іран? Навіть в Європі сидить безліч зажравшихся ’європейців’ - часто з паспортами чи корінням наросії - і ті підтримують пуйла і вважають його найкращим правителем
Ото ржака будет,если их мобилищуют по ЕС против войны с россией