Баррикадница• 07 июля 2025
1 груша - 60 грн. Це вже остаточно покращення чи ще ні?
ось пішла купила 1 грушу. Ціна - шок 60 грн за 1 штуку вийшла.
то чи норм чи ще покращення попереду?
Баррикадница
• 07 июля 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
зачем вам прошлогодняя груша?
полно сезонных ягод
на різотто
Лівий Локіть• 07 июля 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Банани дешевше, автор. Треба садити грушки, стану мільйонером.
Помрете Вы, пока они дорастут по плодоношения
Кіна не буде• 07 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
тобто це норм - груша за такими цінами. І яблоки, да десь 90 грн за кіло..
ну напевно усі дуже добре заробляють і купують це кілограмами) я ось одну на різотто взяла.
А шо, щас сезоне груш? Или логистика у нас до вашего стола бесплатно?
Чё ноете? Есть деньги купить по 189.00 за кило,нечего строить из себя жертву.
Тирамісу на терасі• 07 июля 2025
Ответ дляэнциклопУдия
тобто на бананах капітал ви не сколотили
Язикувата Хвеська• 07 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
Так вони ж привозні
Ви можете почекати з різотто до вересня?
Люблю_смаколики• 07 июля 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Вишня, черешня, клубника? На всё не сезон?
Ви погоду бачили?
Неваляшкина• 07 июля 2025
Ответ дляПес Патрон
А можна на черешню - 250 грн смачна велика, чи напівгнилу полуницю ((
Черешня 150 велика солодка, полуниця по 100 відбірна
Баррикадница
• 07 июля 2025
Ответ длячаревна
Вам муж на грушу не заработал? Или вы ризотто каждый день едите
я заробляю класно, чоловік також. Але навіть у порівняннні с закородном - то дуже дорого
Хочу на Балі• 07 июля 2025
Груша - не продукт першої небхідності. В АТБ такі по 110.
Хто забув, в Україні війна, гривня знецінюється, економіка дотаційна. Цим все сказано.
Кіна не буде• 07 июля 2025
Ответ длячаревна
Трюфеля!!!! Автор по трюфеля только
Дівка в намисті• 07 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
Їмо гречку з куркою, а не груші з різотто
Червона ікорка• 07 июля 2025
Ответ дляэнциклопУдия
за таку ціну, будуть цю грушку смоктати
Язикувата Хвеська• 07 июля 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Чим,мля радують? Ціною?
Так. Я зараз смачнющі помідори їм кілограмами. Огірками вже наїлась
Баррикадница
• 07 июля 2025
Ответ дляКіна не буде
ну норм, покращення - ось воно)
Божий одуванчик• 07 июля 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Полуниця закінчилася, вишні дуже мало - все примерзло.
Пес Патрон• 07 июля 2025
Ответ дляНеваляшкина
У нас майже в 2 раз дорожче((
Баррикадница
• 07 июля 2025
Ответ дляХочу на Балі
так, шашлики ціною мілйьонів життів.
энциклопУдия• 07 июля 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Кто про яблоки, так садов почти нет, в Украине они не выгодны. Мелкий предприниматель, если и вырастит их где-то в Виннице, то там же и сдаст мелкой торговой точке или продаст на рынке. Крупные сети как новус, фора, атб закупят опт из польши
Садки є приватні. В сезон, яблука люди здають тоннами. В минулому році їх було валом. На ціну це не вплинуло. Держава не створює вигідних умов. Чому в Польщі це вигідно, в нас ні?
Тирамісу на терасі• 07 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
на різотто
всегда увидляют люди, которые возмущаются ценам, сидя за столом и поедая черную икру ложкой
Хочу на Балі• 07 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
ну норм, покращення - ось воно)
Я не розумію, цих «класнозаробляючих», для яких груша за 1,2 євро це шок.
Баррикадница
• 07 июля 2025
Ответ дляІнно4каа
А мне взагалі не дивують такі ціни, це все вибір 2019 р.,люди прийшли до цього разом
і я про те.
ось теперь усі регочемо разом