Нормальне похудіння виявляється починається з норми білка. Основа основ. Не буде білка - буду ходити голодною І доїдати весь день.
Мені прийшлось переглянути систему харчування яка склалась у моїй сімї. Це борщ або суп на обід і бутерброд з маслом і чай на сніданок. Раніше не задумуваламь наскільки це неправильне харчування яке веде до набору ваги.
Просто додати достатньо білка до кожного прийому їжі, яких переважно три, без перекусів - і худаєш собі або просто держиш вагу без ніяких проблем
Ответ дляToonika
Тоже мне новость. Автор, по ходу, от темы похудения далека- как до другой галактики. Ну ничего, гранит науки такой, или его угрызешь, или нет
Не було у культурі харчування сім´ї що всі три прийоми їжі мають бути ситними - з м´ясом, яйцями чи творогом чи т.д.
ku4eravaku4erava• 07 июля в 22:15
Напишите меню приблизительно и вас вес , у меня белок это яйца и мясо, в у вас
diamond_shop• 07 июля в 22:35
доброго ранку це називається) з білка та води, контролю розміру порцій ще, коротше лінь писати, як тут глас у пустелі весь час