Хи хи, ну ну• 07 июля в 22:30

как воспитать профессионального футболиста/баскетболиста?

Мамы футболистов/басктеболистов, которые занимаются этим профессионально, поделитесь опытом.
Какой детский футбольный/баскетбольный клуб стоит рассматривать? Как не навредить ребенку занятиями в профессиональном спорте? Дают ли успехи в спорте льготы при поступлении в университет в Украине либо зарубежом?
Киев.
Ребенку 6. Спорт любит. Выносливый, высокий.
stribyl_ok• 07 июля в 23:51
Баскетбол чудовий вид спорту. Як казав тренер мого сина: ’ баскетбол це не шахи,тут думати треба’. Віддайте, а потім видно буде. Не всім дано бути професійними спортсменами. Підтримуйте його всією родиною. Мій син займався, але війна поламала всі плани. Зараз йому вже 18
Викупана• 08 июля в 00:45
Собою займіться. Ваші мрії - самі і реалізовуйте. Дитину лишіть у спокої. Хай робить те, що подобається.
автор Хи хи, ну ну • 08 июля в 09:04
Ответ дляВикупана
Заспокойтеся, шановна. Хочете пограти у ’психологиню’ - тренуйтесь на рідних.
Викупана• 08 июля в 09:08
Ответ дляХи хи, ну ну
Я і є психологиня. Тому і застерігаю вас. Безкоштовно, до речі, що в наш час не аби яка благодійність)
автор Хи хи, ну ну • 08 июля в 09:09
Ответ дляВикупана
Ну так сходіть до супервізора, поговоріть, чому вас так тягне давати поради направо і наліво без запиту клієнта. Можна ще до терапевта, якщо бракує годин особистої терапії
Викупана• 08 июля в 11:42
Ответ дляХи хи, ну ну
Клієнт (а саме так ви самі себе означили в даному випадку) оформив запит у вигляді створеної теми. Оскільки клієнт звертається до спільноти, бажаючи отримати відповідь на свій запит, і я, як член спільноти, можу і хочу клієнту відповісти, не вбачаю в цю проблеми. Так само, як і не маю потреби обговорювати це питання на супервізії. На жаль, більшість людей, які дійсно потребують терапії, ніколи не звернуться до психолога. Тому треба нести психологію в маси, щоб рятувати і без того нещасне покоління, в якого батьки формують нарцисичні травми.
автор Хи хи, ну ну • 08 июля в 12:02
Ответ дляВикупана
Клієнт (не терапії, а користувач жіночого форуму) оформив запит про досвід мам, намагаючись дослідити для себе тему. Ваша відповідь була не по суті, а виходила з проекцій, що клієнт не здатен самостійно приймати рішення щодо оцінки стану та інтересів своєї дитини.

’Нести психологію в маси’, крім як у форматі психоедуакції - це шкідливий феномен, який знецінює потенціал інших людей і передбачає, що людина, яка трохи десь нахапалась поверхневих знань з психології, має право на зверхні судження про тих, хто, на її думку, їх не має
Викупана• 08 июля в 14:45
Ответ дляХи хи, ну ну

Я рада, що ви засвоїли користування чатом gpt) якщо ви не розумієте, чому моя відповідь торкнулася якраз найглибшої суті (і ваша реакція тому доказ), то можете і далі не турбуватись. Ваше виховання приводить до нас нових клієнтів, і чим активніше ви наполягатимете на своєму, тим потрібнішою буде моя професія в майбутньому)
автор Хи хи, ну ну • 08 июля в 18:33
Ответ дляВикупана
Вам явно бракує годин супервізії)).