Хи хи, ну ну• 07 июля 2025
как воспитать профессионального футболиста/баскетболиста?
Мамы футболистов/басктеболистов, которые занимаются этим профессионально, поделитесь опытом.
Какой детский футбольный/баскетбольный клуб стоит рассматривать? Как не навредить ребенку занятиями в профессиональном спорте? Дают ли успехи в спорте льготы при поступлении в университет в Украине либо зарубежом?
Киев.
Ребенку 6. Спорт любит. Выносливый, высокий.
Киев.
stribyl_ok• 07 июля 2025
Баскетбол чудовий вид спорту. Як казав тренер мого сина: ’ баскетбол це не шахи,тут думати треба’. Віддайте, а потім видно буде. Не всім дано бути професійними спортсменами. Підтримуйте його всією родиною. Мій син займався, але війна поламала всі плани. Зараз йому вже 18
Викупана• 08 июля 2025
Собою займіться. Ваші мрії - самі і реалізовуйте. Дитину лишіть у спокої. Хай робить те, що подобається.
Хи хи, ну ну
• 08 июля 2025
Ответ дляВикупана
Заспокойтеся, шановна. Хочете пограти у ’психологиню’ - тренуйтесь на рідних.
Викупана• 08 июля 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Я і є психологиня. Тому і застерігаю вас. Безкоштовно, до речі, що в наш час не аби яка благодійність)
Хи хи, ну ну
• 08 июля 2025
Ответ дляВикупана
Ну так сходіть до супервізора, поговоріть, чому вас так тягне давати поради направо і наліво без запиту клієнта. Можна ще до терапевта, якщо бракує годин особистої терапії
Викупана• 08 июля 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Клієнт (а саме так ви самі себе означили в даному випадку) оформив запит у вигляді створеної теми. Оскільки клієнт звертається до спільноти, бажаючи отримати відповідь на свій запит, і я, як член спільноти, можу і хочу клієнту відповісти, не вбачаю в цю проблеми. Так само, як і не маю потреби обговорювати це питання на супервізії. На жаль, більшість людей, які дійсно потребують терапії, ніколи не звернуться до психолога. Тому треба нести психологію в маси, щоб рятувати і без того нещасне покоління, в якого батьки формують нарцисичні травми.
Хи хи, ну ну
• 08 июля 2025
Ответ дляВикупана
Клієнт (не терапії, а користувач жіночого форуму) оформив запит про досвід мам, намагаючись дослідити для себе тему. Ваша відповідь була не по суті, а виходила з проекцій, що клієнт не здатен самостійно приймати рішення щодо оцінки стану та інтересів своєї дитини.
’Нести психологію в маси’, крім як у форматі психоедуакції - це шкідливий феномен, який знецінює потенціал інших людей і передбачає, що людина, яка трохи десь нахапалась поверхневих знань з психології, має право на зверхні судження про тих, хто, на її думку, їх не має
Викупана• 08 июля 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Я рада, що ви засвоїли користування чатом gpt) якщо ви не розумієте, чому моя відповідь торкнулася якраз найглибшої суті (і ваша реакція тому доказ), то можете і далі не турбуватись. Ваше виховання приводить до нас нових клієнтів, і чим активніше ви наполягатимете на своєму, тим потрібнішою буде моя професія в майбутньому)
Хи хи, ну ну
• 08 июля 2025
Ответ дляВикупана
Вам явно бракує годин супервізії)).