фрау Гітта• 07 июля 2025
Ким може працювати в ЗСУ жінка 50років?
Власне питання :ким може працювати в ЗСУ жінка 50років по-контракту?
Не бухгалтер,без економічної освіти
Не повар,готувати добре Не вміє
Не медсестра,медичних курсів Не має.
Фізичний стан,як у 50-річної жінки.
Можливо хтось має власний досвід чи досвід знайомих з цього питання
Не бухгалтер,без економічної освіти
Не повар,готувати добре Не вміє
Не медсестра,медичних курсів Не має.
Фізичний стан,як у 50-річної жінки.
фрау Гітта
• 08 июля 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Снайпер, сусідка пішла
Вона займалась спортом до війни? Вміла вже влучно стріляти? Скільки їй років?
75В• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Що робить зв´язківець?
Забнзпечує зв´язок сучасними методами зв´язку. Кілометри дротів, як у 2 світову, вже не прокладає.
Освіта технічна: КПІ, НАУ.
Томатико• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Якщо сказати нічого по-суті,то починають шукати орфографічні помилки)
Я тільки по суті і пишу.
Ви ж педагог з ого-го стажем.. Просто ’ кидається’ в очі ваша писанина. І не тільки це слово 🤪
фрау Гітта
• 08 июля 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Так вы присоединяйтесь, а потом на месте вам что-то найдут
Ні,так це не працює.
Контракт підписують на конкретну посаду
фрау Гітта
• 08 июля 2025
Ответ для75В
Ну якого зв´язківця? В неї знань 0.0
Туди ж і все решта. І навіть в піхоту не візьмуть, плати потім після неї виплати.
Дивне враження у вас про зсу - то не виправний заклад і не богадельня
Знання можна набути,як і досвід
Майданщица• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Удалено администрацией...
75В• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Ні,так це не працює.
Контракт підписують на конкретну посаду
Ха-ха.
А потім з посади переводять туди, де є потреба - в штурм на 0. Контракт уважно читайте.
Mrs.Sexuality• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Ні,так це не працює.
Контракт підписують на конкретну посаду
Вы можете добровольцем пойти
фрау Гітта
• 08 июля 2025
Ответ дляТоматико
Я ж не вихваляюся науковими званнями.
Я тут до чого?
Цікаво стало про ваші досягнення дізнатися.
Важко просп відповісти?
Я тут до чого?
Важко просп відповісти?
Ви,як раз,і вихвалялися.
Я не вважаю,що ступінь сам по-собі,то аж така причина для гордості.Бо дуже добре знаю,як 90% його отримують.
75В• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Знання можна набути,як і досвід
Треба було раніше набувати. Ніхто не займатиметься зараз вашим навчанням з 0. Надто довго. Та й смислу нема
Паяти вмієте? Дрони ремонтувати, рації? Що означає червоний, зелений, синій провід?
фрау Гітта
• 08 июля 2025
Ответ для75В
У вас є профільна освіта по перерахованих вами спеціальностях?
Без освіти можете бути менеджером з клінінгу. І то це роблять солдати у вільний від чергувань час
В мене є вища гуманітарна освіта і аспірантура.
Томатико• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Ви,як раз,і вихвалялися.
Господи прости 🫣 коли це я таке зробила?
Авторе, з вашою уважністю навіть і не знаю ким ви можете бути на службі
Томатико• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Удалено администрацией...
фрау Гітта
• 08 июля 2025
Ответ дляМайданщица
В 50 лет добровольно переть ’в армию’, чтоб там быть обузой и создавать проблемы вместо помощи - тупая мотивация. Уж лучше донатить по максимуму проверенным волонтёрам, чем лезть туда, в чём ты как баран в апельсинах. Или сетки плести, овощи на борщ сушить и тушёнку закатывать. А от еще от большого ума болотными обзывать - для этого не меньше чем учёная степень нужна. Бойцов на передовой тоже болотными будете обзывать, великоучёная педагогиня Вы наша?
Решили в героиню поиграть, причем на форуме покрасоваться? Перед зеркалом уже потренировались в атаку ходить?
’донатить,сетки плести, овощи на борщ сушить и тушёнку закатывать’-це все я і без ваших порад роблю ще з 2014 року.
Я не інвалід,щоб бути обузою( хоча і інваліди в ЗСУ служать і цілком успішно)
Не всі військові ’ ходять в атаку’,якщо ви не в курсі.
Про анонімно’покрасоваться’ на анонімному форумі-геть смішно.
Немає чого сказати-то ідіть повз.
Майданщица• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Немає чого сказати-то ідіть повз.
Сами идите... идите... идите...
фрау Гітта
• 08 июля 2025
Ответ для75В
В мене є час навчитися.
Війна ще триватиме.
75В• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Толку з того, якщо ви не маєте роботи зараз. Центр зайнятості вам нічого не може запропонувати? Соцпрацівником, наприклад.
фрау Гітта
• 08 июля 2025
Ответ дляТоматико
Удалено администрацией...
Або конкнтуєте по-суті,або ідете в бан
75В• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
В мене є час навчитися.
Війна ще триватиме.
Вас з 0 в такому віці ніхто вчити не буде. Для чого? Щороку випускається багато молоді з відповідних вузів, які мають сучасні знання і бажання розвиватися в професії.
Якби ви були самоучка, вміли дрібну техніку ремонтувати, паяти, знали ардуїно, то можно було б вас розглядати. А так лише клінінг.
фрау Гітта
• 08 июля 2025
Ответ для75В
Я маю роботу зараз.Ви читати не вмієте?
фрау Гітта
• 08 июля 2025
Ответ для75В
І вони всі мріють підписати контракт з ЗСУ?
фрау Гітта
• 08 июля 2025
Ответ для75В
Ідіть самі в клінінг,бо сильно вас тягне до нього,в кожній відповіді згадуєте).
75В• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Я маю роботу зараз.Ви читати не вмієте?
Вмію. Перечитала всі ваші пости. Освіта вказана. Ким працюєте? І одразу з/п напишіть. А то ви туману наганяєте про ’ долучитися’, але ймовірно, все набагато прозаїчніше
фрау Гітта
• 08 июля 2025
Ответ для75В
Погано перечитала
Томатико• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Я зрозуміла, ви точно командиром хочете бути.
Томатико• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Погано перечитала
Так ви також читаєте через слово і відповіді мимо пишете. І нічого..
фрау Гітта
• 08 июля 2025
Ответ дляТоматико
До побачення, раша троль
волосатое стекло• 08 июля 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Та вже мабуть всі прозріли. Зе-влада навіть не намагалася патріотизм підтримувати
А при чем тут Зе? Украина была и будет а президенты меняются
Томатико• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
До побачення, раша троль
Да... Не думала, що на стільки все запущено 😂😂😂
фрау Гітта
• 08 июля 2025
Ответ дляТоматико
Навчіться не відповідати на питання, які не були вам адресовані і не встрягати в чужий діалог.