Украинские школьники не хотят общаться на государственном языке и в основном ведут общение на русском.
Об этом рассказала уполномоченная по образовательному процессу Надежда Лещик со ссылкой на информацию от директоров школ и учителей.
Омбудсмен советует педагогам отвечать ученикам, которые говорят по-русски, что они их не понимают, и отказываться от общения с ними.
Ранее Надежда Лещик сообщила, что 11-классников массово вывозят из Украины на фоне мобилизации, предлагая ограничить им выезд, так как теряется мобилизационный резерв.
Результат:
вже голосів:
125 (43.25%)
Дискриминация деток
98 (33.91%)
Это аморально
66 (22.84%)
Поддерживаю дискриминацию
Ответ дляІнно4каа
я дискриміную тільки мову нашу ворога,який приніс смерть в Україну! нізко-це підтримувати все російське і зневажати рідну українську мову
Разговор с вами окончен!
Ответ дляIncol
Окрім грошей ще є інші мотиви для того щоб знати і володіти мовою своєї країни, але переважну більшість людей тільки гроші мотивують.
Нічого страшного, у всіх цивілізованих країнах є мовні курси і підтримка людей які навчаються на курсах.
Ми ж в Європу хочемо.
Графиня Шезвездицкая• 08 июля 2025
Ответ дляІнно4каа
а до чого тут західна Україна? як тільки розмова про українську мову,відразу потрібно носом тикати їх
Минутку... ЗУ- это Украина? Или я что то пропустила?
Я прошу Вас ответить на мой вопрос: к ним вопросов нет?
На каком языке говорят в Закарпатье?
На каком языке говорят гуцулы?
На каком языке говорят в Закарпатье?
На каком языке говорят гуцулы?
Antoninaya1• 08 июля 2025
Ответ дляSometimesDiena
В Германии украиноязычные почему-то на русский переходят, пока немецкий не выучат. Проверено!
І їх принципові матусі також чомусь до російськомовних лікарів біжать і не питають яке громадянство до Німеччини було в лікаря.
Ответ дляkisunya11
Парочку штрафів дуже допомагає вирішити питання
Вы уже доштраыовались. Что люди миллионами с волосами назад бегут из страны. Убегут и остальные, когда мужчинам выезд откроют. С 52 миллионов до 25 вот это успех, остальные тоже убегут! Наслаждайтесь!
Ответ дляAntoninaya1
Всё верно. Приятно видеть адекватного, украиноговорящего человека!
natali435321• 08 июля 2025
Автор, весь ваш висер не читала))) Але з кожним роком все меньше і меньше в нашій країні буде чути російську мову, і ви з цим нічого зробити не зможете))))
Якщо вижемо звичайно(((((
Ответ дляAntoninaya1
Безпринципні бігають до руських лікарів (бо не здатні розмовляти жодною мовою, крім рашистської), і по рУсььким магазинам, бо знову ж таки поняття честь і совість відсутні.
Малинка Алинка• 08 июля 2025
в інших країнах люди спілкуються своєю державною мовою, яка, по замовчуванню для них є рідна.
це тільки в нас така жесть (
Ответ дляkisunya11
Тому що ви сидите в Німеччині, молитесь щоб якнайдовше ’пАсобія’ платили і любите все російське гімном, в тому числі мову. І ваше оточення таке ж.
У інших людей нормальне оточення
Моляться про продовження війни тільки українська влада і тцк з поліцією і воєнні в тилу.
Бо вони зараз гребуть гроші як не в себе.
Хватіт дивитися телемарафон