После 18• Изменено 08 июля в 10:41
Направлення на секс
Я розлучена і вже давно. Була у гінеколога, вона попитала про статеве життя. Ну і почала: а що ви собі думаєте, а ви не знаєте, що треба для здоров´я і т.п. Ну я і попросила в неї направлення на статеві процедури. Ну а що? Раз це лікар наполегливо рекомендує як процедуру для здоров´я, значить, має направлення бути 😁
Діліться, які ще неадекватні поради ви отримували від лікарів.
P.S. Направлення мені чомусь не виписали. Мабуть треба ще пізніше сходити 🤔
После 18
• 08 июля в 11:16
Ответ для100%
Моей подруге психиатр посоветовала мужика. Но фокус в том, что подруга никак не может найти себе мужика. Она обычная, а всегда влюбляется в красавцев-альф. Ну те ее естественно игнорят. У нее на этом фоне депресняк уже лет 20. И тут психиатр такой... вам нужен мужик. Ага, пусть выпишет рецепт на альфа-самца. Или лекарства такие чтоб перестали альфы нравятся и полюбились слесаря васи
Я так дивлюся, мужиків радять від всіх хвороб. Ото вже самовпевненість
Співчуваю вашій подрузі...
Ответ длямиссАрфография
Я не в пальто.
А ви якраз так.
Вже зазначили, що вам не 18.
Смішно вас читати.
І зрозуміло, що питання сексу для вас тригерне, інакше теми не було б.
І так, секс це природньо для жінки.
А ви якраз так.
Вже зазначили, що вам не 18.
Смішно вас читати.
І так, секс це природньо для жінки.
І природньо і приємно і потреба в ньому є, але сексу при цьому може не бути, бо секс це не тільки секс, це відносини, така розкіш є не у всіх, особливо коли відносини гарні
миссАрфография• 08 июля в 11:19
Ответ дляKittaa
То ви жінці, якій 40 (автору), то напишіть
После 18
• 08 июля в 11:19
Ответ длямиссАрфография
Як діагноз?
Можна цитату? 🤣
А от якщо по суті. Ніколи не розуміла таких, як ви. от є тема. Явно зроблена з юмором, щоб поділитися смішними і недолугими випадками. Що змушує вас зупинитися в такій юморній темі і вилити своє ... обурення? Ви той самий лікар, в чиїй компетентності я мала необережність сумніватися? Чи що? Чи ви настільки незадоволенні своїм життям, що шукаєте, кого обісрати? Ну от як це працює?
миссАрфография• 08 июля в 11:21
Ответ дляПосле 18
Ви знецінюєте лікарів.
Гидко таке читати🤢
Лікарів тут ви обсир@єте , не я
Гидко таке читати🤢
Лікарів тут ви обсир@єте , не я
Пані з калабані• 08 июля в 11:22
Ответ дляМояХатаЗкраю
У меня без секса были проблемы со здоровьем
С сексом- пропали
Как-то так
С сексом- пропали
Как-то так
У меня наоборот)))))))
Доктор Хаос• 08 июля в 11:22
Ответ для100%
Простите, сразу такой красавец Альф вспомнился
Рогнеда Карповна• 08 июля в 11:26
Ответ длямиссАрфография
А для чого ви їй розказуєте про своє особисте життя?
От реально, ви така розумна і знаєте, що це ні на що не впливає, то з якою метою всім про це розказуєте?
Так вони ж запитують
После 18
• 08 июля в 11:26
Ответ длямиссАрфография
Ви знецінюєте лікарів.
Гидко таке читати🤢
Лікарів тут ви обсир@єте , не я
Гидко таке читати🤢
Лікарів тут ви обсир@єте , не я
Оце вже навіть не смішно. Якщо лікар поводить себе некомпетентно, то не я його знецінюю. А сам лікар це робить. На жаль, мені за життя довелося зустрічатися з дуже великою кількістю лікарів. І от в більшості щастило, це були прекрасні спеціалісти. Але були й коновали. І я не бачу підстав, чому я маю мовчати про випадки професійної некомпетентності. Щоб що? Щоб їм спокійніше жилося?
Випадок, про який я написала, просто смішний. Але от навіть в коментарях писали про дівчину, якій психіатр чоловіка порадив шукати. Дівчині в депресії. Тут могли бути дуже погані наслідки. Це теж знецінення лікарів? Чи хтось просто диплом за сало купив?
Є підозра, що ви теж лікар. Сподіваюся, ми ніколи не пересічемося.
миссАрфография• 08 июля в 11:28
Ответ дляПосле 18
Вас просто тригернуло слово секс. Це ваше особисте, лікар тут ні до чого
После 18
• 08 июля в 11:30
Ответ дляKittaa
Ви праві. Не всі можуть мати секс з ким попало. І секс просто заради сексу теж не всіми прийнятний. Тому вже як є. Дивлячись, скільки зараз одиноких жінок, це не поодинока проблема.
Але, на щастя, секс може бути ж не тільки з живою людиною. Тому якийсь відсоток ’лікувальної терапії’ все ж можна і без чоловіка отримати
После 18
• 08 июля в 11:33
Ответ длямиссАрфография
Схоже, ви або та сама лікарка, або її однодумець
То ви вже хоч тоді бланки направлень на секс наштампуйте. Щоб офіційніше було. І можете їх на вулиці роздавати, як листівки
Ответ дляПосле 18
Може й нормальна. Але лікар - не бабка-шептуха. Він має давати тільки ті поради, які може підкріпити записами в карточці, направленнями, рецептами. Все решта - таке, про поговорити за життя.
Вам потрібне здоров´я чи запис в карточці? Я коли був малий ,був хворобливий ОРВ. Участкова мамі казала: оце я виписую-бо зобов´язана. Але пийте малину ,молоко,масло,мед. І возіть дитину к морю. Такий рецепт вам в картку потрібен?
После 18
• 08 июля в 11:46
Ответ дляАніл
Якщо про конкретно описаний випадок, то мені нічого особливо не потрібно було. Звичайний профогляд.
А взагалі, все, що лікар може порадити з точки зору медицини, він має право записати в карточці. Моїй дитині, наприклад, про вітамінні чаї і малину писали. А якщо мені щось буде потрібно за межами традиційної медицини, я знайду бабку-знахарку і піду до неї.
За все, що не має офіційного запису, лікар не несе відповідальності. І якщо щось піде не так, зробить квадратні очі і звинуватить у самолікуванні. А воно нам треба?
Ответ дляПосле 18
Ну якщо він вам секс порадив,а ви почнете анально кулак будете застосовувати. То такого він вам ,а так думаю,не виписував)
Аноним_• 08 июля в 11:58
Ответ дляПосле 18
Прямо-таки жоден? Ви всіх обійшли? Ото вже завзятість
А вы однако хамка. Неудивительно, что и вам встречаются хамы🙄
После 18
• 08 июля в 12:33
Ответ дляАноним_
І де я вам нахамила? Можна детальніше?
Ответ дляАніл
Людині потрібна компетентність і коректність лікаря
После 18
• 08 июля в 16:01
Ответ дляАніл
Мені здається,що тут завдання закинути спірну тему щоб було про що теревенити. А що до цієї теми...
Та тут всі теми є спірними. Люди рецептики просять, і те хтось вилізе, щоб лайном полити, а потім у тролінгу звинуватити
После 18
• 08 июля в 16:08
Ответ дляАніл
Це да) А як можна вийти з цього сайту?
Ніяк. Якщо раз сюди зайшли і щось написали, то все - це залежність
Ну що ви, мамо!• 08 июля в 23:52
Ответ длямиссАрфография
Я не в пальто.
А ви якраз так.
Вже зазначили, що вам не 18.
Смішно вас читати.
І так, секс це природньо для жінки.
А ви якраз так.
Вже зазначили, що вам не 18.
Смішно вас читати.
І так, секс це природньо для жінки.
Так само природньо як і відсутність сексу