НуКаНаКа• 08 июля в 13:37

Маршрутка 535, Київ

Давно не їздила цією маршруткою. Вона зараз ходить, який інтервал руху, вартість? Потрібно в четвер зранку старшій людині доїхати до Лівобережки, краще без пересадок, бо погано ходить. Підкажіть, хто користується? Бо бачу відгуки, що було таке, що і годину чекали, але то за 24 рік. А як зараз?
Жена_КотораяСтена• 08 июля в 13:39
Нормально ходить Хвилин 10-15 це максимум, востаннє їхала за 10, можу помилятися в актуальній ціні
оксюморон• 08 июля в 13:41
изивей вас забанил?
автор НуКаНаКа • 08 июля в 13:44
Ответ дляоксюморон
изивей вас забанил?
Там немає актуальної інформації. Я запитала про досвід на зараз
оксюморон• 08 июля в 13:45
Ответ дляНуКаНаКа
там завжди актуальна інфа, ще й показується рух саміх маршрутів в реальному часі
автор НуКаНаКа • 08 июля в 13:49
Ответ дляоксюморон
Де ви бачете рух в реальному часі? http://icecream.me/6e0af3b28aa1317e1dd2102c369be0e...
Колись таке було, а зараз немає, на жаль. Навіть в відгуках люди жаліються на це: http://icecream.me/b8f15c2f3f641dca58a418adea9a419...
Болтушка Му• 08 июля в 13:49
Ответ дляоксюморон
Міського транспорту, а не маршруток
Ви хоч дивиться у додаток, перед тим, як ржачний смайл ліпить
Самая СоветЧиваЯ• 08 июля в 13:55
Ответ дляоксюморон
береше цей изивэй.... показує так як має бути а не реальну картину.....
автор НуКаНаКа • 08 июля в 14:20
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Дякую.
Це саме вранці інтервал 10-15 хвилин? Востаннє ви коли їхали?