MacOS-ница• 08 июля в 16:57

Пукає п´ятка, що робити?!

Дівчата, прийшла посилка з новии кроксами і виявилося, що при ходьбі пукає в області п´яти, прям виразно так. Сьогодні був тестовий вихід, думала, що по дорозі розтопчеться і зникне звук, а воно як назло - ні. Так неприємно. Ще двух місцевих п´янделиг обігнала, почали оцей звук пукання передражнювати. Тобто, чути добре. Чи можна цей звук якось прибрати? Чат GPT дав пораду проколоти в тій області, щоб повітря вийшло. Та чи це дієво, в кого було таке? Повертати як брак чи все ж таки розноситься?
Результат:
вже голосів: 20
13 (65%) Та хай собі пукає
6 (30%) Повертати
1 (5%) Розноситься
Рання пташка• 08 июля в 17:00
Покажіть крокси
СКИБИДЫШь• 08 июля в 17:01
есть одна пара таких пукающих сандалей
перепробовала все советы - ничего не помогло
Пукимончиг• 08 июля в 17:02
А як повертати, якщо ви вже в них ходили?
автор MacOS-ница • 08 июля в 17:03
Ответ дляРання пташка
Покажіть крокси
Ось такі. Це з тему, вони не дуже то й дорогі, просто не хочеться возитися з оцими поверненнями товару, та й вже ношені вони тепер
автор MacOS-ница • 08 июля в 17:05
Ответ дляПукимончиг
Та вже ніяк, тільки хіба що шукати спосіб усунути причину
Попельшка• 08 июля в 17:06
Це брак. Нічого не зробите.
Вимагайте заміну або повернення.
Але чи щось вийде....
Фоточки нема• 08 июля в 17:07
У меня была такая же проблема, потом разносились и перестали пукать
Рання пташка• 08 июля в 17:08
Ответ дляMacOS-ница
А, то це не крокси… тоді пробуйте щось зробити, який сенс повертати
Млинці зі смайликом• 08 июля в 17:15
У мене пукають справжні крокси, у кого ще? Між стопою і стелькою повітря і виникає такий смішний звук, особливо, коли мокрі) Раніше було різне пляжне взуття, з останнього вайкики, скечерс, також всі пукали, дай думаю дорожчі візьму, і ці крокси шльопки також пукають, і на пляжі в людей чула в кроксах.
Задираю носа• 08 июля в 17:16
Ой, автор, когда-то купила кожаные босоножки нереальной красоты от Майкл Корс, а они пердели страшно. Я по дому их носила носила, не разносила, в итоге продала, надеюсь меня не проклинает покупатель. Кстати было это 2 года назад, а они сейчас в новой коллекции отшиты и продаются по полной цене
Девальвация• 08 июля в 17:16
Автор, Вы короной болели?
Задираю носа• 08 июля в 17:17
Ответ дляДевальвация
Автор, Вы короной болели?
А при чем здесь корона? Автор же про звук пердящий при ходьбе
Девальвация• 08 июля в 17:18
Ответ дляЗадираю носа
После короны обычные звуки раздражают. Побочка.
Ну, к примеру вьтнамки обычные тоже всю жизнь имеют характерный звук когда в них идёшь и на него никто не обращает внимание.
Кроксы также. Я бы и не обратила на это внимание, пока автор не написала.
Кроксы я ношу уже много лет.
Девальвация• 08 июля в 17:19
Ответ дляМлинці зі смайликом
Так у всех.
Задираю носа• 08 июля в 17:20
Ответ дляДевальвация
Кроксы я ношу уже много лет.
Та ну, такой пердящий звук ни с чем не сравниться, то вы просто не слушали. Если знаете звук подушки пердушки когда садишься, вот оно имеет такой же
Девальвация• 08 июля в 17:22
Ответ дляMacOS-ница
Судя по виду - они ещё и обсыраться должны, не только пукать.
Я не в теме• 08 июля в 17:22
Ответ дляФоточки нема
У меня шлепки не разносились. Издают звук, хожу в них дома.
к.Буланова• 08 июля в 17:25
Были у мужа кроссовки такие, вроде пума. Относил, но они скорее пищали, чем пукали. Проблема не пропала, это брак.
Хочу в БАНю• 08 июля в 17:27
Ответ дляМлинці зі смайликом
У мене. Крокси оригіналтні пукають. Забила на це.