ЧорноброваЯ• 09 июля 2025
1000 гр за один поход в магаз
Я не понимаю как жить и на что если один поход в продуктовый магазин выходит 1000 гривен . И это малюсенький пакет на 2 дня на семью из 2 людей + 2 пачки сиг .
Пишите , на чем экономите . Какие продукты перестали вообще покупать ?
Админко• 09 июля 2025
Пытаюсь бросить курить, 7 дней держусь.....далее откажусь от сладкого ,на сколько смогу, выключаю бойлер, вода нагрелась,выключаю...
Трактор Віка• 09 июля 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
В нас черешня 250, а яйця великі, чисті, гарні по 75.
Ну можна і за 100 знайти. В мене чисті яйця з новусу і середні 41 грн. З 1 яйця 2 не буде. Тому сенсу платити 75 грн нема. 1жовток.1 білок.
Р.с.без лоха і жизнь плоха.
Бриджит_Фрикандо• 09 июля 2025
Ответ дляТрактор Віка
Р.с.без лоха і жизнь плоха.
Це ви мені пишете, чи авторці, яка не вкладеться в 1000 грн навіть купуючи яйця по 41, а не по 70?!
Бриджит_Фрикандо• 09 июля 2025
Ответ дляТрактор Віка
Р.с.без лоха і жизнь плоха.
Що то за яйця у вас такі, невідомо, як волоський горіх розміром?!
Коник-стрибунець• 09 июля 2025
Ответ дляТака бойова Я
томати 1 кг 70
Огірки 1 кг 45
М´ясо свинина 1 кг 250
Крупа max 50
Яйця 60
Хліб 20
Молоко 35
І ще щось на 200 грн. Буде ваші 700. Що ви там набрали, що їсти немає чого?
Огірки 1 кг 45
М´ясо свинина 1 кг 250
Крупа max 50
Яйця 60
Хліб 20
Молоко 35
Что вы из этого приготовите?
Еще специи нужны, масло сливочное/подсолнечное, соль
Или вы просто кусок мясо с огурцом и яйцом едите?
Коник-стрибунець• 09 июля 2025
Наш народ, как обычно, пояса затянет, купит говна на палочке ( главное подешевле) и скажет что без лоха и жизнь не та имея ввиду людей, которые покупают нормальные продукты
И да, на рынке козы без чеков и нормальных весов обсчитывают только так, нет доверия. Фермерское/домашнее молочко/сыр разводится или еще и приболеть чем можно от этого
Весела бджілка• 09 июля 2025
Надо бросать курить и пить, тогда будет хватать на хорошую еду.
Не покупать пищевой мусор, полуфабрикаты, снеки и прочие пакеты, только натуральные мясо, рыба, яйца, птица, овощи, фрукты, масло. Здоровее будете и бюджет не пострадает
Мишка-шалунишка• 09 июля 2025
Ответ дляТрактор Віка
в нас в Києві черешня 130-150 (Лук´янівка,Виноградар.) яйця в Новусі 41 грн.ви де знайшли за 70?
Я не покупаю, нпм из села привозят.Но по 70-80 видела сегодня в Чуде.
Кредитная• 09 июля 2025
Ответ длядамаАмстердама
Почніть з цигарок, бо це добряче витягує гроші. І якщо за продуктами йти на ринок, то купується те що потрібно а не хєрня як в маркеті. Коли я йду на ринок, то купую продуктів на тиждень , молочка, мясо, овочі, фрукти, крупи, консерви, і вкладаюсь в 2 тисячі. А в маркет можна через день кодити по 1,5-2 тис лишати і ніхера не буде шо їсти.
Ви хочете сказати,що на ’ринку’-дешево?
Трактор Віка• 09 июля 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Звичайні. Тару берусвою. Навіщо мені ці коробки? Коробка ця коштує 15 -20 грн. От вам і цвна. Я беру свої коробочки і вибираю яйця С0. Сама. А це крупні. Коробки ці мені непотрібні.
Трактор Віка• 09 июля 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Оті яйця щл 59 грн.вони без коробки 41.тільки неперша категорія.не С1, а аища С0. От вам і коробка)))
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 июля 2025
Ответ дляГравіцапа
Стараюсь не заходить по мелочи, скупаемся по списку. И то, постоянно по 4-5 тысяч выходит. Ну тут скажут, что надо меньше есть.
Я в месяц меньше трачу на 3
Жирафовое варьенье• 09 июля 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Не курим, не пьем. Покупаю на неделю на 1,5-2 тыс на троих, всегда есть запасы.
Маняша,как дела у вас?
Я Вас не боюся• 09 июля 2025
Уже несколько лет пользуюсь доставкой. На сайте фоззи/АТБ выбираю продукты по акции, если хорошая скидка при покупке 3 единиц, например, возьму 3 единицы. Так часто впрок покупаю масло, молоко в тетрапаках, крупы и тд.
А вообще продукты сейчас капец как дорого. У меня в среднем 3 тыс чек на троих на неделю.
Налитое яблочко• 09 июля 2025
Ответ дляСнежнакомка
У меня муж за час может выкурить 5-7 сигарет
Так от хто в мене сусід знизу, падло, бігає курить кожні 10 хвилин! Сам себе труїть і всіх навколо! Закрийся в хаті і смерди своїми цигарками!
Налитое яблочко• 09 июля 2025
Автор по ходу з маргінальних шарів суспільства. Краще буде їсти мівіну раз на день, аніж покине курити. Ще й агресивна яка) напевне, там окрім цигарок є ще пристрасті: горілочка, коньячок, віскарік. Інвестує у цироз і рак легень.
Налитое яблочко• 09 июля 2025
Автор, купуйте макарохі, картоплю, кабачки, каркаси курей, пупки і шлуночки, чай «парені віники», печиво «до чаю» і буде вам щастя. Зате на цигарки завжди вистачатиме)
Леся Українка• 09 июля 2025
Так, дуже дорого, але памʼятаю, що влітку воно так завжди, типу діти канікулах, жарко, вам ще норм через день в магаз. В мене так не виходить… скільки б фруктів і морозива з запасом і смаколиків не купила, завтра знов треба… тому зрозуміла, купляю потроху щодня, без безглуздих запасів, реально так дешевше
дамаАмстердама• 10 июля 2025
Ответ дляКредитная
Ви хочете сказати,що на ’ринку’-дешево?
Я висловила своє особисте спостереження. І так, я вважаю що на ринку багато позицій товару дешевші ніж у маркеті і більший вибір. А ще розрахунок готівкою допомагає контролювати витрати .
Снежнакомка• 10 июля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Этот падло бегает курить в своем дворе 😄
Психологічка• 10 июля 2025
так одні циграки це близько 400 грн. чого плачетесь? значить можете собі дозволити