Анонимба• 09 июля 2025

В каком саду дети меньше болеют?

Гос или частный?
Результат:
вже голосів: 10
6 (60%) Частный
4 (40%) Гос
Несу пургу• 09 июля 2025
Ответ дляХолодная каша
Він у них очищений від важких металів? Якщо ні - давати не варто.
Можна Teva ще, там точно все ок
Холодная каша• 09 июля 2025
Ответ дляСтефанія
Це діти з активним вірусом, кашлем, насморком, сльозоточивістю температурою. Це діти з проносом. З висипом, типу алергія, а потім весь садік пів року качає вітрянка....
Це діти, які заражають інших
Моя дитина кашляла після кашлюка більше півроку. Всі, хто щось там триндів - були послані. Медсестра попросила довідку, педіатр виписала. Все.
Холодная каша• 09 июля 2025
Ответ дляНесу пургу
Вопрос к санитарии на кухне
Ротавірус до кухні не має стосунку
Холодная каша• 09 июля 2025
Ответ дляЩепотка_совести
намірено для чого? для зараження інших?
Підступні батьки, хочуть перезаражати всіх дітей у садку
Стефанія• 09 июля 2025
Ответ дляЩепотка_совести
намірено для чого? для зараження інших?
Щоб віддати дитину і йти на роботу, бо сидіти нема з ким, бо за садок заплачено...
Капитошечка• 10 июля 2025
В том, в котором все ходят с соплями. Походит месяца 3 сопливый и забудет, как болеть.
А когда при малейших признаках больничный, то так и будет - неделю ходить, 2 дома.