Слобожаночка• 10 июля 2025
Як ви думаєте, глобально, чому всім по, що нас гатять ракетами і дронами?
Ми країна з крутою кухнею, банківськими послугами, доставками тощо, ми в багатьох сферах перегнали багато країн, але щоночі нас знищують ракетами і дронами? Невже всім реально по…? Зараз закрила всюди вікна у спеку, бо пишуть чорний дим шкідливий
frumoasa17• 10 июля 2025
Тому що у України є певне місце в світі. Нема ніякого геополітичного впливу, не союзники сильних країн, з Україною ніхто не рахується, нема нафти, щоб як за Кувейт впряглися. Кожна країна піклується і думає про себе. Світ вже звик до війни в Україні.
Те що перерахували це не досягнення такі, щоб ухх...💪 Краще чекати картку певний час, але при тому мати стабільну банківську та фінансову систему. Доставка та кухня це таке. В інших країнах теж є свої кухні, які відомі в світі навіть побільше.
А пересічні люди в країнах живуть своїми проблемами, як жили і в Україні, коли лупили Молдову, Грузію, Сирію та інші країни.
Наталка -русалка• 10 июля 2025
Ви перебільшуєте,не тільки в нас війна
Наприклад в Ізраїлі теж відкриті кафе,банки тощо і там теж гатять
Це сучасність просто,не може через війну все різко закритися
Наталка -русалка• 10 июля 2025
Ответ дляСлобожаночка
В Киеве и Львове шикарные кафешки и рестораны, вареники всегда воспринимаю как фаст фуд холостяков
Так Київ і Львів це не прифронтова зона
Nikol-9a2f• 10 июля 2025
Ну от дивіться, українцям, які вже три роки живуть інше життя закордоном- немає діла. Працюють, навчаються, планують…одним словом живуть. Багато знаю тих, хто повідписувались від всього і всіх , не читають, не дивляться новин, кажуть, якщо трапиться лихо з родичами, які лишилися, то вони дізнаються і так про це , погані новини приходять швидко. Вплинути на це вони всеодно не можуть. Коли після масованих обстрілів, на роботі місцеві питали чи бачили? Наші «ні, а що там?» Знову ж згадайте 2014, сильно вона вам було треба? А тепер уявіть європейця, чи десь за океаном американця, який до 2022 не знав, де на мапі та Україна.
Наталка -русалка• 10 июля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Мы страна .с прекрасным черноземом,а под землёй залежи добра,вся таблица Менделеева,все продали,народ уничтожают ,много народа,страна застряла в долгах ,отдавать нечем,хозяина в стране нет, то так бегает клоун путешественник,никому ничего не должен,
Чому мандрівник?
Потому что для Европа и США Украина - страна третьего мира, такой себе сырьевой придаток. Максимум для чего она может пригодиться ЕС и США - это служить буфером между рф и этими странами. Ну можно ещё использовать наши земли и другие ресурсы для получения прибыли. Это всё.
Ответ дляМовчу, але хочу
А що особисто ви б зробили коли почули про війну в Ізраїлі, наприклад?
Поспівчували максимум я певна. От і весь світ так. Про досягнення улибнуло😁
Та ладно, було раз що США підняли свої найкращі літаки, щоб відбити атаку на Ізраіль..
А ми чим гірші? Ізраїль не є членом НАТО
vasilisa-l• 10 июля 2025
Ответ дляТепличная
Який контингент?Військовий?
Ви щось маєте проти?
Так, військовий контингент,щоб не помирали наші трактористи, продавці, актори які ніколи в руках зброї не тримали.
Nikol-9a2f• 10 июля 2025
Ответ дляmabelleamie
да, мой предыдущий профиль навеки забанен теми, кто писал про так Донбассу и надо, и таких была здесь хуева туча
А як житло не здавали, першим ділом питали, а потім прямим текстом в обʼяві писали, з Донецькою та Луганською пропискою не турбувати
Наталка -русалка• 10 июля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Тому що ні один адекватний лідер країни не хоче війни у своїй країні. Краще поганий мир ніж гарна війна. Ніхто не хоче провокувати ядерну росію. Тільки неадекватні могли могли вступити у війну з ядерною країною , набагато більшою сильнішою у воєнному плані. І вступити без своєї зброї та грошей, надіючись на «дядю».
А хто вступав?
Її самі почали сторона агресора
Наталка -русалка• 10 июля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Можливо, він все ж таки дипломат за освітою, та має досвід. Але він та його команда у президентстві також багато наробили фігні та зганьбили собі репутацію корупцією.
Корупція у нас при будь-якій владі
Порошенко продавал оружие и бронетехнику ополченцам Горловки и остался должен 450 000 грн а в 2014-2016 годах тайно продавал противникам президента Сирии Башара Асада запрещенные боеприпасы.Порошенко ворует больше Януковича – Ярош’Правый сектор’Война и барыги: в 2014 году Украина продала 23 танка, 6 гаубиц, 6 боевых самолетов и 8 вертолетов28 лютого 2016Вот вам официальный документ от службы экспортного контроля Украины. За 2014 год продано - Т72 - 23 штуки, Д-30 - 6 штук, МиГ 21 - 5 штук, Миг29 -1 штука, МИ8 - 6 штук, Ми24В -2 штуки, ракеты и пусковые установки (тип не указан) — 18 штук, винтовки и карабины общим числом в — 28 667 штук. Ну и посмеяться 584 пистолета. Всего за период с 2014 по 2015 год было продано оружия на $980 миллионов выраженных в фиксированной стоимости доллара 1990 года. по данным SIPRI, (Stockholm International Peace Research Institute - независимый международный институт исследования проблем мира и конфликтов, прежде всего, вопросов контроля над вооружениями и разоружения.)
Ответ дляContento
россия-сырьевой придаток китая.это все
Coffee is Love• 10 июля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
як наче нас хтось питав, хочемо ми вступати чи ні
Nikol-9a2f• 10 июля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Основная масса людей не имеют критического мышления и верят телемарафону. В начале войны , помню, в телеграмканалах было много фото и видео о бедных росийских солдатах в лаптях и о слабости их армии. Вы же понимаете для чего, что бы украинцы не боялись воевать с такими «слабаками». Так же помню про 2-3 недели от Арестовича и что у них осталось ракет всего 8-10 штук. Все технологии и маркетинг. У нашей власти пиар это сильная сторона. И тут на сайте армия их проплаченных ботов.
Яке критичне мислення? Скільки тут гарячим пісяли від Арестовича і воліли його бачити головнокомандувачем, а скільки молилися на боневтіка. Скільки придурків бігали за мітками, та викривали головних «фітолампових сепаратистів»
Та що там, зайдіть у ФБ там ж просто осередок, скільки дурних вітають пости створених ШІ, аля «в мене народилася п’ятірня, але мене ніхто не привітав» А скільки тут сміялися з виставлених фото беззубих рашистів, коли 8 з 10 своїх українців немає за що зробити зуби.
Ответ дляNikol-9a2f
Извиняюсь, пропустила.
Зачем бегали за метками? И что значит фитоламповый сепар?
MarinaMiropolskaya• 10 июля 2025
Ответ дляСлобожаночка
Почему вы думаете, что в Париже или Риме не крутые рестики?
Passiflora_• 10 июля 2025
Ответ дляСлобожаночка
Я ще мала була, але дивилась це по телевізору з жалем
Ну всі теж по телеку з жалем дивляться. Або дивились перші місяці. А потім це стало щоденними нецікавими новинами, і так, більшості людей у світі набрати де і кого вбивають ракети.
Ответ дляavenueL
А які варіанти були у України? От уявіть собі, ви президент України на сьогодні і зараз на місці Зелі, ваші дії? Які ваші пропозиції? І не забудьте вказати з якого ви міста. Це питання до всіх, хто тут обвиняє Україну, що це вона винна у війні.
Він сказав, що якщо він не зможе зупинити війну він піде, щоб спробував хтось інший її зупинити, то що не так?
Nikol-9a2f• 10 июля 2025
Ответ дляNYC
Извиняюсь, пропустила.
«Мітки, народ вираховував «наводчиків» що то цілі для ракет. А виявилося , що то просто елементи міського побуту, що існували і раніше, а «фіолетове світло» - фітолампами, які використовують любителі кімнатних рослин.
Ответ дляХочу наколоти губи
А ваш клоун не мой клоун? Вы не из Украины?
Читайте внимательнее вопрос автора не почему хуйово живем, а почему нам никто не помогает.
И не должны, с какой стати, вы много бездомным помогаете? Все от штанов, до мебели с посудой им отдаете? Так почему кто-то должен рисковать собой и ’помогать’ Украине, которая просрала все свое оружие?
Впрочем, неудивительно, на форуме куриц-домохозяйных разумных мыслей не предвидится