Слобожаночка• 10 июля 2025

Як ви думаєте, глобально, чому всім по, що нас гатять ракетами і дронами?

Ми країна з крутою кухнею, банківськими послугами, доставками тощо, ми в багатьох сферах перегнали багато країн, але щоночі нас знищують ракетами і дронами? Невже всім реально по…? Зараз закрила всюди вікна у спеку, бо пишуть чорний дим шкідливий
Соседка Маши• 10 июля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Тому що ні один адекватний лідер країни не хоче війни у своїй країні. Краще поганий мир ніж гарна війна. Ніхто не хоче провокувати ядерну росію. Тільки неадекватні могли могли вступити у війну з ядерною країною , набагато більшою сильнішою у воєнному плані. І вступити без своєї зброї та грошей, надіючись на «дядю».
Да вы что ура! наконец то ...а в 2022 за такие речи банили...

Даксо• 10 июля 2025
Ответ дляAnnalise
Украина перегнала во многом другие страны, ахахахахахаа
Ага, по тупости так точно, впереди планеты
Украина ничто, вот потому всем и по. Что Украина, что Сомали
Це ви по собі судите?
НадпотужнаПотужність• 10 июля 2025
Ответ дляcoch100
Судя по всему никто по зубам ему не собирается давать, поэтому есть только один вариант.
:-) и не собирались
Annalise• 10 июля 2025
Ответ дляДаксо
Це ви по собі судите?
Почему же по себе - по вам
НадпотужнаПотужність• 10 июля 2025
Ответ дляМиззери
Все кто не верит в победу засланные да ? Ну расскажите как Украина победит , я вся во внимании
та как скажут. Сейчас придумают. Коронабесие земенила бойня- дальльше очередной треш. Ибо выйти при мозгах и реалиях ну такое. Придумают че-то
НадпотужнаПотужність• 10 июля 2025
а зеблан напуркоу сказал Дуде что понятия не имеет о резне волынской? это тактика или стратегия?
НадпотужнаПотужність• 10 июля 2025
понятия не имеет о волынской резне? схера ли? он дегенерат? сказал, что в школе не учили? нам теперь всем так отвечать? даешь методичку подоляцкую- зеленомордую

ksenbaz• 10 июля 2025
боже опять русские боты троли под солями
ksenbaz• 10 июля 2025
в курске массовые похороны.врут что якобы наши дроны убили детей и взрослых на пляже.а не их криворукое пэвэо
ksenbaz• 10 июля 2025
Ответ дляСоседка Маши
методичка не поменялась у шоколадо мертветчуковской ботни как и речи
ksenbaz• 10 июля 2025
а кого там хоронят в курске?пишут ребенка и взрослых от дрона типа
Соседка Маши• 10 июля 2025
Ответ дляksenbaz
Не пойму вы сейчас жалуетесь или хвастаетесь ?
ksenbaz• 10 июля 2025
то бедгород детей хоронил то курск.все как всегда.ничего не меняется
ksenbaz• 10 июля 2025
Ответ дляСоседка Маши
Удалено администрацией...
ksenbaz• 10 июля 2025
что за похороны массовые в курске?русские троли а ну просветите а то мы не в курсах
ksenbaz• 10 июля 2025
опять русское дырявое пво детей убило в курске.не бедгородом единым как говорится
df364tye3• 10 июля 2025
,,,
ReintTycha• 10 июля 2025
Які ми бідосі...
Ніхто не любить слабих.
Я теж якось не дуже співчували іншим війнам.
Просралі ядерку- от і маємо.
ReintTycha• 10 июля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
А вы сильно переживали в 14 году за Донбасс и Луганск?
А чому не пишете, як рузькі з корінними донецькими виловлювали своїхь же хлопців для мобілізації проти України?

ReintTycha• 10 июля 2025
А рашка, в якій ракети мали закінчитися ще в 22.
А санкції знищити її в цілому.
І хто рже зараз?
ReintTycha• 10 июля 2025
НеІ гасять нас славно з 22.
Лише дивно, що істерика за Луцьк, львів, Києв.
Ніхто не пише за загиблих в Дніпрі, сумах, херсоні, харкові
Не викладає відео, фото
lekon-lekon• 11 июля 2025
Ответ дляМиззери
Вы просто накидуєте постійно, сієте зневіру, працюєте на кацапів, питання чому так близькі їх тези?
coch100• 11 июля 2025
Ответ дляlekon-lekon
Пора принять реальность, тогда и паники не будет никакой.
IrinnkA• 11 июля 2025
Ответ дляNatka A.
100%
Пороху перед виборами весь рейтинг збили Свинарчуками, які купляли в рашці запчастини до радянської зброї, бо більше тих запчастин ніде не роблять. І це був скандаліще!
Зе поназначав якихось КВНщиків головами СБУ, ключові посади позаймали усілякі продюсери. Це при тому, що треба було готуватися до війни.
Під час війни: яйця, барабани. Жах!

Є два варіанти: не готуєшся і здаєшся, або готуєшся і воюєш.

Але влада обрала третій: НЕ готуєшся і воюєш!!
Бінго!!
Так, і хто рейтинг збивав? Бігус, лещенко... лещенко примазавзя до зе, сидить тепло й сито, ’патріот’ всраний. Бугус тоже рота відкрити боїться, так на мілкоті працює...
IrinnkA• 11 июля 2025
Ответ дляiryna _b
Тому что це розгоняють по всім каналам, змі, телеграмами. Щодня пишуть про пороха та його сина про їх корупцію і це на слуху у людей.
Так а де критичне мислення? Влада людей вбиває тисячами, а їм Свинарчуки покою не дають? Ну це пісець
lekon-lekon• 11 июля 2025
Ответ дляcoch100
Та й вам також треба прийняти реальність, що кацапи не захоплять Україну, що тут ніхто їх не чекає і ненавидить, а тим, кому так це не подобається, хай їдуть на кацапію і не страждають. Тільки чомусь меншість їде в рабсію, чомусь ближче в Європу.
lekon-lekon• 11 июля 2025
Ответ дляReintTycha
НеІ гасять нас славно з 22.
Не викладає відео, фото
Постійно викладають фото, інфо про загиблих і поранених в Блискавка в вайбері, модна й просто новини дивитись, там теж все повідомляють
coch100• 11 июля 2025
Ответ дляlekon-lekon
А я и не говорю, что они захватят всю Украину, и не говорю что им тут рады, это ж ваши фантазии, не мои)
Но и границы 91 года, и кофе в Ялте тоже пора откинуть, что бы не жить в самообмане
OL@• 11 июля 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ну нихрена ж себе, «пофиг». А за чей счет мы три года отбиваемся? Сколько бы эта война продлилась, если бы нам не давали денег на нее и оружие, не обучали командиров, не давали разведку и космические снимки? Не больше тех самых трех дней. Разве вы не знали, что с 2014 шла подготовка наших военных и вооружение? Они хренилиард уже на нас потратили.
a вы не думали никогда, чтоб лучше война 3 дня длилась?? Война нужна только власть- или любым другим имущим. У кого есть что отобрать ..бизнес, землю, заводы. А большинство у нас за чертой бедности, сколько там 85 %? Бедные добровольно пошли воевать, там же такие деньжищи...Кто адекватный- те никогда не пойдут. Если силком, конечно, не заволокли. Патриотизм давно умер.
OL@• 12 июля 2025
Ответ дляТепличная
Мало омбудсменів з прав людини в Україні,то ще й міністерство треба? Міністерство з повернення українців вже є. І судячи з того,що людей виїжджає ще більше,то робота цього міністерства дає протилежні наслідки.
ну...Министерство ’Рога и Копыта’...ничего нового