Слобожаночка• 10 июля 2025

Як ви думаєте, глобально, чому всім по, що нас гатять ракетами і дронами?

Ми країна з крутою кухнею, банківськими послугами, доставками тощо, ми в багатьох сферах перегнали багато країн, але щоночі нас знищують ракетами і дронами? Невже всім реально по…? Зараз закрила всюди вікна у спеку, бо пишуть чорний дим шкідливий
Еленка14• 10 июля 2025
Ответ дляVesy
А вы тут даже спросите, многие не ответят. Общими фразами возможно, а как и почему - единицы
У кого питати тут? Тут багато ватноголових, з території інших країн і навіть з території ворога. Тут що завгодно понаписують.

coch100• 10 июля 2025
Ответ дляNatka A.
А що ми хочемо?
Спочатку ми, у воюючій країні, обираємо президента під гаслами «хуже не будет», стебемось з порошенківських плакатів, де зображений Порох і пуйло і сміємось «а то путін нападет».
Нова влада заглядає в очі путіну і бачить там мир (як і Трамп, ще до недавніх пір)))) , нова влада розводить війська, розміновує все, що можна, замість зброї робить дороги, демонстративно ігноруючи попередження розвідок.
Я вірю в те, що при таких обставинах пуйло розраховувало на «Київ за три дні» «маленькая победоносная война», тому і перлись колонами і кліпами очима їх військові «ми на ученія».
Можливо, як би ми показово готувалися до війни, пуйло сто разів подумало «а оно мне надо ? 10 лет войны! Или достаточно Крыма с Донбасом?»
Ми спровокували вбивцю своєю бездіяльністю і тепер платимо дорогу ціну, бо просто так це вже не зупинити. І ніяких переговорів пуйло вже не хоче! Пуйло тепер або має отримати по зубах, або забере все.
«Хуже не будет».
Судя по всему никто по зубам ему не собирается давать, поэтому есть только один вариант.
svitirok• 10 июля 2025
Ответ дляМаска-0b9f
В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ? Так я тут і залишилась
Зняли аноніми і окупація відмінилася?
Vesy• 10 июля 2025
Ответ дляЕленка14
Понятно все ))
Інно4каа• 10 июля 2025
Ответ дляPrervana
Сирия тоже ничо так была, и Ирак, и Югославия, и еще много каких стран. Сильно вы переживали?
зараз розмова про Україну!про Сирію і т. п. створіть іншу тему
Маска-0b9f• 10 июля 2025
Ответ дляsvitirok
Зняли аноніми і окупація відмінилася?
Ну чесне слово,майте совість.Ну не можна ж бути такому
ТайТаке• 10 июля 2025
Ответ дляPrervana
Ну вы серьезно сравниваете эти страны????

Маска-0b9f• 10 июля 2025
Ответ дляТайТаке
А смысле сравниваете?В мире есть страны,которых не жаль,а есть те,из за которых слезу пробивает?
ТайТаке• 10 июля 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Есть страны любители воевать.
Украина никогда ни на кого не нападала. Не ясно разве это?
Маска-0b9f• 10 июля 2025
Ответ дляТайТаке
Есть страны любители воевать.
А Сирия на кого напала?А Югославия?Ладно,Ирак,было дело
svitirok• 10 июля 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Пост 185 не ваш????
Маска-0b9f• 10 июля 2025
Ответ дляsvitirok
Пост 185 не ваш????
Мій і що?Там написано,що я БУЛА в окупації.До того,як звільнили.Ну не можна не розуміти прочитаний текст! Ні, так не буває
totana• 10 июля 2025
Ответ дляPrervana
Вам значит было все равно, раз вы так рассуждаете. А многим нет. Я плакала когда в Сирии.
totana• 10 июля 2025
Ответ дляГірчинка
Відверто кажучи нам теж пох на війни в інших країнах
Теперь да. Раньше нет.
totana• 10 июля 2025
Ответ дляVesy
Какая вся страна? Я еще не встретила ни одного человека, который бы знал, что там происходило. Некоторые вообще в ступор полнейший вгоняли.
Это вы такая, и ваши знакомые. Из какого вы города или села? Если в моем городе с 2014 года куча беженцев с Донбасса, которым помогали, размещали, детей в школы устраивали и т.д., то у вас никого?
Vikki• 10 июля 2025
Ответ дляТайТаке
Сейчас вас местные толерастички за такое порвут.Вангую
Те самые которым дикие арабы в,Европе это нормально.
Anjutka-Anjuta• 10 июля 2025
тому що це світ дорослих впливових дядьок - всім на всіх пофіг, рулять бабки та особсті інтереси. Та і по суті, в звичайному ’мурашиному’ світі все так само. Варто лише згадати теми тут про Ізраїль та Іран - всім або так само пофіг, або ’самі винні’, або розмусолюють про геополітику, пірнають в історію та аналітику, але реально співчуття було мізер, це при тому що ми як ніхто повинні розуміти що таке ракети з неба. Я не знаю хто нашим людям навіяв думку, що всі навколо нам щось винні і чимось зобов´язані. Але уявіть на хвилину що ця війна відбулася в умовній Німеччині, а до нас шаленим потоком потекли біженці, яких наша держава почала забезпечувати та всіляко опікуватися. Як думаєте - що писали б на цю тему більшість на цьому форумі?
svitirok• 10 июля 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Можна читати поза текстом )))) Тоді спитаю так-Були в окупацііі, подобалося, чого не виїхали за ’освободітєлямі’???? Вже б якийсь сертификатик випросили
ksenbaz• 10 июля 2025
ВОЙНА В ЕВРОПЕ НАЧИНАЕТСЯ.УЖЕ И РУССКИЕ ГЕНЕРАЛИ ЗАЯВИЛИ

Миззери• 10 июля 2025
Ответ длянеДодекаэдр
Ну вот честно, многие же вещи были понятны ещё в самом начале войны, просто из соотношения количества людей у них и у нас. Соответственно, и возможностей производить оружие. Для меня удивительно, почему у такого количества людей полное отсутствие критического мышления. В моем окружении это, наверное, 70-80%.
Верила что мир поможет , что сами россияне буду против войны , наивная была
Миззери• 10 июля 2025
Ответ дляНагайна
А ви теж стали заробляти гроші за кацапські вкиди, чому не спиться в Польщі в такий час, коли обстрілють українців? Як же задовбало відбілювання нападу, що українці винуваті, нам умови миру ніхто не пропонував, тільки капітуляцію, ваші ж рідні і майно не на окупованих. Така ж як беговелік, виїхала в іншу країну за рахунок нападу і обсирає українців, огидно
Все кто не верит в победу засланные да ? Ну расскажите как Украина победит , я вся во внимании
Маска-0b9f• 10 июля 2025
Ответ дляsvitirok
На дивні питання дивних людей,зазвичай,не відповідаю.Ви не будете винятком.
NYC• 10 июля 2025
Ответ дляtotana
Только когда в сирии?
Или вы всю жизнь плачете?
Vesy• 10 июля 2025
Ответ дляtotana
При чем тут беженцы? Что вы конкретно знаете о событиях в 2014-м году на Донбассе? Кроме кучи беженцев.
Vika26• 10 июля 2025
Звичайним людям в інших країнах не пофіг, вони співчувають і жахаються коли новини переглядають. Але у них своє життя, свої проблеми, що конкретно пересічний європеєць може зробити для нас?

А впливові керманичі при владі мають свій матеріальний інтерес. Для них люди як мурахи.
totana• 10 июля 2025
Ответ дляVesy
В смысле что? Да как бы все, как и все украинцы. Не очевидно?
Vesy• 10 июля 2025
Ответ дляtotana
Нет, не очевидно. Что это было?, ну да, многие знают. Хотя я знаю женщину из Херсона, которая была очень удивлена, что Донецк давно в оккупации. А вот что конкретно было, мало кого это интересовало. Потому что это было где-там, далеко….
totana• 10 июля 2025
Ответ дляVesy
Что за дичь? Не перекладывайте ваши личные представления об осведомленности украинцев об этих событиях на всех.Это только ваше представление об этом. И если какие-то отдельные личности ему соответствуют, что странно, то не значит что таковых много.
Vesy• 10 июля 2025
Ответ дляtotana
Как много текста и как мало смысла. Вы даже сами не можете ответить что происходило на Донбассе тогда, ну кроме общих фраз, Гугла и ИИ. Можете сколько угодно ставить мне пальцев, ваши познания от этого не расширятся
Э-велин@• 10 июля 2025
Ответ дляСлобожаночка
Я ще мала була, але дивилась це по телевізору з жалем
Ну и на нас смотрят так же, с сожалением.