Первоклашка Я• 10 июля 2025

НУБІП і фвлологія

Хочу, щоб донька вступила на філолога перекладача. Є різні варіанти, один з них НУБІП, у минулому аграрний. Знаходиться поруч.
Луковая• 10 июля 2025
Ответ дляНевісточка ж
Не радьте нікому той іняз, ви в моєму розумі??
Я нікому не раджу його прям лише туди, та ще за такі гроші. Колись обрали виключно на заочку 10 років, бо там було ок - ще з одною мовою проскочили + тоді одразу писали перекладач після бакалаврата. Зараз там немає, що робити.
це копіювала стару відповідь і криво вийшло(
автор, сорі - не треба в іняз на очне
Луковая• 10 июля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Дочка хочет итальянский. Я тоже ей советовала испанский, т.к говорит условно пол мира на нем.
так, це правда. Але на італ. якось менш нервово вчать, вчителі спокійніші, що дивно - відгук Шеви і іняза
Розвідка Маші• 10 июля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Блін, ну неможна ж так смішити людей пізно ввечері.
Нема в нубіп ані італійської, ані іспанської. Англ, нім, польська і французьська, все.
автор Первоклашка Я • 10 июля 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Та я вже зрозуміла, ви така зайнята, що витрачати час на освіту теж вважаєте безглуздим.
Мне это просто не нужно. У меня нет синдрома отличницы по жизни.
Я не в теме• 10 июля 2025
Ответ дляЛуковая
хто морди ліпить - оце дурне.
рівень англ - С2 з документами, але для викладання потрібна магістратура
C2 с какими, прости господи, документами? С подписью завкафедрой английского, который и сам на такой уровень не язык не знает?
Амелі на мілені• 10 июля 2025
Ответ дляЛуковая
Сильно не раджу, я в курсі всіх варіантів за ці 10 років, якщо і йти, то в іняз + брати іспанську другою.
Могилянка теж пусте стало, лише понти.
А в КПІ колись радили знайомі переклад на Поліграфії, але туди доїхати з Теремків - та ще тема, тоді ж і метро ще не було.
На поліграфії видавнича справа й редагування. Це редактори, а не перекладачі
Луковая• 10 июля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Я могу преподавать экономику с дипломом бакалавра
може, у вас було викладання економіки? бо у мене колега в 43 пішла в магістратуру через це
На циголках• 10 июля 2025
Ответ дляНевісточка ж
Кнлу це дно, а не університет
А чем он так плох? Сын его рассматривает...
Тоже филология.
автор Первоклашка Я • 10 июля 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Есть конечно. Мы были на дне открытых дверей. Я вижу вы заняты рассказами какие все дурные кроме вас.
Луковая• 10 июля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
чого це? там навіть психологи є:))
автор Первоклашка Я • 10 июля 2025
Ответ дляЛуковая
Да. Именно диплом бакалавра в КНЕУ все получали кроме бакалавра менеджмента, например. Викладач экономики. Методика преподавания была, и психологии много. И это в КНЕУ
автор Первоклашка Я • 10 июля 2025
А чего все молчат за Шевченко?
Луковая• 10 июля 2025
Ответ дляЯ не в теме
Cambridge English: C2 Proficiency (CРЕ) - звісно, а ті писюльки
Я не в теме• 10 июля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
А чего все молчат за Шевченко?
А что вы хотите узнать за Шевченко? Моя дочь в этом году закончила магистатуру. Филолог
Луковая• 10 июля 2025
Ответ дляРозвідка Маші
почитала - вже є італ, і іспанська
Амелі на мілені• 10 июля 2025
Ответ дляЛуковая
чого це? там навіть психологи є:))
Психологи окремо є. До ВПІ вони не мають відношення
Я не в теме• 10 июля 2025
Ответ дляЛуковая
Как это связано с университетом? Сертификат получают независимо от того, где учился, оценивают знания. Сертификат есть? Получен после универа или еще дополнительно после курсов?
Амелі на мілені• 10 июля 2025
Ответ дляЯ не в теме
Задоволена магістратурою? Моя бакалавра отримує завтра і далі інші спеціальності розглядає
Луковая• 10 июля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
може тому, що їхній профіль.
загально викладання - з магістратурою
Розвідка Маші• 10 июля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Не всі дурні, а лише ті, які не можуть подивитися єдебо і сайт зво, куди збираються
https://vstup.edbo.gov.ua/offers/?qualification=1&...
автор Первоклашка Я • 10 июля 2025
Ответ дляЯ не в теме
А какой был 2й язык?
Луковая• 10 июля 2025
Ответ дляЯ не в теме
у вас критичне мислення і вміння читати - щось не дуже розвинуті, перепрошую. гілки уважніше може переглядати
автор Первоклашка Я • 10 июля 2025
Ответ дляЛуковая
може тому, що їхній профіль.
загально викладання - з магістратурою
Магистры уже получали просто диплом менеджера, маркетолога и т.д.
Я не в теме• 10 июля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Не особо, но отправили по студенческой мобильности на семестр в Европу, это понравилось.
автор Первоклашка Я • 10 июля 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Вы из тех кто не смотрит шире, как раз вы это и есть У них носитель языка итальянского - сицилиец. Меня это удивило ибо итальянский сицилийский и итальянский даже в Милане очень разные
Луковая• 10 июля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
там на фото перекдачі - але зручно це не побачити...
Амелі на мілені• 10 июля 2025
Ответ дляЯ не в теме
Так, з академ.мобільністю в нас все добре налагоджено. Моя теж семестр була
автор Первоклашка Я • 10 июля 2025
Ответ дляЯ не в теме
Куда?
Я не в теме• 10 июля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
А какой был 2й язык?
Второй немецкий, третий испанский.
автор Первоклашка Я • 10 июля 2025
Ответ дляЯ не в теме
Второй немецкий, третий испанский.
Даже 3 языка. Ого. А все таки в каком самый сильный уровень?