Маю сечі• 10 июля 2025

Як ставитеся до консервованої кукурудзи?

ок чи ні? чи морожена краще?
Love_Love_Love_• 10 июля 2025
Мені не ок, взагалі, не розумію для чого вона.
Инфотуфелька• 10 июля 2025
люблю
Рожева юбка• 10 июля 2025
Любят в семье все. И в салаты добавлять и с Филадельфией готовить, и с рисом.
Рассказница• 10 июля 2025
Мне нравится
Галя із Дарниці• 10 июля 2025
Ням
Мамина квіточка• 10 июля 2025
Ненавиджу. Не буду їсти салат чи рис, якщо там буде кукурудза, взагалі будь яку страву.
Светка-пипетка• 10 июля 2025
Купую, ми любимо консервовану. Із замороженою лінь возитися
ТайТаке• 10 июля 2025
Прекрасно отношусь и спокойно. Например в мексиканский салат . То что остается могу в морозилку и потом на пицу бросить .
Чесно брешу• 10 июля 2025
Ответ дляСветка-пипетка
Залити гарячою водою з крану на пів хвилини?
Светка-пипетка• 10 июля 2025
Ответ дляЧесно брешу
Варити не треба? Я якось не вникала, думала що треба варити або в пароварку
Чесно брешу• 10 июля 2025
Ответ дляСветка-пипетка
Вона ж готова
Чудо в декрете• 11 июля 2025
Раньше покупали, пока замороженую не попробовали. Теперь консервированная не нужна. Дома замораживала по 3 мешка), на выходе не так много, как кажется, но хватало надолго.
Яичница с беконом• 11 июля 2025
Я напевно мільйон банок з’їла це любов Для любителів Щедра Нива це най-най краща кукурудза яка є, а я повірте перепробувала дуже багато різних)))
Фуліганка• 11 июля 2025
Ок. Нравится больше, чем замороженная.
ЖенаАйтишнеГа• 11 июля 2025
Не фанатію, але й не уникаю. Спеціально салати з нею роблю рідко, а так, коли хочеться, можу додати до яєчні з вівсянкою, якщо це не сніданок.
Мастер Класс• 11 июля 2025
Норм, іноді беру для салату з молодої капусти. В інших стравах не використовую.
Мастер Класс• 11 июля 2025
Морожену беру цукрову качанчики для грилю.
одиночка• 11 июля 2025
Очень люблю
Пьяная вишня• 11 июля 2025
Дитина дуже любить, може пів банки за раз з´їсти. Я теж кукурудзу люблю.
пицунда• 11 июля 2025
не люблю консервированную а свежую с удовольствием...вчера в магазине кочан стоит 45гр. две кукурузки стольник куда мы катимся