Из Кукуева я• 11 июля в 08:33
Жінки з сімейним досвідом, порадьте....
Я не знаю, що я роблю не так...чесно, ніби дрібні побутові сварки (що на вечерю, куди йти на вихідні або на що витрачати гроші чи хто залишив бардак на кухні) ніби і нічого серйозного, але чоловік уже практично на постійній основі спить окремо на кухні, сам усувається, ненавидить вихідні, бо треба вдома щось робити і т.д., я не знаю ми тільки 2 роки в шлюбі, а вже як кіт із собакою, хоч здається що і спокійна і не конфліктна, я не знаю що роблю не так....я не хочу навіть думати про розлучення через різну дурницю, але вже просто опускаються руки
Замурмишка• 11 июля в 10:20
Ответ дляИз Кукуева я
та бачу вже
Ну конечно! Вы как самка богомола, уже откусываете голову, от вас живым не уйдет
Какое там развестись
Замурмишка• 11 июля в 10:21
Ответ дляБубль Гум)
Це все правильно. Але мене одну бісить, що тільки жінка має підстроюватися, а чоловіку того не треба?
Муж живет так, как ему комфортно
Если женщине не комфортно с ним, но она вцепилась в него, то да, она подстраивается
А какой вариант?
Надо ей эти отношения
А какой вариант?
Надо ей эти отношения
Замурмишка• 11 июля в 10:22
Ответ дляИз Кукуева я
нема
Так вы же зрелая?
И вам даже некуда сходить без мужа?
Из Кукуева я
• 11 июля в 10:22
Ответ дляХвігура мічти
Який він батько буде ще взагалі невідомо. Можливо найкращий у світі.
Головне для автора усвідомити і дати відповідь на запитання - їй ця людина потрібна? Якщо так, то треба працювати над собою, щоб змінився він
З нього буде хороший батько і я це бачу. А як мені працювати над собою, але щоб змінивмя він я не знаю
Вельми шановна• 11 июля в 10:22
Ответ дляЗамурмишка
Какое там развестись
да прям
накинулись уже на автора
можно подумать у всех мужья идеальные
накинулись уже на автора
можно подумать у всех мужья идеальные
побольшомусекретику• 11 июля в 10:22
Автор, якщо ви зараз не зупините цей локомотив ’Щаслива дружина і мама ангелочка’, вас висадять через 15 років в єбенях з підірваним здоров´ям.
Цей кінь не просто здох. Він був дохлим, коли ви на нього залазили.
Нічна ненажера• 11 июля в 10:22
Ответ дляБубль Гум)
Я з вами. Теж субота прибиральний день. Коли в будні прибирати, я хз. Після роботи поїв і впав, а ще діти, яким треба увага і контроль дз
Мені здається такі погляди на святу відпочивальну суботу-неділю тільки у жінок які або не працюють, або працюють пів-дня і мають час на прибирання у будні.
Звісно, у нас теж буває що запланована поїздка на вихідні і тоді терба кров з носа поприбирати посеред тижня, то це до ночі після роботи затягується. Ще й тихо надо, бо діти вже сплять після 21:00
З бісиками• 11 июля в 10:24
Ответ дляИз Кукуева я
дякую, бо враження, що всі такі ідеальні, одна я дурна, і якогось безтолкового знайшла
Не переживайте, таких бестолковых много. Только зачем вы в него вцепились, непонятно. Переделывать себя уже собрались.
Замурмишка• 11 июля в 10:25
Ответ дляИз Кукуева я
***працювати над собою, але щоб змінивмя він ***
автор, вы безнадежны
вы хотите менять другого человека, вы все за него решили
вы не видите чужих границ, вообще не понимаете что это
у вас отец наверное был таким придатком к властной матери? если был
вы властная, вы семейный тиран
не надо такой матери ребенка
вы властная, вы семейный тиран
не надо такой матери ребенка
З бісиками• 11 июля в 10:25
Ответ дляПрилипало
Автор, готуйтеся до того, що як народиться дитина у вас часу взагалі ні на що не буде. А ще, такої тиші по вихідним як він хоче більше ніколи не буде. Цікаво, куди він від кухні переїде😄
К маме или другой женщине. Может и раньше свалит.
Замурмишка• 11 июля в 10:26
Ответ дляВельми шановна
да прям
накинулись уже на автора
можно подумать у всех мужья идеальные
накинулись уже на автора
можно подумать у всех мужья идеальные
У всех разные
Но автор ни за что не отцепится от мужа
Он не спит с ней, не общается, а она считает что они оба хотят ребенка
Автор настолько упоротая выявилась, что даже страшно
Но автор ни за что не отцепится от мужа
Нічна ненажера• 11 июля в 10:26
Ответ дляИз Кукуева я
не буде, пригадаєте наші слова, коли народите а він так і буде лежати на дивані, бо памперси з гімном міняти - не чоловіча справа. Буде пару хвилин на день мило агукати з дитиною, потім вручати вам і втикати в телефон/комп/телевізор. І прибирання з приготуванням їжі з вас поява дитини не зніме ніяк. Ще й на вас наїзжати буде згодом що ви погана мати, дитину сварите (а таке буде, якщо мама все на собі везе, вона завжди роздратована і дитячі пустощі викликають не посмішку, а роздратування)
побольшомусекретику• 11 июля в 10:26
Ответ дляИз Кукуева я
Ви так до весілля думали, що у вас гарна родина вийде. Поганенька з вас Ванга. Прогнози - то не ваше.
Вельми шановна• 11 июля в 10:26
Ответ дляЗамурмишка
У всех разные
Но автор ни за что не отцепится от мужа
проблем с его стороны вы вообще не видите?
Замурмишка• 11 июля в 10:27
Ответ дляЗ бісиками
Автор не собралась переделывать себя, не дождетесь, она зрелая личность)
Прочитайте внимательно
Ждушечка• 11 июля в 10:28
Ответ дляНічна ненажера
цікаво, а коли Ви прибираєте? Ми з чоловіком теж прибираємо в суботу, разом правда. Справді не уявляю коли ще прибирати, ми обидва багато працюємо. Вночі в будні чи що? Щоб звільнити ту суботу грьобану, бо потрібно у вихідні відпочивати? Чи тупо не прибирати взагалі? І так раз на тиждень прибираємо, тут читаю дівчата прибирають часто, але мабуть вони не працюють, не розумію я
Каждый день минут 20, и при отсутствии детей, всегда порядок и чисто. Робот-пылесос ездит каждый день. Грязная посуда моется в пмм. Дома только завтрак и ужин, поели, протерли, откуда много уборки?))
Замурмишка• 11 июля в 10:28
Ответ дляВельми шановна
Вижу, но он изначально таким никчемным был
Он не изменился
Автор же вцепилась в него мертвой хваткой и давай ’переделывать’
Он не изменился
З бісиками• 11 июля в 10:29
Ответ дляИз Кукуева я
На кухне в сраче прятаться от вас двоих будет.
Вельми шановна• 11 июля в 10:29
Ответ дляЗамурмишка
Он не изменился
что именно переделывать?
Пургену мне• 11 июля в 10:29
Ответ дляИз Кукуева я
Кота немає))
Вот читаю и думаю, как наши женщины любят усложнять себе жизнь
Ни детей, ни кота, а читаешь, как-будто жизнь пенсионеров
А радости какие-то есть?Пиво с мужем сейчас в жару после работы хоть пьете?
Замурмишка• 11 июля в 10:30
Ответ дляВельми шановна
что именно переделывать?
Что угодно, почитайте
Она знает, что именно и в какое время муж должен делать
Когда, с кем и как отдыхать, когда и что делать по дому
Автор себя позиционирует как ’спокойную и неконфликтную’ но все должно быть по ее
Пургену мне• 11 июля в 10:31
Ответ дляИз Кукуева я
мене дратує, коли він нічого не робить і я роздратована і сердита - а не легкая и привлекательная)
Почему вас это выбешивает?
Может в детстве вас дрючили этим, и вы это в свою семью перетащили, опыта другого нет же
Прилипало• 11 июля в 10:32
Ответ дляИз Кукуева я
Ви просто Багіня👍 як впоралися з чоловіком і не нили, що він не такий як батько. Респект Вам, бо я вже подумки розлучилась🤦♀️🤭
То ви ще не знаєте скільки і нас було скандалів. Поки мені не дійшло, що треба хитрістю брати і не давати сідати собі на голову
Замурмишка• 11 июля в 10:32
Ответ дляПургену мне
Почему вас это выбешивает?
Мать у нее властная была. Пинала отца и ее.
И автор переняла эту модель, ей так норм.
Пургену мне• 11 июля в 10:34
Ответ дляПрилипало
Та куда там детей, они без них жить не могут, это золотое время для двоих, а они уже имеют мозг друг друга
Глас_Народа• 11 июля в 10:34
Ответ дляМУСЯкомарова
Ну,так, сколько лет той советчице? Вы знаете возраст, когда она вышла замуж первый раз?
Эйджизм как он есть.
Та даже если ей 100 лет, вход на форум и комментарии не запрещены в зависимости от возраста
Прилипало• 11 июля в 10:34
Ответ дляпобольшомусекретику
Автор, якщо ви думаєте, що дитина врятує ваш шлюб, то у вас вже є одна ’дитина 25 рочків’ з якою ви не справляєтесь
Из Кукуева я
• 11 июля в 10:35
Ответ дляМіняйловна
Вы это не знали 2 года назад? Замуж побежали за первого позвавшего?
заміж я вийшла дуже усвідомлено в 27, кожному б так, і не за першого ліпшого, до нього також заміж звали, але я виходила по любові і без попереднього досвіду спільного проживання з чоловіком
Замурмишка• 11 июля в 10:36
Ответ дляИз Кукуева я
Удалено администрацией...