Бабайко• 12 июля 2025

Чернівці як ви?

Страх страшенний . Вікон нема , машина побита .
Дякувати , що живі .
Але це вперше чую звук шахедів і звук ракет …
Дуже співчуваю всім українцям , це не зрозумієш , поки не відчуєш .
барабанщица• 12 июля 2025
Ответ дляlilul990
А можна українською мовою і не під анонімом щоб було зрозуміло, що ви не проплачений бот?
на тебя
lilul990• 12 июля 2025
Ответ длябарабанщица
Удалено администрацией...
Я ні одну з думок поки не поміняла. І про страшну демографічну яму в Україні, і про кончених командирів подекуди в зсу, і про невиправдані жертви, і про невиправдані наступи, невиправдане використання зброї ради політичних гучних заголовків а не справи, і про савєтчину в зсу, і про те що корупція в Україні страшніша за російську навалу

Про які саме зміни у моїх думках йдеться? Але це не значить що я бажаю лобизатись з кацапами, цілуватися з ними в дьосна і капітулювати як ви
lilul990• 12 июля 2025
Ответ длябарабанщица
на тебя
Аргументована відповідь
ВсеПроВсехЗнаю• 12 июля 2025
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
Все она понимает, зеленая ботяра Лилу, потому я давно ее заблочила и не реагирую на ее методичку ЗЕрмачную, даже не вижу ее высеров Выехала в Польшу и каждый день нас учит как любить зелень под ракетами
Пиши-пропало• 12 июля 2025
Ответ для7_кг_рыбы
Мне вот интересно, нашим ’западным партнёрам’ обязательно анонсировать свои поставки оружия на весь мир ?
Ну казалось бы поставляешь и подставляй себе потихоньку. Нет , надо чтобы из каждого утюга рассказали о заходе новой партии
Ага, вся країна не знає, а русня вже знає і чомусь раптом летить все в Луцьк і Чернівці, ніяк не навчаться мовчки робити те що треба.
lilul990• 12 июля 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ви мене точно заблочили? Перевірте
ВсеПроВсехЗнаю• 12 июля 2025
Удалено администрацией...
lilul990• 12 июля 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Удалено администрацией...
Ви так переживаєте, так переживаєте судячи з усього, що з порадниці не вилазите сутками.

І хто ви? Кацапські ждуни і боти?

Які переживають що Україні ракеты для ППО передадуть?
Ноу коммент• 12 июля 2025
Ответ дляКотомафия
Это как смотреть на тигра по телевизору и быть с ним в одной клетке
Полная брехня. У меня шахеды летают за балконом. Потом выкладывают видосики.
Так вот в видосиках, звук ну , откровенно мягче чем в реале.
Не заливайте мне. 😄
Малявка ще та• 12 июля 2025
«Про уродов и людей»
Это полный капец
Планшетница• 12 июля 2025
Ответ для7_кг_рыбы
В соседней теме спрашивают советов как довести мужа до гроба. Тут поздравляют жителей Черновцов с прилётами ’так вам и надо’. Вы чё, совсем плохие стали?
вы что, мы же самая добрая нация в мире - тут хвалились, что в лицо искренне могут высказать все, что на душе, не то что европейцы - улыбаются не искренне
Котомафия• 12 июля 2025
Ответ дляНоу коммент
Не заливайте мне. 😄
Вас в шахедах напрягает только звук? Смешно.
Ноу коммент• 12 июля 2025
Ответ дляКотомафия
Меня напрягает брехня. Что она и видео не смотрела никогда.
Последний вагон• 12 июля 2025
Мы спали все
Последний вагон• 12 июля 2025
Ответ дляlilul990

І хто ви? Кацапські ждуни і боти?

Она солевой мертветчуковский бот
Последний вагон• 12 июля 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Удалено администрацией...
Вы почему в Курске не на похоронах?Детей пво убило
Доктор Варвар• 12 июля 2025
Ответ дляБабайко
Не передмістя . А в самий густонаселений панельними будинками район . Отакої .
Ви на бульварі?
По вектору мені здається що летіло на аеропорт, але схоже що чи збили чи підбили
Ми тоже в Чернівцях наразі, самі з Харькова
В мене сьогодні був такий тригер подій лютого-березня 2022, що я досі не можу в себе прийти
автор Бабайко • 12 июля 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Ви на бульварі?
Майже .
Є таке , схожі відчуття . Ви як ?
Клептоманка• 12 июля 2025
Ответ дляПоследний вагон
Мы спали все
Маня, вы ж дауны
Клептоманка• 12 июля 2025
Маня проснулась, скотину с утра покормила и в бой, так что тему можно закрывать
Доктор Варвар• 12 июля 2025
Ответ дляБабайко
Майже .
Є таке , схожі відчуття . Ви як ?
Чесно, погано, ми з Харькова поїхали в той день коли сиділи з малим 1.5 роки у підвалі, і над будинком пролетіли 3 винищувачі, сьогодні сиділи у ванній з малим, і над домом 3 ракети зі свистом, і мене тригернуло і знов паніка як тоді, не знаю як з цим впоратись, з цим звіриним страхом
автор Бабайко • 12 июля 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Є укриття поруч ?
НашлаПерепискуМужа• 12 июля 2025
Ответ дляКлептоманка
Ну зачем же так грубо про маниного мужа . Тем более что она всем свистит, что он в окопах, правда так и не ясно в чьих...
Доктор Варвар• 12 июля 2025
Ответ дляБабайко
Є укриття поруч ?
В принципі є, недалеко, але це по карті, чи працює не знаю, та чи реально встигнути добігти, бо з дитиною бігти по вулиці не знаю чи є сенс, чи краще вже сидіть в коридорі
Качка в тапцях• 12 июля 2025
Ответ дляlilul990
я з Кривого Рогу єслі шо. Живу там більше 30 років
Ви там не живете, а періодично приїжджаєте, ви самі про це писали колись і в іншому своєму аккаунті
lilul990• 12 июля 2025
Ответ дляКачка в тапцях
Я там саме живу.
Идууу--уууу блин• 12 июля 2025
Ответ дляОпля Картопля
Боже, Черновцы теперь будут бомбить как Киев!
Ахаха
Идууу--уууу блин• 12 июля 2025
Ответ дляПоследний вагон
Она солевой мертветчуковский бот
Сгинь
Кукусики• 12 июля 2025
Ответ длябарабанщица
Теперь больше людей будут хотеть окончания войны, увидев войну воочию.
А раньше были люди , которые не хотели ? Именно в Черновцах ?
барабанщица• 13 июля 2025
Ответ дляКукусики
Вы всех людей из Черновцов знаете? К чему этот вопрос?