Диверсификация• 13 июля 2025
Что за мода у парней?
Заметила какую-то странную моду.
Сейчас многие молодые парни носят бороду…и такую, знаете, как у чеченцев или дагестанцев…густую. Выглядит ужасно. Тем более на молодых парнях…откуда это?
Фото примера. ( и это славянская рожа, а борода как у дага)…
Тут надолго• 13 июля 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
мова про конкретний тип бороди: шкіперська, амішівська, мусульманська. Всі ніби з різних причин виникли, а виглядають схоже. Інших типів борід авторка так не бридиться ніби. (Я теж - хоча ні, козлячі бороди в проросійських попів теж гидотні)
Ник у вас то что надо
Свисток ля-минор• 13 июля 2025
Ответ дляПосле 18
’всі оті Ніфертіті були лисі і гладенькі як шовк’ - ок
Тоді і чоловіків рівняйте не з орками.
З мусульманами? Шкіперами? амішами? З ким саме?
Свисток ля-минор• 13 июля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Посмотрите фото, гуглить сейчас все умеют
Передивилася всі, які гугл знайшов. Всі з вусами. Єдиний без вус - ось на цьому скріншоті.
Треба підробіток• 13 июля 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Свисток ля-минор• 13 июля 2025
Ответ дляТреба підробіток
фото
так, на першому нема вусів. На другому ж вуса є, просто світліші за бороду. В будь-якому разі - мода прийшла до нас з Кавказу через парашу. На жаль.
Тра Ля Ля• 14 июля 2025
Мне тоже не нравится.
Но это не только дагестанцы, а вообще мусульмане считают, что нужно носить бороду. Может, этот парень мусульманин.
Но такой тип бороды не только у мусульман, это тип бороды ’Старый датчанин’ (The Old Dutch).