Царевна в уггах• 13 июля в 21:55
Кого вибрати
Маю двох кандидатів на шлюб.
1 - Має квартиру в новобудові з гарним ремонтом, має гарну автівку, але зараз заробляє 40-50000 грн ( у звʼязку з війною дохід значно впав, раніше мав більше).
Мене дуже любить, прям готовий на руках носити. Добрий, турботливий, не пʼє. Але пополамщик, в його понятті, всі мої гроші які я заробляю, я маю кидати в загальний котел. Хоча я заробляю більше нього і оплачувати його забаганки не хочу і не планую.
Має дитину від першого шлюбу,хлопчик- підліток, дуже проблемний і колишню дружину, яка час від часу йому телефонує і виносить мізки. Декілька разів мені писала повідомлення і один раз телефонувала з істерикою, вивалила купу гидоти, де заборонила взагалі спілкуватися з їх дитиною (хоча чесно скажу що я й не збиралася спілкуватись з тим хлопцем).
Я з цим чоловіком познайомилася, коли вони вже були рік розлучені.
2 - Це чоловік якого знаю багато років, жили в одному будинку. Стосунки то були, то ні, але мене також любить. Заробляє значно більше 100 тисяч. Квартиру знімає, авто нема, бо не хоче (хоча може собі дозволити). До мене ставиться з повагою, але як той перший на руках не носить. Має як для мене один великий мінус - це кожен день пиво! Колишніх немає, бо не був одружений. На гроші не скупий, мої заробітки його взагалі не цікавлять.
Зараз обидва запропонували одружитися.
Я не знаю кого вибрати, чесно, не кохаю жодного з них, але стосунки рівні з обома.
П.С. Квартиру маю, авто теж. Заробляю достатньо
Зараз обидва запропонували одружитися.
ДеньгиНеСдаю• 13 июля в 22:21
Ответ дляЦаревна в уггах
Не планую дітей
А чого хочете - труси і носки прати ?
Не псуйте собі біографію - заміж треба виходити маючи почуття і бажання спільних дітей, майбутнього, а не просто зі скуки …
Ответ дляЦаревна в уггах
Так не зустріла ще такого. Не факт що зустріну. Все життя самій бути тепер?
Детей не хотите , куда спешить ? Встречаетесь , ищите и правда третьего на сайте знакомств
Никто не идеален но если бы вам крышу вносило от мужика от влечения к нему то ок
А так смысл ? Наслаждайтесь личным пространством и свиданиями , нафига вам бытовуха с пивной отрыжкой по вечерам или пополамщик хитрожопый
ДеньгиНеСдаю• 13 июля в 22:23
Ответ дляЦаревна в уггах
У нього свій бізнес, тому з роботи не полетить. А от півасік щовечора, то він каже що так розслабляється після робочих днів і дууууже любить смак пива😃
Імпотенція і безпліддя йому гарантоване !
Дівчина Бобула• 13 июля в 22:34
Ответ дляЗначит надо
15% это по закону, а по черному может еще меньше
25% вообще то)
Потужна махіна• 13 июля в 22:34
Выбирать из алкаша и разведенного пополамщика-алиментщика, имея свою квартиру, машину и приличный заработок?
Дівчина Бобула• 13 июля в 22:35
Ответ дляЦаревна в уггах
Другого знаю дуже давно. З першим знайомі 1,5 роки, з них рік в стосунках
Какие отношения со ш—-ой😂
Позитивна• 13 июля в 22:38
Ответ дляДівчина Бобула
Удалено администрацией...
Там такие кавалеры, что как-то и не обидно за них) Второго может немного жаль, но не меркантильного первого, который на горбу автора в Рай уже попал в своих мечтах)
Дівчина Бобула• 13 июля в 22:42
Ответ дляПозитивна
Ну это так, только получает она что заслужила…
Вскроется, ух будет весело))) жду новую тему автора!
Ни с кем счастья не будет, согласна, мужчины точно не для счастья. Но второй же тоже такой , никакой… От него нечего ждать, он не хочет быть с ней, она вечерами с другим тусит, а он не замечает даже)))
Шальная коклетка• 13 июля в 22:45
Ответ дляЦаревна в уггах
Лучше уж ни с кем чем с кем попало. Вас не любит ни один, как и вы их. Оба проблемные
КаваЗМолоком• 13 июля в 22:55
Интересно то, что каждый раз, когда тут выдумывают истории про кавалеров, в них всегда точно указывают их зарплату. Вот, прям, еще в моменте, далеком от брака и совместного проживания, все сказочницы точно знают, какие цифры стоят в зарплатных ведомостях
При этом, эти рассказчицы всегда обладают даром и способностями, как у Джеймса Бонда, а именно - никогда не палятся. А еще, они настолько энергичны, страстны и активны, что кавалеры одновременно падают к их ногам с предложением немедленно брачеваться
Країна мрій• 13 июля в 22:56
Ответ дляЦаревна в уггах
З одним зустрічаюся, а іншому кажу що буду зайнята і тд.
Виставила рамки для кожного, не телефонувати ввечері, не приізжати без попередження, бо я люблю власний простір і не люблю коли мене турбують вечорами коли я вдома. Якось так.
Поки не палилася.
это ж надо.....как все равно, кому давать
никонда так не получалось🧐🧐🧐
Анютины ласки• 13 июля в 22:59
Ответ дляКаваЗМолоком
А я взагалі не вірила в такі історії, а потім..вона трапитися у мене.
Ну ось так вийшло, що на сз одразу попалися 2 +- нормальні після довгих років пошуку і болючого розлучення.
Я, як і автор : при зп,кар´єрі, квартирі, симпатична.
Один був схожий на першого у автора.
Дуже вродливий з двома новостроями, але з фінансовими проблемами і бажанням, щоб ми негайно об´єднали наші ресурси і народили дітей.
Одразу в ліс.
Другий інтелігентний, вихований, більш делікатний.
Заміж я вийшла за другого)
Полюбила свого другого чоловіка і дуже вдячна долі, що його зустріла
Один був схожий на першого у автора.
Одразу в ліс.
Заміж я вийшла за другого)
Ашолюдискажуть• 13 июля в 23:15
Куди ви поспішаєте? Можливо, вам потрібно розслабитися і відчути любов. До себе, до свого життя, своїх рідних, тваринок, людей. На таку енергію приходить кохання. Скільки Вам років?
Голена блондинка• 13 июля в 23:20
Ответ дляЦаревна в уггах
Мабуть так. Хочеться не вільних стосунків, а мати законного чоловіка
Так для этого надо сначала нормального мужчину найти. Первый у вас вообще трэш, второй я так понимаю особо не любит. Надо искать третьего.
Кумедний ґудзик• 13 июля в 23:31
Ответ дляПетриківна
Мабуть другого
Так тут же все орут в один голос, что от алкашей надо бежать?
Или за 100к можно потерпеть?)
Царевна в уггах
• 13 июля в 23:32
Ответ дляАшолюдискажуть
Кумедний ґудзик• 13 июля в 23:33
Ответ дляЦаревна в уггах
5 тисяч аліменти
Как, если они 25% от 40-50к?
Царевна в уггах
• 13 июля в 23:58
Ответ дляКумедний ґудзик
Как, если они 25% от 40-50к?
Ну значит у него официальная зарплата другая? Не думали?
Кумедний ґудзик• 14 июля в 00:04
Ответ дляЦаревна в уггах
А зачем вам человек, который крысит копейки от своего ребенка?
Свекруховна• 14 июля в 15:43
Ответ дляЦаревна в уггах
Бизнес тоже потерять можно.
Свекруховна• 14 июля в 15:47
Как уже писали ни один ни второй. Заботливый пополамщик это что-то новое) на руках носит это демо-версия) у второго большая перспектива спиться и потерять все свои заработки. Будете тянуть алкаша. И вы не любите ни первого ни второго.
Петриківна• 14 июля в 15:48
Ответ дляКумедний ґудзик
Или за 100к можно потерпеть?)
Ой надо искать золотую середину, первый по-вашему описанию абьюзер какой-то, а второй сильно слабохарактерный, короче из двух зол, то второй лучше как по мне, с абьюзером и дня бы не жила