В кого тако було• 13 июля в 22:59

Самогубство

Моя історія.
В 12 моїх років моя мати померла від онко. Батько женився , я і до цього батькам не була потрібною. Мачуха прийшла стало ще гірше. В 14 років хотіла викинутися в річку, прохожий зупинив. Поступила в університет в Києві, була закордоном на заробітках. Повернулася в Україну, вийшла заміж за нелюба. Бо завжди вважала себе нікому не потрібною. Хто позвав за того й вийшла. Народила дитину, почалися проблеми з чоловіком. Любить випить , агресивний. Заробляє мало. Абьюзер. В 2023 році виїхала з дитиною до Німеччини. Ходила на курси. Зараз треба щось вирішувати. Або вертатися до нього в війну ( тільки квартира мене в Україні тримає) або залишатися в Німеччині. В Німеччині теж не тягну, дитині правда 10, але дуже важко. Треба переїзжати, бо ми в селі. Треба щось вирішувати з роботою. А я не можу , депресія, опять вилізла ця моя непотрібність, кар´єру в Україні не зробила тут теж світить фізична праця. Мову не дуже знаю.
І я вже так щадовбалася від цього життя, від цієї непотрібності, завжди з опущеними руками, без підтримки і дитина на мені.
Хочеться відвезти дитину до батька в Україну. Поїхати типу у відпустку у якийсь готель і зробити собі кінець. Хочу щоб швидко і не мучитися
Всіх підсаджую• 13 июля в 23:54
Автор, ну бывает всякое, грустно иногда, но почему бы и не вернуться если хотите в Украину? Вернитесь, но перед тем на море где-то поедете. Отдохните. А то потом с это дурдома выехать будет тот ещё квест. Может в Украину, а потом на море. Что вы себя накручиваете.
ВыФсеВрете• 13 июля в 23:55
Ответ дляВ кого тако було
Ще немає. Але світить.
Я в 50 лет уборщицей пошла, и не поломалась.
А Вы еще ни дня не работали - и уже ноете, как же это тяжело
Добротная• 13 июля в 23:56
Ответ дляВ кого тако було
Прості роботи зовсім. То секретар, то менеджер по замовленнях. Всяка чехарда на мінімалках
Секретарь и менеджер это с очень хорошим знанием языка и обучением, ниче себе простая работа .
автор В кого тако було • 13 июля в 23:56
Ответ дляВыФсеВрете
Працювала на мініджоб. Прибирала
ВыФсеВрете• 13 июля в 23:56
Ответ дляВ кого тако було
Працювала на мініджоб. Прибирала
и что, укакались на мини-джобе?
Ответ дляДобротная
В Україні це було. Не тут. Ще до війни
#Пойду_кгадалке• 13 июля в 23:57
Ну скажу как я себя вытаскивала с похожего. Жизнь по графику . Просто брала и делала как робот то , что раньше не хотела . Вот просто надо , нет такого понятия « не хочу, не могу». Я загрузила свою жизнь так , что не было времени на жалость к себе и обдумывания прошлого . Постепенно начали появляться новые люди в жизни , другие эмоцыи , желания, заботы и дела. Многие проблемы перестали казаться такими уж трагическими и нерешенными, оказалось все решалось и не было уже таким важным и сложным
Добротная• 13 июля в 23:57
Ответ дляВ кого тако було
Звіробій Лайф 900 мені приписали. Не помагає
В Германии очень хорошо лечат депрессию, не выдумывайте
ВыФсеВрете• 13 июля в 23:58
Ответ дляМир Мир Мир!
Ну якщо настільки погано у фінансовому плані, то спробуйте в Німеччині веб-камеру сферу (з українками) або онліфанс. Задумайтесь, якщо це виберете то гарні заробітки там і час на себе є. І мужчини будуть вас там любити і піднімуть самооцінку. Я там була 3 роки, тому знаю про що кажу.
прости господи от такого!
Добротная• 13 июля в 23:58
Ответ дляВ кого тако було
Я просто вже не тягну це життя далі... Завжди одна , завжди сама, .... Я більше не можу
Вы не одна, есть ребёнок которому нужна мама
автор В кого тако було • 13 июля в 23:59
Ответ дляДобротная
ВыФсеВрете• 13 июля в 23:59
Ответ дляВ кого тако було
Чоловік не хотів ніколи допомагати з дитиною. А вимагав зі своїми батьками дитину. Ну от. Тепер дитина на мені постійно. А я не хочу займатися ним. Вигоріла. Набридло.
То Вы повторяете схему семьи родителей, в которой ребенок никому не нужен?
Мир Мир Мир!• 13 июля в 23:59
Ответ дляВыФсеВрете
прости господи от такого!
Ну это вам, если бы вы зарабатывали от 800$ за 2 недели и эта занятость была 4-5 дней в неделю по 6 часов, то норм) там очень хорошие условия) и никто вас не трогает
Добротная• 14 июля в 00:00
Ответ дляВ кого тако було
В Україні це було. Не тут. Ще до війни
В Германии вам и не светит такая работа
автор В кого тако було • 14 июля в 00:00
Ответ дляДобротная
В Германии вам и не светит такая работа
Я знаю. Світить фізична . Це ясно як день
Добротная• 14 июля в 00:00
Ответ дляВ кого тако було
фото
Семейный врач выписывает антидепрессанты
Несу пургу• 14 июля в 00:01
Ответ дляВ кого тако було
А я далі вже не можу жити! То що мені робити?
Вам к психиатру. Выпишет антидеприсанты и станет легче
Добротная• 14 июля в 00:01
Ответ дляВ кого тако було
И шо такого страшного , хорошо оплачивается
ВыФсеВрете• 14 июля в 00:01
Ответ дляМир Мир Мир!
Я мозгами больше зарабатываю на удаленке, и занятость пару часов в день.
Вам сочувствую, не дай бог такой неумной родиться.
Не пью, не курю• 14 июля в 00:02
Ответ дляВ кого тако було
Тут робити треба. В мене ні сил немає. Ні допомоги тут. Скільки раз хворіла. Лежиш в селі в квартирі без магазин і аптеки, без машини. Здихаєш і помогти нікому. Лікувалася тут від депресії не помагає. Тільки ці думки про той світ і все
Вы пили антидепрессанты и вам не помогло?
ГЛЮкоза• 14 июля в 00:03
Ответ дляКонфиденциальность
Проблема в тому,що лікування нормального там немає і автор його не отримає.
Випадок вже запущений. Треба стаціонар.

А вени порізати багато розуму не треба.
В неї немає мотивації.
От і все.
Ну можливо є онлайн консультації наші, лікарі проконсультують і випишуть рецепт або наші лікарі там є. В нашій країні мотивації більше не стане точно. І судячи з написаного автором вона не така вже й слабка. Бо навіть виїхати в іншу країну не всім вистачить сміливості. Да і дитині краще там, ніж тут буде. Бо жити з таким батьком це жах, а виповниться 18 і буде зачиненим в нашій країні, а потім на фронт( Та навіть, якщо дитина сиротою залишиться дійсно, то там краще про нього подбають ніж його батько або наша держава.
Мир Мир Мир!• 14 июля в 00:03
Ответ дляВыФсеВрете
А что плохого? И зачем унижаться других и себя возвышать над другими? Вот кто неумный из нас.
Кнопкотиць• 14 июля в 00:03
Ответ дляВ кого тако було
Можете! Досить себе жаліти, бебебе, мемеме, бідна-нещасна... Жаліти себе легше всього , потрібно піднімати дупу і діяти! У Вас э дитина , а хтось її вимолює і не має, або втратив під обстрілами, Ви у Німеччині, а хтось під кулями, або в окупації, Ви ще досить молода і сильна , щоб працювати , а хтось намає ніг чи рук. Потрібно дивитись на те що Ви можете змінити , а не на те що не можете... Ви сильна українка чи ви сцикля? Вирішувати Вам ! Змінить місце проживання, зачіску, розлучіться, ходіть на побачення , помандруйте хоча б по Німеччині , міняйте хоть щось у своєму житті !
Не пью, не курю• 14 июля в 00:03
Ответ дляВ кого тако було
Тут вы и спалились) Не уборки, не на кассе в пенне, и вас не устраивает? Серьезно?)))) Кем вы работали в Украине?
ТайТаке• 14 июля в 00:03
Ответ дляВ кого тако було
А зачем вы это здесь вываливаете?
автор В кого тако було • 14 июля в 00:03
Ответ дляДобротная
Він мені їх і виписав. Лайф900 це звіробій. Що сильніше виписати я повинна була відповісти на їхнє питання: чи я хочу суїцид? Це як своєрідний тест. Як я можу це їм сказат? Зразу службу по дітях підключать, бо я тут одна з дорослих. За безпеку дитини думають
автор В кого тако було • 14 июля в 00:04
Ответ дляНе пью, не курю
Так. Звіробій Лайф 900 назначили. Рослинна основа. Не допомагає
Не пью, не курю• 14 июля в 00:05
Ответ дляВ кого тако було
Так скажите как есть, пусть подключают службу. Вы же не хотите с ребенком время проводить.
ВыФсеВрете• 14 июля в 00:05
Ответ дляВ кого тако було
Сімейний. Вони мене спитали чи я хочу зробити суїцид. Я сказала ні, бо злякалася, що мене в психушку запруть а дитину відберуть. Тому виписали цей Лайф
Так Вам же надоел ребенок. Пусть забирают в приемную семью. Будете лежать и пердеть в матрас, работать не будут заставлять суицидницу.
А могут вообще в больничку на полный пансион отправить.
А ось і я• 14 июля в 00:06
Все у вас в жизни не слава Богу. Вы даже свой факап с выбором мужа и то спихнули на родителей, которым вы якобы не были нужны. А ваш ребенок вам сильно нужен?
Вам воообще кроме нытья по жизни что-то интересно еще?