В кого тако було• 13 июля в 22:59
Самогубство
Моя історія.
В 12 моїх років моя мати померла від онко. Батько женився , я і до цього батькам не була потрібною. Мачуха прийшла стало ще гірше. В 14 років хотіла викинутися в річку, прохожий зупинив. Поступила в університет в Києві, була закордоном на заробітках. Повернулася в Україну, вийшла заміж за нелюба. Бо завжди вважала себе нікому не потрібною. Хто позвав за того й вийшла. Народила дитину, почалися проблеми з чоловіком. Любить випить , агресивний. Заробляє мало. Абьюзер. В 2023 році виїхала з дитиною до Німеччини. Ходила на курси. Зараз треба щось вирішувати. Або вертатися до нього в війну ( тільки квартира мене в Україні тримає) або залишатися в Німеччині. В Німеччині теж не тягну, дитині правда 10, але дуже важко. Треба переїзжати, бо ми в селі. Треба щось вирішувати з роботою. А я не можу , депресія, опять вилізла ця моя непотрібність, кар´єру в Україні не зробила тут теж світить фізична праця. Мову не дуже знаю.
І я вже так щадовбалася від цього життя, від цієї непотрібності, завжди з опущеними руками, без підтримки і дитина на мені.
Хочеться відвезти дитину до батька в Україну. Поїхати типу у відпустку у якийсь готель і зробити собі кінець. Хочу щоб швидко і не мучитися
В кого тако було
• 13 июля в 23:09
Ответ дляДеметра-c3d4
Автор, припиніть думати щось подібне. Повірте, що все вирішиться. І прийде день коли ці труднощі будуть позаду. Все у ваших руках. У вас є дитина, яка нікому не потрібна крім вас. Все буде добре.
Я побула б ще в Німеччині. В Україну ще встигнете.
Чоловік требує щоб ми їхали. А в мене крім скандалів і постійного вияснення хто кому що коли сказав , нічого і не аж. Я його навіть не поважаю вже
Мир Мир Мир!• 13 июля в 23:10
Ответ дляВ кого тако було
Мало. Зовсім не хочу проводити. Він в телефоні сидить. Не хочу займатися ним. Я втомилася. Дитина з народження на мені
Ну якщо настільки погано у фінансовому плані, то спробуйте в Німеччині веб-камеру сферу (з українками) або онліфанс. Задумайтесь, якщо це виберете то гарні заробітки там і час на себе є. І мужчини будуть вас там любити і піднімуть самооцінку. Я там була 3 роки, тому знаю про що кажу.
АсобеннАя• 13 июля в 23:11
Ответ дляВ кого тако було
А я далі вже не можу жити! То що мені робити?
Обратится к психологу, заняться спортом. Подумайте о вашем ребенке. Каково ему будет без вас?
В кого тако було
• 13 июля в 23:11
Ответ дляСосиска_Втесте
А має на кому бути?
Чоловік не хотів ніколи допомагати з дитиною. А вимагав зі своїми батьками дитину. Ну от. Тепер дитина на мені постійно. А я не хочу займатися ним. Вигоріла. Набридло.
Сосиска_Втесте• 13 июля в 23:11
Ответ дляВ кого тако було
Ви троляка.
Зараз на дієті• 13 июля в 23:12
Ответ дляВ кого тако було
Ще немає. Але світить.
Перш за все потрібно до психотерапевта
Лікуватися, і все буде добре.
Є тільки ви,у вас дитина в почуйте мене ви повинні піти і лікуватися заради дитини.
Це мені сказала лікар і я собі повторювала ці слова 200 разів на день.
Коли не хотіла або не могла чогось зробити.
Лікуватися, і все буде добре.
Невгамовна сила• 13 июля в 23:12
Ответ дляВ кого тако було
Хорошо, вы не можете жить. Что делать вашему ребенку? Идти вслед за вами? Вы этого хотите? Или жить с отцом агрессивным-алкашом абьюзером? Или у вас есть родственники, кто готов принять ребенка и воспитывать его как родного, дать ему хорошее будущее?
Лучше к психиатру сходите, АД принимайте
Рассказница• 13 июля в 23:12
Ответ дляВ кого тако було
вам и в Украине и в Гкрмании свет физическая работа - в чем разница?
Лечите депрессию, обратитесь к психиатру и психологу.
В кого тако було
• 13 июля в 23:12
Ответ дляSo_so
Тю, я думала, что в итоге Вы решили выучить язык. Вам курсы не дают?
Пройшла курси А2 здала. Говорю погано. Не тупа я , але я постійно подавлена була.
Постійно мене з України доставав цим поверненням
Конфиденциальность• 13 июля в 23:13
Ответ дляГЛЮкоза
А ну тобто хай іншим шляхом дитину сиротою зробить?
Ви стверджуєте,що десятки тисяч жінок військової професії -це свідомі самогубці?
В вас все ок?
Мир Мир Мир!• 13 июля в 23:13
Ответ дляВ кого тако було
Ой, так йому потрібні ви як кров свіжа, щоб «їсти вас». А ви ще й дитину туди хочете йому впихути, батького ого бити буде, вас при ньому принижувати. Ви таке хочете? І син ваш зненавидить всіх вас.
Конфиденциальность• 13 июля в 23:13
Ответ дляГЛЮкоза
В вас все ок?
Невгамовна сила• 13 июля в 23:13
Ответ дляВ кого тако було
Тут робити треба. В мене ні сил немає. Ні допомоги тут. Скільки раз хворіла. Лежиш в селі в квартирі без магазин і аптеки, без машини. Здихаєш і помогти нікому. Лікувалася тут від депресії не помагає. Тільки ці думки про той світ і все
Езжайте в Украину, живите и работайте там
В кого тако було
• 13 июля в 23:13
Ответ дляМир Мир Мир!
Тут за це ще й посадять. Тут за все штрафи
В кого тако було
• 13 июля в 23:13
Ответ дляSo_so
Вы в Украине у него живёте?
Квартира куплена разом
Мир Мир Мир!• 13 июля в 23:14
Ответ дляВ кого тако було
Там це легально, у нас ні.
фрау Гітта• 13 июля в 23:14
Ответ дляВ кого тако було
А вас всегда будет всё не устраивать. У вас тип мышления такой. Вы выплаты получаете, жильё вам предоставили, ребёнок в школу ходит, шахеды по ночам не летают, муж абьюзер на мозги не капает. Вроде бы всё не так ужасно. Ну за исключением того что работать надо, вообще эти немцы обнаглели.
В кого тако було
• 13 июля в 23:14
Ответ дляЗараз на дієті
Перш за все потрібно до психотерапевта
Лікуватися, і все буде добре.
Звіробій Лайф 900 мені приписали. Не помагає
Конфиденциальность• 13 июля в 23:14
Ответ дляАсобеннАя
Психолог-витрачений час.
У автора клінічна депресія.їй лікуватись треба
фрау Гітта• 13 июля в 23:15
Ответ дляВ кого тако було
Ще немає. Але світить.
Ужас какой. Работа светит.
Зараз на дієті• 13 июля в 23:15
Ответ дляВ кого тако було
Вам потрібні антидепресанти та нейролептики
Це хто вам таку херню міг прописати у Німеччині ?
Там все розмивчато• 13 июля в 23:15
Честно говоря, неубедительно.
А ну, попробуйте еще чернухи накинуть какой-то.
АсобеннАя• 13 июля в 23:16
Ответ дляВ кого тако було
Какое у вас образование? Кем вы работали в Украине?
Сосиска_Втесте• 13 июля в 23:16
Ответ дляТам все розмивчато
Честно говоря, неубедительно.
Рабиня Ізаура на німецьких мінімалках
В кого тако було
• 13 июля в 23:17
Ответ дляЗараз на дієті
Сімейний. Вони мене спитали чи я хочу зробити суїцид. Я сказала ні, бо злякалася, що мене в психушку запруть а дитину відберуть. Тому виписали цей Лайф
ГЛЮкоза• 13 июля в 23:18
Ответ дляКонфиденциальность
В вас все ок?
У мене все ок. Ви пропонуєте свідомо ризикувати своїм життям і збільшити шанси залишити дитину сиротою. І не пишіть дурні, що військові, як в бога за пазухою. Навіть якщо буде папери перекладати в якомусь Тцк ніхто не дасть ніякої гарантії, що не прилетить по ним щось. Скільки вже загинуло, які військову підготовку проходили і скільки за останній час прилітало в Тцк?