В кого тако було• 13 июля в 22:59
Самогубство
Моя історія.
В 12 моїх років моя мати померла від онко. Батько женився , я і до цього батькам не була потрібною. Мачуха прийшла стало ще гірше. В 14 років хотіла викинутися в річку, прохожий зупинив. Поступила в університет в Києві, була закордоном на заробітках. Повернулася в Україну, вийшла заміж за нелюба. Бо завжди вважала себе нікому не потрібною. Хто позвав за того й вийшла. Народила дитину, почалися проблеми з чоловіком. Любить випить , агресивний. Заробляє мало. Абьюзер. В 2023 році виїхала з дитиною до Німеччини. Ходила на курси. Зараз треба щось вирішувати. Або вертатися до нього в війну ( тільки квартира мене в Україні тримає) або залишатися в Німеччині. В Німеччині теж не тягну, дитині правда 10, але дуже важко. Треба переїзжати, бо ми в селі. Треба щось вирішувати з роботою. А я не можу , депресія, опять вилізла ця моя непотрібність, кар´єру в Україні не зробила тут теж світить фізична праця. Мову не дуже знаю.
І я вже так щадовбалася від цього життя, від цієї непотрібності, завжди з опущеними руками, без підтримки і дитина на мені.
Хочеться відвезти дитину до батька в Україну. Поїхати типу у відпустку у якийсь готель і зробити собі кінець. Хочу щоб швидко і не мучитися
КучМала• 13 июля в 23:01
І як потім ваша дитина себе буде почувати, якщо вас не стане? Ви хочете для неї теж таку долю як і у вас?
От я тобі напишу як думаю... коли почалася війна і хто схопив дітей побіг рятувати, врятуватися змогли не всі.
Кого зараз в Україні під час обстрілів вбивають, ми як перед розстрілом, хух цього разу принесло.
Жити в країні яка дала прихисток, треба тільки підняти сраку і голову, подякувати Богу, що все зараз так як є, а не гірше.
Тобі життя дає стільки шансів! В тебе дитина! Кому вона буде потрібна без тебе?!
Алина-1240• 13 июля в 23:02
Не несите чехарды.все никому абсолютно не нужны.возьмите ребенка и сходите куда то лучше
Ищу Аленя• 13 июля в 23:02
и...ладно б сама была - а так ребенок 10 лет! кому он будет нужен???
В кого тако було
• 13 июля в 23:02
Ответ дляКучМала
А я далі вже не можу жити! То що мені робити?
Хвець-тець• 13 июля в 23:03
Ви самі на собі відчули, як це жити без матері і тепер хочете такої долі своїй дитині? Серьозно?
Ищу Аленя• 13 июля в 23:03
Ответ дляВ кого тако було
ребенку тоже? многие он живут в Германии и радуются
В кого тако було
• 13 июля в 23:03
Ответ дляЯ на хвилинку
Сделайте себе ’начало’
Заново жизнь, так как хотелось бы
Як я тут можу собі начало зробити. Мені вже тут 10/ раз говорили. Знайомся з кимось. А я не хочу!
Перемелица• 13 июля в 23:04
Все будет хорошо. Я понимаю, что сейчас вам кажется, что нет выхода, но это не так. В конце концов, в Украине у вас есть жилье, кое как справитесь, если решите вернуться, аренда бы вообще выбила все. Вы же язык учите? Выплаты там какие-то же есть. Все потихоньку. Вы уже добились многого, прошли такой тяжёлый путь и справились. Пожалуйста, не возвращайтесь к мужу. Добьет вас морально.
Ищу Аленя• 13 июля в 23:04
Ответ дляВ кого тако було
а кем вы вообще работали?
В кого тако було
• 13 июля в 23:05
Ответ дляИщу Аленя
Тут робити треба. В мене ні сил немає. Ні допомоги тут. Скільки раз хворіла. Лежиш в селі в квартирі без магазин і аптеки, без машини. Здихаєш і помогти нікому. Лікувалася тут від депресії не помагає. Тільки ці думки про той світ і все
Мир Мир Мир!• 13 июля в 23:05
Ответ дляВ кого тако було
Яка фізична робота у вас? Скільки годин?
ПушАпница• 13 июля в 23:05
Ответ дляВ кого тако було
Почніть життя заново, почніть жити так, як вам би хотілося.
Минулого не змінити , можна лише прийняти те, що вже сталося. То булм рішення батьків, і тільки їх рішення, ви в тому не винні, то лише ЇХ рішення, ви не маєте нести відповідальність за них.
Живіть своїм розумом і для себе
Я на хвилинку• 13 июля в 23:05
Ответ дляВ кого тако було
Не в мужиках счастье
К вас возможность такая
Учите язык
Идите на курсы какие-то
Найдите работу
Смените причёску
Хватит себя жалеть
Квартиру продайте в Украине, купите что-то в другой стране
Ребенком займитесь
К вас возможность такая
Учите язык
Идите на курсы какие-то
Найдите работу
Смените причёску
Хватит себя жалеть
Ребенком займитесь
В кого тако було
• 13 июля в 23:06
Ответ дляИщу Аленя
а кем вы вообще работали?
Прості роботи зовсім. То секретар, то менеджер по замовленнях. Всяка чехарда на мінімалках
В кого тако було
• 13 июля в 23:06
Ответ дляМир Мир Мир!
Ще немає. Але світить.
Мир Мир Мир!• 13 июля в 23:07
Ответ дляВ кого тако було
Ще немає. Але світить.
Скільки ви з дитиною часу проводите?
Конфиденциальность• 13 июля в 23:07
Автор,вам до лікаря,бо це депресія.
Підлікуєтесь і йдіть до війська- там вас цінитимуть.і розвиватись є куди,і чоловіків багато
Сосиска_Втесте• 13 июля в 23:07
Ответ дляВ кого тако було
Жити. Любити дитину і себе!
Ищу Аленя• 13 июля в 23:08
Ответ дляВ кого тако було
так везде нужно работать...это вас и спасет от депрессии - сублимация называется - физ.труд успокаевает нервы
В кого тако було
• 13 июля в 23:08
Ответ дляМир Мир Мир!
Скільки ви з дитиною часу проводите?
Мало. Зовсім не хочу проводити. Він в телефоні сидить. Не хочу займатися ним. Я втомилася. Дитина з народження на мені
Деметра-c3d4• 13 июля в 23:08
Ответ дляВ кого тако було
Автор, припиніть думати щось подібне. Повірте, що все вирішиться. І прийде день коли ці труднощі будуть позаду. Все у ваших руках. У вас є дитина, яка нікому не потрібна крім вас. Все буде добре.
Я побула б ще в Німеччині. В Україну ще встигнете.
Парова машина• 13 июля в 23:09
Ответ дляВ кого тако було
Обратитесь к психологу/психотерапевту у вас же депрессия.
Из вашего рассказа не не вижу ничего прям критичного в вашей жизни, и я сейчас не обесцениваю, все сталкиваются со сложностями.
Сосиска_Втесте• 13 июля в 23:09
Ответ дляВ кого тако було
А має на кому бути?
ГЛЮкоза• 13 июля в 23:09
Ответ дляКонфиденциальность
Автор,вам до лікаря,бо це депресія.
А ну тобто хай іншим шляхом дитину сиротою зробить?
АсобеннАя• 13 июля в 23:09
Сейчас меня закидают тапками. Это все из-за того что вы не любите себя и для себя самой ничего не стоите. Вы нужны только себе и вашему ребенку. Начните любить себя и уважать и другие тоже начнут это делать по отношению к вам