Рання пташка• 14 июля в 23:00

Кого тоже бесят бухие люди?

Сито для думок• 14 июля в 23:01
Мене. Коли я твереза.
Тракторні війська• 14 июля в 23:03
Не бесят до тех пор , пока не начинается рассказ одного и того же по хрен знает какому кругу подряд с высоким уровнем драматизма и трагедии
Застряла• 14 июля в 23:04
Стараюсь не обращать на них внимание, но когда такие начинают заговаривать со мной, хочется от них бежать не оглядываясь, чтобы сохранить собственные нервы.
КвартираЧья• 14 июля в 23:05
Ответ дляТракторні війська
О,я тоже это не перевариваю
Кава з адреналіном• 14 июля в 23:05
Коли не поводяться як бидло, не бісять.
Ищу Аленя• 14 июля в 23:08
Мене тверезі бісять, коли я бухий!!!
Чудо в декрете• 14 июля в 23:08
Конечно бесят
КонхфЭдкаТузик• 14 июля в 23:11
Да, бесят, если мешают другим. У нас вчера в соседнем доме пати было, то песни пели, потом ругаться начали - мужики орут, бабы верещат, дети плачут. Гыдота.
Алина-1240• 14 июля в 23:12
Не бесят пока лично ко мне не лезут
Кучерявочка• 14 июля в 23:25
Бесят. Ненавижу алкоголиков.
Міс Всесвіт• 14 июля в 23:30
Бухі і тихі мені не заважають ,ось буйні так .В суботу така жіночка била поліцейського фізично і морально ,а він втік потім ...і пофіг що підняла руку на поліцейського ,пофіг що ком.година а воно волає на весь Відрадний ,пофіг що називає під...сом його через слово .Прям шкода стало поліцію,такі беззахисні там і слабкі (((
спальное место• 15 июля в 00:19
Мене взагалі люди бісять. Їм для цього не треба бухати.
Кава з адреналіном• 16 июля в 23:41
Ответ дляМіс Всесвіт
Не погоджусь. Мого сусіда вночі привезли додому і навіть не штрафонули, бо з дитиною був. Але чула, як пояснювали, чому не можна їздити в комендантську. Дуже достойно, не беззахисні й не слабкі вони. Нічого, окрім почуття поваги у мене вони не викликали.
Міс Всесвіт• 17 июля в 00:58
Ответ дляКава з адреналіном
Та я ж не про всіх ,але чомусь в наш район саме такі приїздять (стабільно викликаємо двічі на тиждень на одних в тих самих алкашів з музичною колонкою ,де грає раша музика вночі на повну )рятує тільки дощ ,поліція безсила
Кава з адреналіном• 19 июля в 00:28
Ответ дляМіс Всесвіт
Якщо вночі, то мабуть дійсно нічого не можуть зробити, якщо власники квартири не відчиняють двері(( Теж колись викликала до сусідів і в ресторан в нашому будинку, то в ресторані зробили тихіше, а сусіди просто не відкрили двері(
Міс Всесвіт• 19 июля в 00:29
Ответ дляКава з адреналіном
це на дитячому майданчику )))кожні вихідні викликаємо на них ,але цей раз взагалі ніякі приїхали .Їх бьють, а вони мямлять
Кава з адреналіном• 19 июля в 00:31
Ответ дляМіс Всесвіт
Жесть... Співчуваю Вам(