ОдинРазНадетое• 15 июля 2025

Вгадайте де українське село а де російське

Залатавая• 15 июля 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Тут мова йде не стільки про самі будинки, як про загальну атмосферу - у нас немає занедбаності. Обабіч доріг не валяється сміття, трава всюди скошена, подвір’я доглянуті, немає відчуття байдужості. Я була в багатьох українських селах і справді бачу різницю - дуже контрастну. Невже ви цього не помічаєте?
Вы ерунду пишите, полно у нас сел без дорог, не дома, а мазанки, туда даже транспорта нет.
Смажена полуничка• 15 июля 2025
типу в Україні мало таких сіл
не позортеся
TANYA 0 0 0 0• 15 июля 2025
Ответ дляЗолота орда
Кожного разу згадую, як моя двоюрідна сестра з моцкви привезла женіха до бабусі з дідусем знайомити в Черкаську область, в село, де в дідуся кожна плиточка до плиточки, ванна й туалет у хаті. Хата велика, простора, рушники вишиті та вибілені фіранки. І ходив той жоніх і диву давався, як таке можливо. Бо його дід з бабою жили в іваново в деревʼяній халупі і срали в дірку на городі.
І в нас є села де будинки дерев´яні, не із зруба, як ми собі уявляємо, а чорні дерев´яні, бачила , навіть, двоповерхові . І туалети в селах є надворі і в багатьох селах газу не має.
Залатавая• 15 июля 2025
Ответ дляЗолота орда
И где сейчас сестра или не вышла за него замуж?
Деловитая• 15 июля 2025
Хоть миллион раз напишем, как у нас хорошо, а в рашке плохо, это не поможет их победить, и не воскресит наших погибших
автор ОдинРазНадетое • 15 июля 2025
Ответ дляГерцогиня
Могу вам свой переулок сфоткать в г.Одесса)
Такой же как и село в России, и это город...
Сфоткайте
автор ОдинРазНадетое • 15 июля 2025
Ответ дляЗалатавая
Це ви пишите маячню, ну які мазанки? Де ви їх бачили, цікаво, про транспорт взагалі мовчу
автор ОдинРазНадетое • 15 июля 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Якщо чесно, статистично в Росії такі занедбані села - на кожному кроці. Це вже не виняток, а норма. Я не знаю, де ви там побачили «доглянутість» ? Я навіть принципово порилась по гугл-картах: шукала, дивилась, клікала і скрізь одне й те саме. Розбиті хати, бур’ян по коліна, вигрібні ями замість дворів. Можливо, ви щось інше називаєте доглянутим
Залатавая• 15 июля 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Вы какая то волшебная, вам и другие люди тоже самое написали
Тільки не про гроші• 15 июля 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Ви дивна? Купа мазанок по селах.
Герцогиня• 15 июля 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Сфоткайте
Я не дома, но поверьте таких мест предостаточно. Вот в 5 минут от меня снимали новости, правда 2013 год, но сейчас практически ничего не изменилось. И это не сам Большевик, а ближе к 7-ой Пересипской/Зерновой, 5-6 км. до Дерибасовской. Можете посмотреть на Ютубе
Золота орда• 15 июля 2025
Ответ дляЗалатавая
Вийшла, 10 років майже прожили, розвелись. Далі історію не знаю, бо з 14 року не спілкуємось.
Платье Длинное бальное• 15 июля 2025
В моем селе асфальта тоже нет. Я не в рашке и даже не близко к границе. Тема фуйня. Рашики козлы не потому что бухают и избушки у них не беленые. А потому что убийцы. Пусть даже с золотыми унитазами.
Герцогиня• 15 июля 2025
Можно было сравнить например Немецкое село и российское, там да- разница будет очевидна, а так...
Olga_72• 15 июля 2025
Невеличка маніпуляція, бо на одному фото місто Дніпро. Україна, але не село. Вулиця в балці міста
З царем в голові• 15 июля 2025
Первые 3 фото - центральная улица моего села, где я когда-то жила. Последние фото - это же село, боковая улица, но в реальности ещё хуже выглядит
Мудробаба• 15 июля 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Интересно вы в украинских сёлах бывали, или только по фотках из интернета видели Это из серии своё бревно в глазу не видно
Сірничок• 15 июля 2025
Ответ дляЯ только за!
Тема что бы все сейчас отписались какие и у нас ужасные дороги тоже
Вот 100% и ведется же народ
Daria0000• 15 июля 2025
Автор, одразу видно, що ви не були в Україні багато де. Я не кажу, що в нас погано чи гірше. Але моя бабуся з глибокого села миколаївської області. Там немає дороги, самі ями, автобуси їздять 3 рази на день та польовими дорогами. Дуже багато заброшених будинків, в дворах в таких будинках трава по груди, в траві заводяться криси і т.п.... старики вмирають, молодь в село не хоче. Будинок с усіма зручностями та ремонтом там кощтує максимум 3 тис дол. В моєї покійної бабусі не біло ні туалету, ні душу. Кран з водою на подвір´ї, туалет валиться, тому туалет- це відро. З приводу мусора, я добре пам´ятаю велику кучу сміття на пустирі та обгортки усілякі вздовж дороги. І це село на трасі з Миколаєва... сміття не вивозять там ніколи, тому люди його просто палять, або закапують... магазина на все село 2, де нічого немає. Хліб купити за розкладом, комунальні сплатити раз на місяць на пошті, бо вона тільки раз на місяць працює. Це як з минулого життя якогось, але це є і нажаль це Україна
Olga_72• 15 июля 2025
Ответ дляСірничок
Вот 100% и ведется же народ
Дороги в нас відстойні Філатова на мило. Робить тільки центр міста і дороги по кілька разів перекладає. А що хвастать тим чого нема? У нас тільки Міжрегіональні дороги встигли зробити. Якби не війна, то дороги були б краще.
Тільки не про гроші• 15 июля 2025
Ответ дляDaria0000
Три рази на день автобус це непогано. У мене зараз рідня живе в селі взагалі без транспорту.
дожену і ощасливлю• 15 июля 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Я была в прекрасных российских сёлах, реально красивых и в убогих наших и точно так же видела убогие российские и наши, как куколки.
Так что эти вбросы точно мимо, такое могло в 22м прокатить
А зараз що змінилося?
Ерефія уже не агресор?
Оце фіфа• 15 июля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Ось і я про це. Що якщо чогось не знаєш це не значить, що цього немає.. мы як звикли- їздити Україною по відомим трасам. Де і будинки красиві, і чистота і все доглянуті, і дорога хороша... але трохи не туди звернути і все..
Оце фіфа• 15 июля 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
А зараз що змінилося?
Ерефія уже не агресор?
Вот мені цікаво, до чого тут це.
Ну була людина, багато хто був.
Річ про те, що вам заливають то, чого немає. Точніше є і тут, і там. В від того, що нам зочетьсЯ, щоб там все змінило і вмерло цього не станеться
дожену і ощасливлю• 15 июля 2025
Ответ дляОце фіфа
Вот мені цікаво, до чого тут це.
Ну була людина, багато хто був.
Мені на них байдуже .
ми ,на відміну він них , не кричимо про своє величчя і не нападаємо на чужі країни
Оце фіфа• 15 июля 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
Мені на них байдуже .
Однозначно. Мне аналогично. Но от этих вбросов и промывания мозга просто тошно. Зарем рассказывать как там все плохо и как у нас хорошо, когда мы сами в полной жопе? В этом все и дело. Пропаганда украинская ничем не отличается от их. Истории только разные.
Цикавенная• 15 июля 2025
село - там где украинское, где российское - там деревня