Ядвига Юсьлегко• 15 июля в 22:22
Хто декларував готівку на кордоні з Польщею, зайдіть
Підкажіть будь ласка, хто декларував готівку, перетинаючи кордон з Польщею, чи поляки запитують декларацію з української сторони?
Звожу з розуму• 15 июля в 22:26
А що на українській стороні теж треба декларувати? Хіба не лише при ввезенні в іншу країну? Ще й при вивезенні з нашої?
Ядвига Юсьлегко
• 15 июля в 22:26
Ответ дляЗвожу з розуму
звісно
Сито для думок• 15 июля в 22:27
Ответ дляЗвожу з розуму
РЖУ
Безсовісна кума• 15 июля в 22:33
Я просто поцікавитися, на майбутнє. При ввезенні в країну скільки можна на одну людину ввозити без декларації? А для декларації треба якесь підтвердження походження грошей, так? Що то може бути?
Ядвига Юсьлегко
• 15 июля в 22:46
Ответ дляБабо-лебідка
так це інформація української сторони
Бабо-лебідка• 15 июля в 22:49
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
так це інформація української сторони
Ви думаєте, вона написана «від балди»? Такі речі узгоджуються обидвими сторонами
Панна Кота• 15 июля в 22:49
Готівка декларується якщо вона перевищує 10000 евро в еквіваленті. Якщо менше не декларується письмово, але можуть попитати усно. На вивіз і ввезення одна сума. Запитати декларацію можуть, але це необов´язково
Ядвига Юсьлегко
• 15 июля в 22:50
Ответ дляБабо-лебідка
у знайомих не запитували українську декларацію, але хотілося б почути ще досвід інших
Бабо-лебідка• 15 июля в 22:56
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Не запитували де? На польському кордоні? Так вони самі повинні були сказати, що у них декларація
З понеділка на дієті• 16 июля в 01:06
На укр стороне ничего не говорили,на польской прошли границу,нас отправили чуть дальше стать и ждать человека, пришла с документами,все записала и все