ЕлькиПальки• 15 июля 2025
А ви дивитеся на ютуб лекції Чернігівської Тетяни?
Для тих хто не в курсі, це така дуже умна бабулька
ЕлькиПальки
• 15 июля 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Я дивлюся всякі мандрівки , це відволікає, Вузол і Манько, Птушкін і Кацурін або просто якийсь детектив. Спробуйте переключитися на щось інше, ще не вистачало, щоб всякі « цигани» корчили з себе самих вумних за мій рахунок і гроші отримували за перегляд , ага, якраз.
Я ще самвела інколи прямі ефіри слухаю😄
Ворожу на каві• 15 июля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Лариса Дідковська?? Це хто ще? У моєї одногрупниці було таке ж імʼя і прізвище)))
Можна посилання?
Гугліть! Вона вчена -психолог, ректор в універсітеті Німеччини..
Сорока-ворона• 15 июля 2025
Ответ дляВорожу на каві
Вже. Дякую. Ні, це не моя одногрупниця
З царем в голові• 15 июля 2025
Не слушаю .пробовала, но не зашло, что-то мешает, может логические какие-то несостыковки, и как лектор не нравится, и почему-то нет веры всему, что она говорит.
Теща дочки• 16 июля 2025
Ответ дляПсихологічка
Не чула, щоб вона підтримувала.
Навпаки в загальних фразах казала, що проти війни
Підтверджую, я аналогічне чула, ще здивувалася, бо у них так казати без наслідків не можна. А вона не побоялася.
Vita_Nikolaeva• 16 июля 2025
Ответ дляПсихологічка
А як повинна виглядати жінка її віку?
расширяйте свое восприятие мира
Ондатрова шуба• 16 июля 2025
Раньше смотрела. Обожаю её уже не первый год. Сейчас особо времени нет смотреть
Но стараюсь послушать если выпадает свободная минутка
Ондатрова шуба• 16 июля 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
нет
Курпатова тоже не смотрю
А я и курпатова слушаю)
Лінива, не каюсь• 18 июля 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Розумієте, коли готуєш, вмикаєш ютуб і відео одне за одним відтворюються. Одне відео послухала наче нічого, цікаво. А далі слухаю і розумію, щось тут не те. Інфо циганство якесь. Думаю в людей запитаю чи це одній мені так відчувається
навіщо взагалі кацапів слухати?
повно ж наших матеріалів, їз просувати і треба прослуховуванням.
Библиотекарь• 12 августа 2025
Ответ дляВорожу на каві
Мені подобається Лариса Дідковська, Петро Чорноморець, Наталя Підлісна..
Ділковська не гребує деякими висловами. Її для мене не стало після того, як вона назвала українських біженців паразитами. Вона точно психолог?
Библиотекарь• 12 августа 2025
Ответ дляВорожу на каві
Не чули, як вона обісралп наших за кордоном? Вона - ноль.