Куда_бежать• 16 июля 2025

Місячні після пологів

Прошло 2 місяці після пологів, було все добре. Але вчора було трохи коричневих виділень і капля свіжої світлої крові. Сьогодні теж є, кидає в піт, ледь ниє живіт періодично, часто позиви в туалет, раніше в мене так було саме перед місячними. До цього явно була овуляція. Ще вчора підняла не легеньку коробку. Я на ГВ але молока зовсім мало. Хто має досвід - це можуть бути місячні?
Морковна• 16 июля 2025
можуть
ЛЮБА• 16 июля 2025
Могут конечно . У меня было много молока и кормление по требованию, первый раз через 3 мес , второй чуть меньше чем через 2
CookVika• 16 июля 2025
У мене почались на 10 день після пологів з першої години народження на гв діти
І обидва рази 10-12 днів і місячні.
Перший раз у мене трапилась істерика бо я думала що це кровотеча
автор Куда_бежать • 16 июля 2025
Ответ дляCookVika
І обидва рази 10-12 днів і місячні.
Ідуть як звичайні чи більше, довше?
Марина КонсультантГВ• 18 июля 2025
Менструація повертається у всіх по різному. Через те що мало молочка, можливо закінчилася раніше. Якщо молочка стало менше чи лактація завершена, цикл відновлюється швидше. Це звичайний фізіологічний процес.
marishka1001• 20 июля 2025
У меня через 3 месяца начались. Если мало кормите ,то могут раньше начаться да